Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

EmiSia- proMyczek w zyciu MamY i taTy..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 25 Lis 2012, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcyś, a przygotowywałaś jakoś psa na nadejście małej? My też mamy już psa w domu, jest jeszcze młody, niedawno skończył rok i próbuję go przyzwyczajać do dzieci, ale nie wiem co z tego będzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To szybciuśko wróciłaś do figury ja dalej męcze sie z 4 kg, ale dopiero teraz zaczełam nad nimi pracowac wczesniejsze 26 samo poleciało.

Dzidzia śliczna, ale co do psa to choć ufam im bardzo i mam 2 w domu nigdy prze nigdy bym im nie pozwoliła tak zbli żyć sie do dziecka i lezec przy głowce, to jednak zwierze, i choc czasem bym za nie poręczyła to do dziecka nie maja pozwolenia, Emilka lubi pieski i nawet głaszcze ale trzymam ich na dystans, zwierzetą nie można ufać bo mogą być zazdrosne, nie raz byly przypadki ze pies zagryzł dziecko.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska odganiając psa od dziecka, nie dając mu go obwąchać, a nawet polizać a tym samym poznać, prowokujesz zwierzę do niebezpiecznej zazdrości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i masz racje i ufasz na tyle zwierzeciu ale ja nie..... i nie mówie ze odciagam ale nigdy przy głowie bym nie pozy=woliła lezec psu a przedewszytskim przy takim maluchu, teraz to moga nawet gryść sie wzajemnie bo mała ma już prawie 7 miesięcy ale pierwsze miesiące nigdy..... takie jest moje zdanie, każdy moze mieć inne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinessko masz rację, że zwierzęciu NIGDy się nie ufa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

only_hope napisał:
Gratuluje pokarmu. Zazdroszczę bardzo, u nas już chyba posprzątane. Hania nie chce cycka, laktator nic nie pomaga. Może gdyby Hania chciała ssać to coś by z tego było.

Hm, może jednak spróbuj z laktatorem? Mój w ogóle nie ssie, a ja ciągle fabryki nie zamknęłam uśmiech. Tak namawiam, bo ten laktator, który obie mamy, naprawdę daje radę. Chyba że wolisz już nie karmić, to Twój wybór, wtedy rób tak, jak Wam wygodniej uśmiech.
Marcyś, szalejesz z tą wagą, gratuluję dobrej formy i ślicznej córeczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 26 Lis 2012, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
only_hope napisał:
Gratuluje pokarmu. Zazdroszczę bardzo, u nas już chyba posprzątane. Hania nie chce cycka, laktator nic nie pomaga. Może gdyby Hania chciała ssać to coś by z tego było.

Hm, może jednak spróbuj z laktatorem? Mój w ogóle nie ssie, a ja ciągle fabryki nie zamknęłam uśmiech. Tak namawiam, bo ten laktator, który obie mamy, naprawdę daje radę. Chyba że wolisz już nie karmić, to Twój wybór, wtedy rób tak, jak Wam wygodniej uśmiech.
Marcyś, szalejesz z tą wagą, gratuluję dobrej formy i ślicznej córeczki.

odpowiem w swoim watku, zebz nie zaśmieca wątku Marcys
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Nas sie pokomplikowalo, od niedzieli mam 40 st goraczki, nie funkcjonuje doslownie:( dzieki Bogu maz ogarniety to wszystko przy malej robi... Sciagam pokarm bo siedziec przy niej tak za bardzo nie chce zeby nie zarazic... Dzis wkoncu dostalam antybiotyki i mase lekow bo lece przez palce, co zjem to zwracam smutny
Nie mam nawet jak Was poczytac, bo na tel malo widac a z lozka wstaje jedynie do wc...
Jak tylko dojde do siebie to wracam do Was;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcys, nie bój się dawać małej piersi, nic jej nie będzie bo razem z pokarmem wyssie przeciwciała wyprodukowane przez twój organizm.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 28 Lis 2012, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Marcys, nie bój się dawać małej piersi, nic jej nie będzie bo razem z pokarmem wyssie przeciwciała wyprodukowane przez twój organizm.


kasiek dobrze gada.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group