Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FACET i ....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze, jesteś zalogowany na forum tylko po to, żeby tu wszystkich krytykować i wygłaszać swoje puste teorie? Tylko po to, żeby przykopać innym? Sprawia Ci to satysfakcję? Współczuję.

Szanownych administratorów poprosimy o Twój numer IP, internet daje tylko pozorną anonimowość, zaraz ustalimy skąd do nasz klikasz i co z Ciebie za cudo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojoj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 6:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no dla mnie puder dla faceta to już przegięcie,jestem w szoku,że w oógle się zgodził.Jakieś zabiegi ok,jak najbardziej,ale makijażpytajnik Shocked Poza tym porównywanie faceta do kobiety,czyli,że my się też malujemy jest troche dziwne Rolling Eyes Niestety,ale nawet lekki podkład jest zauwazalny,więc goście przy obcałowywaniu napewno zauważą.Nie lubie metroseksualnych męzczyzn Very Happy

Poza tym a w tym temacie Soze akurat nic strasznego nie napisała,to był żart moim zdaniem Razz Nie dziwie się jej że tak zareagowała,bo ja jak to przeczytałam to pierwsze co pomyślałam,żeby mu się kołnierzyk nie ubrudził od pudru czasami Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uderzyłam do kilku wspisów Sozo jednocześnie, tak wyszło, że akurat w tym miejscu. Nie toleruję takich zachowań. Ludziom się wydaje, że są anonimowi i mogą innym bruzdzić. I oto się zdziwi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy puder to to samo co podkład? Shocked Osypanie twarzy sypkim pudrem nie nazwałabym makijażem Rolling Eyes Poza tym dla mnie zdecydowanie bardziej niemęski jest manicure czy maseczka u kosmetyczki Confused

Nati, przepraszam, ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Widocznie nie miałaś nigdy do czynienia z profesjonalną męską korektą. Dam sobie rękę uciąć, że byś nie zauważyła Wink Ja metroseksów nienawidzę wręcz, więc na pewno K. nie pozwolę tak urządzić język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
Straszna_Damo już ma się te sposoby do przekonywania hehe... Razz już Ty sama też powinnaś o tym wiedzieć Twisted Evil

Juliette Ty naprawde zamierzasz swojego Narzeczonego wypudrować i on się na to zgodziłpytajnik Shocked


Mój się zgodził- moja mkijażystka mu zrobiła korektę, wyglądało to naturalnie, a przynajmniej nie świecił się. Nawet nasza kochana fotograf przypominała, żeby pana młodego trochę przypudrować. Uważam, że to normalne. A Panowie którzy się tego boją toną w stereotypach Wink

Poza tym to te same kosmetyki, którymi się robi makijaż dla panny młodej- tak więc nic się nie sypie nic nie brudzi. Profesjonalne zmatowienie i ukrycie- jeśli pan młody ma jakieś widoczne niedoskonałości. Jakoś nikt nie robi afery pryszczatym pannom, które w dniu ślubu wyglądają jakby nową skórę miały, a o trochę pudru dla faceta jest tyle hałasu Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Lusillo za wsparcie Wink Nam też fotografowie przypominali, żeby również pan młody był przypudrowany. Wiadomo, że photo-shop wszystko zakryje, ale twarz może wyglądać nienaturalnie. Np. razem ze świeceniem twarzy trochę zostanie usunięta mimika twarzy, "zmarszczki" podczas uśmiechu itp.

Naprawdę ta "korekta" wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażacie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laseczki, widzę już kolejny raz, inne zdanie w jakiejś kwestii i od razu zgrzyt. Co poniektorzy nawet z pazurami. Po to jest forum, żeby rozmawiać, a nie tylko mądrzyć się i doradzać innym.

Dla mnie zdjęcia nie będą najważniejsze, z kamerzysty w ogóle rezygnujemy, nie będę wiec zmuszać swojego mężczyzny do tego typu zabiegów. Ktoś inny ma ochotę? Przecież to nie problem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno spotkałam się z pudrowaniem wszystkich niezależnie od płci przed zdjęciami.
Ale oszczędzę mojemu lubemu przejemności przypudrowania jeśli tylko fotograf nie zacznie narzekać. Poza tym zabieram ze soba chusteczki matujące.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:


Nati, przepraszam, ale nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Widocznie nie miałaś nigdy do czynienia z profesjonalną męską korektą. Dam sobie rękę uciąć, że byś nie zauważyła Wink

Nie na szczęście nie miałam i nie zamierzam mieć,wybacz,ale dla mnie to niemęskie,to moje zdanie nie obrazaj się,ważne że Tobie będzie się podobał Wink

Agnuss ja także obowiązkowo zabieram bibułki matujące oczko

Straszna_dama że niby ja z tymi pazurami?do mnie pijesz??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group