Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki samochodowe/wózki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 130, 131, 132  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss napisał:
Ja nie wyobrażam sobie prowadzić wózka bez przednich skrętnych kółek, chociaż pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Bardzo podobały mi się wózki Marita Roan, niestety mają normalne koła.


Anguss, ale Roan świetnie się prowadzi , mam go , aczkolwiek jest strasznie ciężki i jak mam go wnosić na 3 piętro to mam dość. Więc złożony leży w bagażniku i jak idę na spacer biorę go. Ale myślę o czymś lżejszym przynajmniej na teraz zimą pewnie znowu do niego wrócimy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:

Nimfa.. jako gondolka to super, Dorotka się urodzi przed zimą więc miejsca dużo będzie miała w niej i napewno do wiosny nie wyrośnie z gondolki

a spacerówki i foteliki w tych wózkach mi się nie widzą jakoś...

ale kolorki super wykrzyknik uśmiech jest czarny- jest git Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


pożyjemy zobaczymy jak mi posłuży....jako, że to mój pierwszy wózek to nie bardzo wiem co wybrać.....na forach też różnie się wypowidają język

Fotelik i tak drugi będziemy musieli kupic bo nie mam zamiaru przepinać w kółko z jednego samochodu do drugiego lol

prinsess tą ballerinę też oglądalam (mama wypatrzyła) wygrała Carmen bo tańsza a z tego co wyczytałam to te wózki są baaaaaardzo podobne język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o wielkość gondolki. a takie klasyczne wózki mają je dość spore..więc dzieciaczki się dłużej mieszczą w nie.

a o resztę..to fotelik po prostu mi dziwnie wygląda na takim stelażu wózka.. a nie że fotelik sam w sobie się nie podoba język

( mam nadzieję,że jeszcze bardziej nie zamotałam język )

a na forach to ile osób tyle opinii... ja na jednym to same plusy o swoim czytałam a na innym średnie opinie.. patrzyłam by Nam odpowiadał uśmiech no i mam nadzieję,że córci wygodnie będzie uśmiech

Agnusss.. mi też zależało by koła były skrętne. i wozek dość lekki( mimo,że nie muszę wnosić bo jest podjazd i winda)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrętne koła to jest to uśmiech Nasz wózek prowadzi się super i na ten moment jesteśmy zadowoleni, zobaczymy jak będzie dalej. Miałam okazję prowadzić wózki które nie miały skrętnych kół i niestety nie wspominam tego najlepiej, ale może to kwestia przyzwyczajenia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 31 Lip 2011, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobla dla tego kto wymyślił skrętne kołaoczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 1 Sie 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, przednie skrętne- zawsze wiedziałam, że tylko takiego wózka będę szukać. Jedną ręką można pchać lajtowo Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 2 Sie 2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Your_princess napisał:

Znalazlam lepszy... co myslicie o tym?
http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/21/30/89/1721308909


Jednak ten zamówiłam i dzisiaj mi doszedł.
Jestem strasznie zadowolona! Very Happy Bardzo dobrze się go prowadzi, jest leciutki, ma duży kosz na zakupy no po prostu idealny! Żałuję tylko, że go dopiero teraz zamówiłam, jednak wart był tej ceny uśmiech
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 9 Paź 2011, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny , poszukuje budki do spacerówki takiej uniwersalnej żeby można było przypiąć ja do wszystkich rodzajów wózków.
Może wiecie gdzie można takie gdzieś znaleść
oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam chrześniaka który 16 kwietnia skończy 6 miesięcy, postanowiłyśmy z mamą kupić mu spacerówkę. Mama Filipka podpowiedziała nam, ze była by za "parasolką", bo jest lekka i poręczna. No i żeby oczywiście się rozkładała do pozycji leżącej. uśmiech
Zbliża się wielkimi krokami lato, malec będzie coraz większy, więc taki wózek będzie dla niego chyba najodpowiedniejszy.

Wiem, że na forum jest sporo mam, proszę doradźcie mi jaki wózek wybrać.
Jeśli chodzi o kwestie cenowe budżet wynosi 500 zł.

Na chwilę obecną jesteśmy na etapie oglądania takiego wózka, trochę przewyższa nasz budżet.


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny, ale on na pewno nie jest ani mały ani lekki po złożeniu z tego co widac na zdjęciu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 130, 131, 132  Następny
Strona 6 z 132

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group