Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie krzesełko - fotelik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 30 Gru 2013, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bujaczek i jak na razie mała w nim czasami przesiaduje. Jak robię dla niej flachę to przynajmniej mam ją na oku. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ramirez.nserwer.pl/galeria/gallery/gecko/hustawka2/1.jpg

My mamy taką jestem z niej zadowolona , ale gdybym to ja miała kupować huśtawkę to na pewno bym się na nią nie zdecydowała ze względu na cenę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam taką jak Ty gabi u mamy, tylko problem z nią jest taki,że Michał się strasznie dźwiga do siadania i ładuje nogami po wszystkim, że ona się dziwnie buja, nie ufam jej że nie fiknie uśmiech Niby nasza jest do 11kg... W leżaczku jeszcze siedzi, chociaż muszę go co chwilę podnosić, bo się zsuwa na piętkach jak robak język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza też jest do 11 kg lub do momentu dopóki dziecko nie siądzie dlatego nasza nam już niedługo posłuży a potem to już kupię taka do ogrodu do zawieszenia, ale to dopiero na wiosnę.
A masz regulację oparcia tak?Bo ja mam i teraz Lena jest na pół siedząco i nie szaleje z podciąganiem.
Nasza ma jeszcze tą tackę i czasami ją karmię w huśtawce, u nas felerem okazał się brak regulacji głośności muzyki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna pozycja niestety.
Wybiorę się do hurtowni obejrzeć co mają na sklepie i jak to wygląda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 31 Gru 2013, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tem skoczek działa na zasadzie chodzika to nie jest najlepszy pomysł. Ortopedzi bardzo odradzają takie urządzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jakby trampolinka, aktualnie jestem zdecydowana na 1 już siedzącą z regulowanym oparciem, ta która jest u mojej mamy obecnie idzie w odstawkę, gdyż moje dziecko siada i nie ma opcji go zatrzymać, a w tamtej huśtawce nie jest to bezpieczne. Rozglądam się też powoli za krzesełkiem, żeby za jakiś miesiąc zamówić, myślałam nad Chicco, bo spodobało mi się w sklepie, ale jak mam dać 500zł, to to, które tu wklejałyście kidsplay jest dużo lepsze i na niego się zdecyduję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 4 Sty 2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam o tych trampolinkach i one dla maluszków nie są zbyt dobre. Starsze dziecko ok, ale takiemu kilkumiesięcznemu szkrabikowi źle wpływają n bioderka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 4 Lut 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny znowu ponudzę... Szukam krzesełka, doczytałam tu, że większość z Was ma Kidsplay, jak się ono sprawuje? Oglądałam dziś w smyku Baby Design Bambi, ale nawet na necie kosztuje 360zł, tamto jest prawie połowę tańsze (wizualnie takie same), ale jak z jego jakością?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 4 Lut 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z naszego jestem bardzo zadowolona i korzystamy cały czas. Czasem nawet jak nie jemy tylko jak Antek mi przeszkadza bo między nogami śmiga to tam go wsadzam i się grzecznie bawi. Z tym że nie korzystamy z tej tacki zamiast tego ma zabawkę przyczepioną bo i tak ja go karmię oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group