Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub cywilny z weselem czy bez??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 20 Lut 2010, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania23 - zawsze mozesz przełamac codziennosc i jednak, wyjatkowo, zalozyc sukienke oczko Wszyscy pewnie beda mile zaskoczeni jesli zwykle widuja cie w spodniach - a maz z pewnoscia uśmiech
Jesli chcesz nie-slubna suknie to jest mnostwo zwiewnych sukienek koktajlowych, dopasowanych i rozkloszowanych w roznych kolorach. Albo spodnie i zakiet, jak proponuje ruda - elegancko i z przytupem Cool
A moze jednak slubna suknia, ale krotka? cos w stylu powyzszej, prezentowanej przez Miss uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że jestem prawdziwą kobietą język dwa śluby i 2 suknie, of course język wczoraj właśnie mierzyłam tę na ślub kościelny, a kreacja z cywilnego (długa, czerwona) wisi w szafie ładnie zapakowana - jeszcze ją kiedyś założę język
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do imprezy po cywilnym ślubie - my właśnie mieliśmy taką myśl i zrobiliśmy regularne wesele (chociaż małe), ponieważ w tym roku wesela po kościelnym nie będzie - ślub bierzemy w Scotland i na imprezie tniemy koszty (na reszcie bajerów już nie oczko )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 17:09    Temat postu: Re: w czym do ślubu cywilnego?? Odpowiedz z cytatem

ania23 napisał:
Witam mam problem.Ślub jest wyznaczony na 27marca a ja nie mam w czym isc,a co najgorsze nie wiem w czym pasuje.Od razu mowie nie chodze w sukienkach wiec i teraz nie zaloze,tylko czy tak bedzie pasowalo??

do cywilnego wszystko pasuje Smile każdy fason i wszystkie kolory tęczy. zastanów się w czym chcesz iść. poprzymierzaj kilka rzeczy. również sukienki. wiesz mi, jakiś czas temu sama w sukienkach nie chodziłam, miałam 2 kiecki na krzyż, bo dziwnie się w nich czułam. ale jak założyłam po jakimś czasie sukienkę na codzień to stwierdziłam, ze i wyglądam, i czuję sie super Smile teraz mam ich w szafie całe 7 sztuk język może Ty też jednak dojdziesz do wniosku, że chciałabyś iść w sukience do ślubu. a jak nie to zawsze zostają jakieś fajnie skrojone spodium Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ania23, to Tobie ma się podobac ślub i Ty na nim język załóż, co chcesz, eleganckie spodnie są jak najbardziej ok oczko a jeśli masz świetne nogi, to sukienka 'raz w życiu' byłaby dobrym pomysłem - ten szok na twarzach gości... lol bezcenne lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOSmANKA
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 5

PostWysłany: Pią 19 Mar 2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieć tylko ślub cywilny. Wesele jednak będzie, tez duże (ok 120) ale jednak troszkę inne... Suknia ślubna będzie ale też troszkę inna, bo dziewczęca i krótka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejt
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu...uśmiech

Mieliśmy podobny problem jak Nika, stanęło na ślubie cywilnym i krótkim przyjęciu dla najbliższych.
Mieliśmy nacisk z dwóch stron na zrobienie ogromnego przyjęcia - moja babcia i teściowa chciały koniecznie zaprosić absolutnie wszystkich, ale do pomocy w finansowaniu jakoś się nie spieszyłyuśmiech Moja babcia zresztą nawet dziś (na 19 dni przed ślubem) zadzwoniła z pretensjami, że nie zaprosiłam którejś ciotki...
Któregoś dnia miły się wkurzył i postawił sprawę jasno - to jest nasz ślub, a nie ich i będzie po naszemu, więc niech się nie wtrącają, a jak coś się nie podoba, to niech nie przychodzą. Teściowa strzeliła focha i przez kilka dni się nie odzywała, ale potem jej przeszło. Od czasu do czasu tylko udziela rad typu "oczywiście zrobicie jak będziecie uważali, ale na waszym miejscu..."
Przez pewien czas braliśmy pod uwagę też możliwość ślubu my+świadkowie, a potem fru do ciepłych krajów, ale nam przeszło. Może to też jakieś wyjście?

