Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukni a kolor... zębów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 9 Maj 2012, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Często dentyści odradzają Rolling Eyes podobno później ten osad który się zbiera przez nawyki żywieniowe papierosy kawę i inne osadza się " z podwójną siłą" Rolling Eyes


ja mogę napisać jak wyglądało to u mnie - jak wchodziłam w temat, przed pierwszym wybielaniem zębów, też byłam taka mądra jak Cinnamonek lol
szukałam wszędzie info, czytałam, dopytywałam u przeróżnych stomatologów do których akurat musiałam chodzić (miałam różne przygody z prostowaniem zębów) - teraz już mniej się interesuję nowinkami, bardziej polegam na doświadczeniu i znajomości (hihi) swoich zębów Wink

jeden taki poważny cykl wybielania trochę u mnie trwał i wybielił zęby mega (coś jak na fotkach powyżej) a potem to jak już mi zachciewało z raz w roku, dwa razy, nakładałam żel raz-dwa razy na kilka godzin i efekt wybielenia się "odświeżał" - na pewno nigdy nie było gorzej, niż przed wybielaniem, widocznie nic się nie wżera mocniej


ktoś mi kiedyś powiedział, że picie coca-coli jest dla zębów bardziej szkodliwe, niż to całe wybielanie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Czw 10 Maj 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:

jeden taki poważny cykl wybielania trochę u mnie trwał i wybielił zęby mega (coś jak na fotkach powyżej) a potem to jak już mi zachciewało z raz w roku, dwa razy, nakładałam żel raz-dwa razy na kilka godzin i efekt wybielenia się "odświeżał" - na pewno nigdy nie było gorzej, niż przed wybielaniem, widocznie nic się nie wżera mocniej


Wiadomo, lepiej sobie to wszystko rozłożyć w czasie i sukcesywnie wybielać o odcień bądź dwa. Ja sobie przeznaczyłam na całość wybielania około 3-4 miesięcy więc myślę, że nie uszkodzę niczego.


polly napisał:
ktoś mi kiedyś powiedział, że picie coca-coli jest dla zębów bardziej szkodliwe, niż to całe wybielanie Wink


Heh, wiadomo, pamiętam jak w podstawówce robiło się eksperyment z zardzewiałym gwoździem i colą język
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polly , a sama to robiłaś ? czy w gabinecie za pierwszym razem ?

u mnie jest teraz możliwość wybielenia za 200 zł i nie wiem czy się nie skusić?

•Wybielanie zębów metodą ExtraSmile® uzyskane jest dzięki połączeniu żelu wybielającego ze źródłem zimnego światła LED o niebieskim spektrum, które działa jako aktywator.

trwa to 20 minut , wcześneij trzeba paszczę przygotować usunąć kamień, zrobić kontrolę u dentysty , a przed zabiegiem jeszcze asystentka stomatologiczna sprawdza jak to wygląda, czy nie ma za dużo osadu/kamienia jeśli np nie będę usuwać itd.


Rozumiem,że Cinnamonek ma ten żel strzykawy, lampke i sama daje radę uśmiech
Może tak wybrać by się do gabinetu na pierwszy raz ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:

trwa to 20 minut wcześniej trzeba paszczę przygotować usunąć kamień, zrobić kontrolę u dentysty , a przed zabiegiem jeszcze asystentka stomatologiczna sprawdza jak to wygląda, czy nie ma za dużo osadu/kamienia jeśli np nie będę usuwać itd.


Wiadomo, że o zęby należy dbać na codzień, więc dla mnie takie piaskowanie przed wybielaniem to wyciągnięcie kasy dodatkowej. Wiem, ze w śląskim piaskowanie waha się od 300 - 1000 zł, dodatkowo sprawdzają czy masz jakieś plomby, koronki i tak dalej i tu kolejna kasa leci - bo jeśli żel Ci ładnie pociągnie kolor, to plomby trzeba wymienić na jaśniejsze Wink.

ewelajn napisał:
Rozumiem,że Cinnamonek ma ten żel strzykawy, lampke i sama daje radę uśmiech
Może tak wybrać by się do gabinetu na pierwszy raz ?


Mam żel który nota bene jest używany tutaj w UK w gabinetach stomatologicznych jak go nazwałaś "strzykawkowy", mam nakładki wykonane przez protetyka i lampkę LED. Koleżanka lekarka, wybielała w gabinecie i powiedziała mi, że nigdy takiego efektu jaki uzyskałam sama nie miała po wybielaniu w gabinecie.

