Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj żartował pewnie chciał się troszkę podroczyć oczko poza tym faceci lubią się przedrzeźniać przed znajomymi oczko nie wierzę żeby nie był zachwycony uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda Śliwa
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 12

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycja nakazuje, aby Pan Młody nie widział ani sukienki ani przyszłej Pani Młodej w sukience. Myślę, że to fajny zwyczaj. Wszystko owiane jest nutką tajemniczości, Pan Młody wpada w zachwyt widząc swoją wybrankę w białej sukni... Myślę, że tradycja powinna być nadal praktykowana, bynajmniej ja sama nie dopuszczę, aby mój narzeczony widział mnie w sukience przed uroczystością oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, czy zawsze wpada w zachwyt. Wydaje mi się, że większość panów raczej mało interesuje, co narzeczona będzie miała na sobie, a znane mi są przypadki gdzie małżonkowi wręcz nie podobała się kreacja wybranki (ale nigdy się z tym nie zdradził język). Poza tym zobaczenie narzeczonej w sukni np. podczas przymiarki, gdzie tu coś odstaje a tam jest za którkie a gdzie indziej za ciasne nie da takiego efektu WOW, jak gdy PM jest już cała opożądzona.

Zachwyt jak dla mnie jest raczej spowodowany ogólnym wyglądem Panny Młodej + tym, że jest to ukochna kobieta.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż nie widział sukienki nawet na zdjęciu uśmiech
Powiem Wam, że za ten błysk w oku w dniu ślubu oddałabym wiele uśmiech niesamowite uczucie, patrzeć na ukochanego który płacze ze szczęścia na Twój widok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to wspaniałe uczucie, jeszcze tego nie wiem język ale wydaje mi się, że jest ono raczej spowodowane "całościowym efektem" - wyglądem, sytuacją, odświętnością niż samym faktem ukrywania przed narzeczonym sukni uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale suknia jest największą garderobianą ozdobą panny młodej oczko Reszta to dodatki, szlifujące wygląd, jaki daje suknia uśmiech
Uważam, że efekt WOW może wywołać w narzeczonym zarówno widok panny młodej w sukni po raz pierwszy w życiu, jak i wtedy, kiedy już ją w niej widział wcześniej. Tutaj też idzie kwestia tego, jak bardzo makijaż i fryzura zmienią wygląd dziewczyny. Makijaż potrafi czynić cuda i zrobić zupełnie inną kobietę uśmiech Jeśli dziewczyna pomaluje się tak, jak maluje się na co dzień, włosy też ułoży naturalnie, a do tego młody ją zobaczył w sukni już wcześniej, to już szansa na załzawione oczy spada bardzo mocno uśmiech No może tylko zdanie sobie sprawy, że to JUŻ się dzieje spowoduje, że facet się wzruszy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panna_na_niedźwiedziu
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 155
Skąd: Lbn

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony widział mnie w sukni, sam pomagał zakładać przy mierzeniu, a suknia wisi w sypialni i czeka na swój dzień oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorzka_Czekolada
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet będzie mnie widział w sukni w dniu ślubu, innej opcji nie ma kiedy mieszka się razem. Na poszukiwania jednak wybiorę się z mamą lub przyjaciółką, nie wyobrażam sobie sytuacji żeby mi doradzał w wyborze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 26 Paź 2013, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie żałuję, że nie poszłam z narzeczonym kupować sukni, bo przy nim czułabym się zdecydowanie swobodniej i byłabym mniej nerwowa. Pewnie nie doradziłby mi, bo jemu i tak wszystko jedno język Ważne, żebym się dobrze czuła ale jak chodziłam z mamą byłam kłębkiem nerwów.

W końcu suknię kupiłam sama, bez niczyjej asysty ale i tak pierwsze co zrobiłam to pokazałam narzeczonemu zdjęcie modelu w internecie i zapytałam, czy mu się widzi uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
befatka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 35
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Nie 26 Sty 2014, 16:55    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

mój ukochany też nie widział mojej sukni
chciałabym mu ją pokazać bo wisi w moim domu na wieszaku
ale wytrzymam jakoś hahah:)
on na szczęście nie chce jej widzieć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  Następny
Strona 43 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group