Tak na dobrą sprawę to przecież ślub jest dla Was, a nie dla Waszej rodziny. To Wy jesteście tego dnia najważniejsi, a nie tabuny ciotek i wujków i niech się obrażają, na zdrowie. Zróbcie tak, żebyście to Wy byli szczęśliwi, a nie, żeby zadowolić innych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejt napisał:
Wracając do tematu...uśmiech

Mieliśmy podobny problem jak Nika, stanęło na ślubie cywilnym i krótkim przyjęciu dla najbliższych.
Mieliśmy nacisk z dwóch stron na zrobienie ogromnego przyjęcia - moja babcia i teściowa chciały koniecznie zaprosić absolutnie wszystkich, ale do pomocy w finansowaniu jakoś się nie spieszyłyuśmiech Moja babcia zresztą nawet dziś (na 19 dni przed ślubem) zadzwoniła z pretensjami, że nie zaprosiłam którejś ciotki...
Któregoś dnia miły się wkurzył i postawił sprawę jasno - to jest nasz ślub, a nie ich i będzie po naszemu, więc niech się nie wtrącają, a jak coś się nie podoba, to niech nie przychodzą. Teściowa strzeliła focha i przez kilka dni się nie odzywała, ale potem jej przeszło. Od czasu do czasu tylko udziela rad typu "oczywiście zrobicie jak będziecie uważali, ale na waszym miejscu..."
Przez pewien czas braliśmy pod uwagę też możliwość ślubu my+świadkowie, a potem fru do ciepłych krajów, ale nam przeszło. Może to też jakieś wyjście?

Tak na dobrą sprawę to przecież ślub jest dla Was, a nie dla Waszej rodziny. To Wy jesteście tego dnia najważniejsi, a nie tabuny ciotek i wujków i niech się obrażają, na zdrowie. Zróbcie tak, żebyście to Wy byli szczęśliwi, a nie, żeby zadowolić innych.




Amen Very Happy
Tez rozwazalismy opcje my+swiadkowie+cieple kraje zaraz po.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejt napisał:

Tak na dobrą sprawę to przecież ślub jest dla Was, a nie dla Waszej rodziny. To Wy jesteście tego dnia najważniejsi, a nie tabuny ciotek i wujków i niech się obrażają, na zdrowie. Zróbcie tak, żebyście to Wy byli szczęśliwi, a nie, żeby zadowolić innych.


Zgodze sie ze zdaniem ze slub jest dla nas - bo jest. To my chcemy zalozyc rodzine. Ale wesele po czesci i to moim zdaniem znacznej, organizuje sie dla rodziny. Wszak sprasza sie tych ludzi by uczcili z nami dzien slubu i wspolnie sie bawili.
Wiec jesli ktos sie decyduje na slub + małe przyjęcie i dobrze mu z tym to jestem absolutnie za! Slub + swiadkowie a pozniej podroz? Oczywiscie ze tak jesli to spełnienie marzen. Rodzina moze sie obrazac ile chce.. Wasz slub, Wasze marzenia uśmiech
A jesli juz sie decydujemy na wesele to w kwestiach decyzyjnych niestety zdanie nalezy do organizatorow/finansujących. Czasem rodzice chca zapłacic za wesele i nie wtracaja sie, ale jesli mają zyczenie zaprosic dodatkową ciotke czy wuja, a to ich pieniadze, to nie powinno sie chyba stawiac sprawy na ostrzu noza. W koncu mają cos do powiedzenia - choc w granicach rozsądku. Ja tez bym nie chciala by nagle rodzice podjeli wszystkie decyzje i zaplanowali nasze wesele bez naszej wiedzy.. Dialog i konsultacje to jest to oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejt
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:

Ja tez bym nie chciala by nagle rodzice podjeli wszystkie decyzje i zaplanowali nasze wesele bez naszej wiedzy.. Dialog i konsultacje to jest to oczko


Przypomniało mi to o zbrodni popełnionej przez moją kochaną babcię.
Trzy lata temu za mąż wychodziła najmłodsza córka mojej babci, jej oczko w głowie. Chciała mieć skromny ślub, a po ślubie tak jak my, krótkie przyjęcie dla najbliższych, na nie więcej jak 40 osób. Pojechała z ówczesnym narzeczonym, obecnie mężem na Mazury na długi sierpniowy weekend... a babcia w międzyczasie ze skromnego przyjęcia zrobiła wesele całonocne na 200 osób, poinformowała o nim telefonicznie wszystkich (oprócz zainteresowanych). Ciotka wróciła i jak się o tym dowiedziała, gotowa była odwołać ślub. Przez następne dwa miesiące strasznie się kłóciły. W efekcie był jeden ślub i dwie imprezy, bo babcia się obraziła i zorganizowała alternatywne wesele dla swoich gości...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group