Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie bukiety dla druhen?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wianuszek to fajny pomysł uśmiech Mogłyby też być koszyczki z kwiatami albo doroślej - korsarz

Z drugiej strony 8-10lat to już nie takie maluszki. 8latka jeszcze ujdzie, ale ta starsza może się już obrazić za traktowanie jej jak dziecka lol
_________________



Ostatnio zmieniony przez asik dnia Pią 2 Mar 2012, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Dziewczyny, jak sądzicie, co zrobić.
Mam 4 druhny, w tym dwie w wieku 8-10 a dwie już dorosłe. Dla dorosłych myślałam, żeby zrobić corsage z kwiatów, które będą w moim bukiecie, ale co dla malutkich? Taki corsage będzie zapewne dla nich niewygodny, bukiety będą przeszkadzały... pomyślałam o wianuszku.. ale sama nie wiem, doradźcie coś?


8-10 latki to już teraz pannice właściwie są. Myślę, że gdyby były to 4-5 latki to zarówno corsage jak i bukiet byłyby niewygodne, ale w przypadku tylulatek to bukiety mogłyby się sprawdzić. Corsage faktycznie niewygodne, a wianek na głowie 10-latki, szczerze mówiąc nie wiem jak to by wyglądało. Te dzieci teraz takie wyrośnięte są... Rolling Eyes
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wianuszek fajna sprawa uśmiech ale jak zauważyła Pralinka nie wiem czy 10 latka taki będzie chciała... Może jakaś fajna opaska z kwiatem?
Moja mała druhna chyba będzie miała koszyczek ozdobiony kwiatami z płatkami w środku ( już mi mówiła że taki by chciała ) ale ona ma 6 lat a młody drużba poprostu małą butonierkę i obraczki na czymś- ( podobają mi się poduszeczki z mchu)
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówię dla świadkowej taki sam bukiet jak mój tylko w wersji mini.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to również jest dobry pomysł,bo nawet nie chodzi o oszczędność,ale sama kolorystykę. Byłam na ślubie gdzie druhna miała identyczny bukiet jak panna młoda,z tym że w wersji mini i prezentowało się to naprawdę świetnie.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek a może bransoletki z kwiatów na rękę? uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 4 Mar 2012, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Dziewczyny, jak sądzicie, co zrobić.
Mam 4 druhny, w tym dwie w wieku 8-10 a dwie już dorosłe. Dla dorosłych myślałam, żeby zrobić corsage z kwiatów, które będą w moim bukiecie, ale co dla malutkich? Taki corsage będzie zapewne dla nich niewygodny, bukiety będą przeszkadzały... pomyślałam o wianuszku.. ale sama nie wiem, doradźcie coś?


ja na wesele mojej kuzynki robiłam dla malutkich druhenek takie opaski na gumce z kwiatem. Dobrze się trzymały i prezentowały, do tego koszyczki były ozdobione też takim kwiatem tylko mniejszym uśmiech dwie były bardzo młodziutkie, a jedna starsza. Z tego powodu opaski się różniły uśmiech Dla dorosłym druhem dobrym rozwiązaniem jest np. spinka w kwiatem uśmiech



_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Mar 2012, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Dziewczyny, jak sądzicie, co zrobić.
Mam 4 druhny, w tym dwie w wieku 8-10 a dwie już dorosłe. Dla dorosłych myślałam, żeby zrobić corsage z kwiatów, które będą w moim bukiecie, ale co dla malutkich? Taki corsage będzie zapewne dla nich niewygodny, bukiety będą przeszkadzały... pomyślałam o wianuszku.. ale sama nie wiem, doradźcie coś?


U mnie zarówno świadkowa jak i druhenki (6 i 9 lat) wybrały dla siebie właśnie korsarze z kwiatów które ja będę mieć w swoim bukiecie. Nie wiem czemu mówicie że "coś" na ręku dla dziewczynki jest niewygodne. Moje ciągle same obwieszają się wszelkimi bransoletkami i są zadowolone. Bardziej były zaniepokojone bukiecikiem i pytały co się stanie jak go na chwilkę odłożą i zapomną gdzie... uśmiech Może po prostu zapytaj sie dziewczyn co by chciały w końcu do już duże dziewczyny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Wto 6 Mar 2012, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katorii napisał:

Może po prostu zapytaj sie dziewczyn co by chciały w końcu do już duże dziewczyny uśmiech


Korsarze odpadły w przebiegach jako, że dziewczynki zadecydowały, że w ramach ich prezentu ślubnego - zatańczą dla mnie i dla moich gości (dziewczynki są tancerkami irlandzkimi). Dlatego zapytałam, co zatem chcą wybrały obie, jednomyślnie opcję wianków! Teraz mi czas szukać wzoru Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Wto 6 Mar 2012, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się ten podoba http://www.bialeinspiracje.pl/wp-content/plugins/dynpicwatermark/DynPicWaterMark_ImageViewer.php?path=2011/06/wianek_slub9.jpg
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group