Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Aranżacja pokoju dziennego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1145

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie ciekawych dodatków dekoracyjnych do wnętrza Waszego mieszkania, warto zapoznać się z ofertą tego sklepu: https://home-you.com/pl/salon/poszewki-dekoracyjne/poszewki. Czasem wystarczy zmiana poszewek w poduszkach by zaakcentować wystrój salonu czy sypialni. Uwielbiam zmieniać swoją przestrzeń za pomocą takich dodatków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1070

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zaczęłam się zastanawiać, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ładne firanki do swojego mieszkania. Znajomy polecił mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie asortyment tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/143-zaslony , ponieważ tam można znaleźć tego typu produkty w całkiem dobrej cenie. Dajcie znać, czy kojarzycie to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także pomyśleć o różnych dekoracjach do domu. Mogą to być na przykład oryginalne ramy na plakaty. Te znajdziecie w ofercie sklepu internetowego https://www.galeriaplakatu.com/ramy . Myślę, że Wam się spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię nowoczesny styl. Jasne i przejrzyste ale też funkcjonale pomieszczenia są według mnie najładniejsze.


______________________
projektowe biura warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolin
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 13 Lut 2022, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ozdoby, to jak wam się podoba taka misa dekoracyjna na stół https://www.orlofrzezby.pl/misy-dekoracyjne/ - moim zdaniem niektóre wyglądają naprawdę nietypowo, wręcz magicznie, prawdziwe dzieła sztuki. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aw11
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto 15 Lut 2022, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA długo szukałam fajnych i praktycznych mebli i dodatków do pokoju dziecka..nie chciałam kupować typowych mebli z IKEA chociaż nic do nich nie mam, chciałam jednak żeby stworzyć idealny dziecięcy pokój. Koleżanka wysłała mi sklep z wiklinowymi meblami i dodatkami dla dzieci i przepadłam Very Happy nie dość, że wszystkie produkty są piękne wizualnie to dodatkowo są dostosowane do pokoju malucha i bardzo praktyczne. Oprócz mebli moja córa wybrała sobie kołyskę wiklinową dla lalek i kosze na kółkach - rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 19 Lut 2022, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Skoro faktycznie da się podejść do tematu w tak profesjonalny sposób, to czemu to odpuszczać? Ja na stronie https://interior-art.com.pl/projektowanie-kuchni/ czytałam więcej na tematy związane z profesjonalnym projektowaniem wnętrz i uważam, że warto się tym zainteresować na poważnie. Chodzi w końcu o miejsce, w którym spędzicie naprawdę wiele czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z zakupem takich sprzętów do wnętrza jak na przykład telewizor? Czy wiecie, gdzie najlepiej ich szukać? Ja polecam zajrzeć na stronę polskiego producenta RTV, firmy Manta: https://manta.com.pl/ . Myślę, że tam znajdziecie coś dla siebie. Oni mają w swojej ofercie bardzo duży wybór różnych sprzętów do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto jednak zdecydować się na ozdoby na ścianę ? Sami niedawno postawiliśmy na ich zakup i prezentują się naprawdę bardzo ładnie. Są świetną ozdobą także na pewno bedziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vlad_smirnov
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2020
Posty: 38

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę tylko na fachowców do pokoju, ale projektowanie wnętrz Cieszyn to moja ulubiona firma, która doskonale zaspokaja pragnienia każdego klienta. Nie chodzi mi o to, że zaprojektuję mocne pomieszczenie, zrobię wszystko bardzo profesjonalnie i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group