Jeśli masz TAK wielką okazję, że rzeczywiście za wybielenie jest tylko 200 zł, to na pierwszy raz poszłabym do stomatologa. Ja osobiście im po prostu nie ufam i wiem, że jak raz się tam pójdzie to się wyda kilka tysięcy, bo oni zawsze znajdą coś do korekty. Dodatkowo wydając podobną kwotę na żel, lampkę i nakładki masz tego na kilkanaście aplikacji, a nie tylko na jedną.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem wiem, wolałabym sama, ale chcę zobczyc za pierwszym razem jak to wygląda
to jest jakaś promocyjna chwilowa oferta, tak to w granicach 1000 zł , a tyle nie zapłacę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to warto tak na próbę uśmiech szczególnie jeśli się nie boisz dentystów Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Wiadomo, lepiej sobie to wszystko rozłożyć w czasie i sukcesywnie wybielać o odcień bądź dwa. Ja sobie przeznaczyłam na całość wybielania około 3-4 miesięcy więc myślę, że nie uszkodzę niczego.


spokojnie, masa czasu uśmiech

ewelajn napisał:
Polly , a sama to robiłaś ? czy w gabinecie za pierwszym razem ?


wybielałam sama w domu, ale pod kontrolą stomatologa - dentystka zrobiła mi nakładki silikonowe (trzeba mieć wyleczone ząbki przed wybielaniem), następnie sama kupiłam sobie żel Opalescence (ona mi doradziła 20proc i taki miałam, teraz kupię raczej 15tkę) i dzwoniłam do niej, kiedy coś mnie niepokoiło, a po całym wybielaniu, kiedy byłam już zadowolona z efektu, poszłam na kontrolę - ot i całe wybielanie uśmiech


Cinnamonnek napisał:
Wiadomo, że o zęby należy dbać na codzień, więc dla mnie takie piaskowanie przed wybielaniem to wyciągnięcie kasy dodatkowej


nie zgodzę się - to trochę jak z pilingiem przed maseczką Wink najpierw usuwamy kamień, który zawsze się trochę odkłada, a potem wybielamy ząbki, by żel mógł ładnie pracować na czystej powierzchni
ale to moje zdanie lol


Ewelajn, za taką cenę można spróbować lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polly napisał:

Cinnamonnek napisał:
Wiadomo, że o zęby należy dbać na codzień, więc dla mnie takie piaskowanie przed wybielaniem to wyciągnięcie kasy dodatkowej


nie zgodzę się - to trochę jak z pilingiem przed maseczką Wink najpierw usuwamy kamień, który zawsze się trochę odkłada, a potem wybielamy ząbki, by żel mógł ładnie pracować na czystej powierzchni
ale to moje zdanie lol


Ja nie piszę, żeby nie piaskować w ogóle. Uważam, że takie zabiegi są dość rutynowe i powinno się je wykonywać raz na jakiś czas - niemniej nie zwalnia nas to z codziennej pielęgnacji zębów - tj. prawidłowego szczotkowania, nitkowania i polerowania. Wyskoczyć z 4000 - 5000 tyś na jedno wybielanie i przygotowanie do tego zębów to trochę dużo.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polly, spróbuję umówiłam się na przyszły pt lol póxniej może sama będę kontynuować uśmiech

a jak z białą dietą ? bo czytałam że dwa dni nie można żadnych takich "brudzących " pokarmów spożywać typu cola, kawa etc uśmiech
stosowałaś?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 11 Maj 2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
Polly, spróbuję umówiłam się na przyszły pt lol póxniej może sama będę kontynuować uśmiech

a jak z białą dietą ? bo czytałam że dwa dni nie można żadnych takich "brudzących " pokarmów spożywać typu cola, kawa etc uśmiech
stosowałaś?


dwa dni...? język język
ja to pierwsze wybielanie robiłam z miesiąc (nie codziennie kładłam żel) i cały ten okres miałam białą dietę język
paranoicznie podchodziłam do wszystkiego co było ciemniejsze i mogło zostać na zębach język
dzięki wybielaniu oduczyłam się w ogóle pić kawę lol teraz już mi nie smakuje lol


Cinnamonnek napisał:
Ja nie piszę, żeby nie piaskować w ogóle


odebrałam że zbędne jest piaskowanie przed wybielaniem język
jasne że na codzień trzeba dbać, piaskować też regularnie, ale do wybielania moim zdaniem ogólnie, zdjąć kamień, trzeba koniecznie lol


Ewelajn, porób sobie foty uśmiechu przed i potem porównasz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group