Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mój mąż i jego była...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często jest tak, ze nasi mężczyźni nie maja wpływu na to co ich byłe robią i choćby się prosiło i prosiło to jak grochem o ścianę niestety. Co taki biedny chłop ma zrobić jak do jej byłej nie docierają żadne argumenty, chyba najlepiej to ignorować. Nie sądzę, ze złoszczenie się na niego to dobry pomysł, bo ona sam pewnie źle się z tym może czuć. Uważam, ze byłym dziewczynom zależy najbardziej aby wzbudzić nasza zazdrość i najlepszym sposobem jest pokazać, ze jest zupełnie na odwrót uśmiech Jak facet nas kocha to i tak oleje taką laskę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel żebyś wiedziała...bo "przecież to tylko żarty"...tylko ciekawe jakbym ja tak zaczęła żartować Confused takie "przeszkody" trzeba "eliminować" bo tymi "żartami" mogą nieźle napaprać..
Ewa masz rację..im daje to satysfakcję że mogą wywołać zazdrość..ale to taki żenujące..wkońcu jakby nie chciał ze mną być to przecież by nie odliczał dni do ślubu..uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Pon 16 Wrz 2013, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Rashel żebyś wiedziała...bo "przecież to tylko żarty"...tylko ciekawe jakbym ja tak zaczęła żartować Confused takie "przeszkody" trzeba "eliminować" bo tymi "żartami" mogą nieźle napaprać..


No niestety mogą napaprać. Wiem z autopsji :/ moj ex niestety, dał sie wciągnąć w takie smsowanie i był koniec ;/. Ale mi to ostatecznie an dobre wyszło, bo mojego A. mam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
kasia_90 napisał:
Rashel żebyś wiedziała...bo "przecież to tylko żarty"...tylko ciekawe jakbym ja tak zaczęła żartować Confused takie "przeszkody" trzeba "eliminować" bo tymi "żartami" mogą nieźle napaprać..


No niestety mogą napaprać. Wiem z autopsji :/ moj ex niestety, dał sie wciągnąć w takie smsowanie i był koniec ;/. Ale mi to ostatecznie an dobre wyszło, bo mojego A. mam


wcześniej już pisałam o przypadku kiedy to mój były pisał do swoich byłych że je kocha i teraz z jedną z nich jest...za co ja dziękuję Bogu bo chyba nade mną czuwał..żeby było milej to on do mnie pisał jaka to ta jego dziewczyna nie jest ode mnie lepsza, że ja mu zmarnowałam 2lata itd...szkoda gadać..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo facet myśli jak facet, a kobieta jak kobieta i to dlatego my widzimy to "drugie dno" tam gdzie mężczyzna nie.
Inna sprawa, że często wychodzimy z założenia, że faceci myślą tak jak my i potem sobie dorabiamy "dziesiąte dno" do tego, że on powiedział, że zupa była lekko przesolona język

Facet może nie traktować wiadomości swojej byłej poważnie, bo dla niego to właśnie są "żarty". Mój P. raz kompletnie nie zauważył, że jego kumpel ewidentnie się chce pożalić na swoje problemy małżeńskie i wychodził z założenia, że on tylko żartował mówiąc, że jak się urodzi dziecko to kobieta zapomina o mężu. A ja wyczułam, że chce jakoś zacząć rozmowę o swojej sytuacji w domu. Więc empatią to mężczyźni nie grzeszą język

Inna sprawa, jeśli facet wie o co chodzi i po prostu takie działanie mu schlebia. Bo oto dwie kobiety rywalizują ze sobą o niego... To już fajne nie jest Mad
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na pewno w jakiś sposób podnosi to jego ego na duchu uśmiech faceci często nie rozumieją że zrobili o jeden krok za dużo i myślą że przecież nic takiego się nie stało a nas to może zakłuć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie rozumiem po co w ogóle odpisywał takiej psychopatce i kontynuował rozmowę? Nie potrzeba wielkiej filozofii, żeby domyśleć się o co takiej dziewczynie może chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama nie wiem czy dla zabawy czy co..dla mnie jest to chore.ale od niej już na szczęście jest spokój.i oby był oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wiemy, co tam facetom w głowach siedzi.
Jeden przeczyta takiego smsa i przebiegnie mu przez głowe myśl - Jery co ja robiłem z taka psychopatka?!

Drugiemu natomiast to schlebi, poesemesuje, żeby podbudowac swoje ego.

Tak mi się wydaje oczko męskiej psychiki nie znam, a jak ktoś napisze ksiązkę "Jak zrozumiec faceta i nie zwariować" zostanie milionerem oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
... jak ktoś napisze ksiązkę "Jak zrozumiec faceta i nie zwariować" zostanie milionerem oczko

haha Very Happy Pewnie tak, ale jeśli ktoś napisze poradnik "Jak zrozumieć kobietę" - zostanie multimiliarderem chyba! język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group