Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki narzeczeńskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martolinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 11

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z Połówkiem kupiliśmy sobie obrączki srebrne na nasza pierwszą rocznicę. Wtedy to była dla nas frajda, bo czuliśmy się prawie jak małżeństwo. Od tego czasu minęło trochę lat i obrączki spoczęły na dnie pudełeczka, w którym trzymamy wszystkie nasze wspomnienia. Dlatego przychylam się do głosów dziewczyn, które uważają to za dziecinne, oczywiście w moim odczuciu. Fakt, że nasze nie były narzeczeńskie, ale to chyba nie istotne.
Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie noszenia pierścionka, narzeczeńskiej obrączki i jeszcze potem ślubnej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie noszenia pierścionka, narzeczeńskiej obrączki i jeszcze potem ślubnej

Ja ową obrączkę kupiłem narzeczonej. Nosi razem z pierścionkiem.
Cytat:
Fakt, że nasze nie były narzeczeńskie,

Bo ty ten symbol odbierałaś w inny sposób. I też dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowując: MARSJANIE WYGNANI Z MARSA ZA DZIWACZNE POGLĄDY MAJĄ MNIEJ DZIWACZNE POGLĄDY NIŻ KRZYSZTOF.
Chłopie- dorośnij w końcu, bo na razie jak dla mnie masz maksymalnie 11 lat (albo jakiś psychiczny defekt).
Nie mogę Cię już czytać, najpierw mnie bawiłeś a teraz mnie wkurzasz!! Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris, a u ciebie kultury brak.

Temat do zamknięcia. Bo nie widzę sensu ciągnięcia dalej skoro już ludzi się obraża.

Już nie będę zakładał tematów. Jedynie z ważeniem słów wypowiadał się w innych.


Ostatnio zmieniony przez Krzysztof1988 dnia Nie 10 Cze 2012, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się nie podobają słowa Iris. Co innego spór przy użyciu argumentów, a co innego personalne wycieczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tematu nie zamykam. Można w nim dalej dyskutować, temat nie jest wyczerpany. Proszę jednak o kulturalne wypowiedzi - dyskutujemy, nie obrażamy innych użytkowników.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris - to nie czytaj... Ja np nie czytam jak nie muszę uśmiech

Krzysztofie - forum nie jest Twoi prywatnym folwarkiem, na którym zakładasz sobie tematy, a jak coś idzie nie po Twojej myśli to każesz zamykać i usuwać. Jakoś inni nie mają problemu z użytkowaniem forum, tylko Ty siejesz zamęt. Już nie pierwsze takie zamieszanie z "Twoimi" tematami. Nic tu nie jest do zamknięcia, ewentualnie personalne wycieczki i ataki do posprzątania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:

Już nie będę zakładał tematów. Jedynie z ważeniem słów wypowiadał się w innych.


Tylko please- dotrzymaj słowa!wykrzyknik! język

ps. Nie robię prywatnych wycieczek, bo nie znam Krzysztofa osobiście.
Uważam tak a nie inaczej na podstawie tych bzdur które on wypisuje w coraz to różnych tematach....
Z takim podejściem to raczej niech się jeszcze pobawi samochodzikami a nie bierze za dorosłe życie. I tyle.
Dawno nie spotkałam tak infantylnej osoby i do tego faceta...

Nie przepraszam, bo nie jest mi przykro.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w życiu tak jest ,że ludzie się nie lubią albo ze sobą nie zgadzają, ale ludzi trzeba szanować i to co w sercu nie koniecznie na języku
Iris z defektem psychiki to przesadziłaś

Chłopak młody, zagubiony, niech drąży, temat drażniący jak i inne, ciężko coś przetłumaczyć więc po co się denerwować i pisać na KOLOROWO ? jak Cię to drażni, to temat można ignorować.

I forum to nie prywatna piaskownica ,nie ma - ja wychodzę a wy pozbierajcie zabawki i zamknijcie ten grajdoł
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Nie 10 Cze 2012, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof1988 napisał:

Cytat:

...Na straganach zawsze takie serduszka sprzedawali i każda 'wielka' miłość musiała być w ten sposób oznaczona.. W sumie porównywalny rytuał do tych obrączek zaręczynowych;p

Nie zgodzę się z tobą. W żadnym stopniu tych dwóch rzeczy nie można porównywać. Obrączkę narzeczeńską porównać można ale do pierścionka zaręczynowego.


Zgadzam się z Krzysztofem. Dla mnie obrączka zaręczynowa spełnia rolę pierścionka (tyle tylko, że nie ma oczka).

Cytat:
Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie noszenia pierścionka, narzeczeńskiej obrączki i jeszcze potem ślubnej

My będziemy nosić po dwie obrączki. Smile
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group