Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozmiar palca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady Aga
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 143

PostWysłany: Pon 19 Gru 2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze nie wiem co zrobić bo po tygodniu noszenia pierścionka zaręczynowego stwierdzam (i parę osób też to zauważyło), że jest ciut za duży. Zwłaszcza wieczorem, bo rano jednak palce są trochę spuchnięte. Dobry byłby jeden rozmiar mniejszy. Nie wiem czy w Aparcie wymieniają rozmiar do dwóch tygodni od zakupu, ale tak gdzieś przeczytałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 20 Gru 2011, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Aga, wstrzymaj się jeszcze trochę. Zimą palce z zimna trochę chudną. Jak teraz zmniejszysz pierścionek to może się latem okazać, że będzie za ciasny. Od upału palce lekko puchną. Mój pierścionek też jest o rozmiar za duży. Obrączkę zamówiliśmy już mniejszą i pierścionek na pewno będziemy zmniejszać bo po ślubie przełożę go na lewą rękę a lewy serdeczny jest u mnie mniejszy niż prawy. Zastanów się czy nie będziesz miała podobnej sytuacji, że po ślubie zmienisz sposób noszenia pierścionka i może się okazać za mały Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kuzyn szukał pierścionka zaręczynowego dla swojej dziewczyny i w Aparcie mu powiedzieli, że nie zmniejszają i nie robią nawet na zamówienie mniejszego:/ Bo mają bodajże tylko do rozmiaru 11, a on chciał mniejszy.. . I podobno nie ma takiej opcji:/
Też mam za duży pierścionek;) i już tyle razy gubiłam, że czasami przekładam go na środkowy palec język Raz nawet wylądował tuż przy ognisku na imprezie:D a że było ciemno... i to była impreza... to znalezienie go zajęło dobrych kilka chwil, podczas których już byłam bliska płaczu;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sro 21 Gru 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam pieścionek dużo za duży, nawet na środkowym palcu był za luźny. D. zabrał do sklepu, żeby zmniejszyć, ale w sklepie powiedzieli, że jak zmniejszą tak dużo to pierścionek straci kształt i zaproponowali, że zrobią nowy w mniejszym rozmiarze. Co ważne robią to bez dodatkowych opłat uśmiech Dziś przyszło info, że można odebrać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashtaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 52
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam nieco za duży pierścionek, który też ze względu na mały rozmiar był specjalnie zamawiany - dostałam 9., a potem zmniejszono mi go jeszcze na 8., chociaż teraz zimą i tak mi się kręci... Embarassed Narzeczony miał podobno ogromny problem, bo w Aparcie nie chcieli zrobić mu pierścionka, o którym wiedział, że jest moim wymarzonym język Choć ten, który dostałam, jest piękny, jak każdy otrzymany ze słowami "Czy wyjdziesz za mnie?" uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj przy zamawianiu obrączki zapisałam rozmiar 17 Shocked A na lewy serdecznym mam 14,5. Przed ślubem, przy okazji wyrobu obrączek chcę przesunąć pierścionek zaręczynowy na środkowy palec prawej ręki (żeby obrączka z pierścionkiem były na 1 dłoni). Jak 5 rozmiarów różnicy to będzie dobrze :/ A moze być więcej. Na szczęście z obrączek zostanie trochę złota i jubiler powiększy przez dosztukowanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatko, z tymi rozmiarami obrączek to jest coś nie halo. Ja mam zaręczynowy 12 i noszę na środkowym palcu prawej dłoni, bo na ten serdeczny jest za duży. Mało tego - jest on nawet lekko przyduży, chyba, że akurat jakiegoś tam dnia mam spuchnięte place. A obrączkę zamówiłam też 12 i jest naprawdę akurat. KJiedyś mierzyłam na wzorniku i powinnam mieć 11, a Piotrek 22 czy 23. A jego obrączka jest 24,5, więc reguły nie ma...
Myślałam, że już dawno zamówiliście obrączki:) a dopiero wczoraj jednak:)? te same, co wtedy pokazywałaś? czy coś mnie ominęłouśmiech?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest identycznie - pierścionek za duzy, a obrączka akurat, mimo że to ten sam rozmiar. Ale wiem dlaczego - obrączka jest szersza, ma 6 mm. A im szersza, tym wydaje się ciaśniejsza. Więc warto zawsze przymierzyć, bo jednak rozmiar obrączki może się różnić od rozmiaru pierścionka. U nas akurat pierścionek ma zapas, ale jednak lepiej zwrócić na to uwagę przed zamówieniem obrączek.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
U mnie jest identycznie - pierścionek za duzy, a obrączka akurat, mimo że to ten sam rozmiar. Ale wiem dlaczego - obrączka jest szersza, ma 6 mm. A im szersza, tym wydaje się ciaśniejsza. Więc warto zawsze przymierzyć, bo jednak rozmiar obrączki może się różnić od rozmiaru pierścionka. U nas akurat pierścionek ma zapas, ale jednak lepiej zwrócić na to uwagę przed zamówieniem obrączek.

masz rację Margo, pewnie to od tego zależy. Nasze obrączki też mają 6 mm.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arsandra napisał:

Myślałam, że już dawno zamówiliście obrączki:) a dopiero wczoraj jednak:)? te same, co wtedy pokazywałaś? czy coś mnie ominęłouśmiech?
Miesiąc temu wybraliśmy wzór, ale nie było czasu później, żeby na spokojnie zamówić. Poza tym szukaliśmy jeszcze złota i przez ten miesiąc wzbogaciliśmy się o 4 gramy uśmiech

Za miesiąc obrączki będą z nami.

Co do rozmiaru to ja dziś sama na tym wzorniku wybrałam sobie luźniejszą, jednak jubiler kazał mi zmienić na ciaśniejszą o rozmiar. Mówi, że będzie lepsza. No zobaczymy, przed odbiorem mamy korektę rozmiaru i najwyżej będzie rozciągał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 39 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group