Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak samo jak nhele. Wlasciwie wiekszość rzeczy, ktore kupilam są różowe lub błękitne - to z czasów jak Maja była jeszcze Mikołajem język No i trochę w bielach i beżach też jest, bo żółtego i zielonego nie lubię, ale wśród rzeczy spadkowych i takich jest sporo. A sukienki, spódniczki, jeansy i sweterki... No jak dla mnie się nie da przejść obojętnie Very Happy bo jak tu dzidziola w gości wystroić w śpiochy i kaftanik język żartuję sobie oczywiscie - każdy ubiera malucha po swojemu. Aaa, choć ja też się zarzekałam, że za zakupy wezmę się nie wcześniej niż we wrześniu to szafa już pęka w szwach język
Tak czy siak, Lamika, daj znać jakoś w grudniu czy wytrwałaś w swoim postanowieniu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dziś usg uśmiech Z dzidzią wszystko w porządku, wszystkie organy prawidłowe, termin z usg pokrywa się z tym z OM (2 dni różnicy). No i chyba będzie jednak ta dziewczynka uśmiech Wprawdzie usadowiła się tak, ze bardzo ciężko było dojrzeć cokolwiek, no ale wygląda na dziewczynkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre wieści uśmiech
Oby była córcia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynka za dziewczynką oczko. Gratuluję dziewczyny! Aż jestem ciekawa co się u nas ujawni, ale na to przyjdzie mi jeszcze poczekać. Roboczo nazywamy malucha Zygfryd oczko. Mąż rzucił w żartach i zostało. Tylko babcie zgrzytają zębami oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
Ja mam tak samo jak nhele. Wlasciwie wiekszość rzeczy, ktore kupilam są różowe lub błękitne - to z czasów jak Maja była jeszcze Mikołajem język No i trochę w bielach i beżach też jest, bo żółtego i zielonego nie lubię, ale wśród rzeczy spadkowych i takich jest sporo. A sukienki, spódniczki, jeansy i sweterki... No jak dla mnie się nie da przejść obojętnie Very Happy bo jak tu dzidziola w gości wystroić w śpiochy i kaftanik język żartuję sobie oczywiscie - każdy ubiera malucha po swojemu. Aaa, choć ja też się zarzekałam, że za zakupy wezmę się nie wcześniej niż we wrześniu to szafa już pęka w szwach język
Tak czy siak, Lamika, daj znać jakoś w grudniu czy wytrwałaś w swoim postanowieniu Very Happy


Dam znać lol Ale prezenty się liczą? Bo teściowa już cały worek uszykowała i ja pojęcia nie mam co tam jest... Shocked Miała i dla chłopca i dla dziewczynki po całej rodzinie zbierane... lol Ale ja mam sobie powybierać co mi się podoba... Oby było tam coś żółtego i zielonego bo te kolorki najbardziej lubię u dzieci lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję dziewuszek!! uśmiech

A z tym różem to u mnie było zabawnie, bo wszyscy mnie chcieli ubierać na różowo a ja kochałam NIEBIESKI!! I odkąd miałam cokolwiek do powiedzenia, wszystko miałam niebieskie język Smoczek, zakrętkę od butelki, ubranka, no wszystko język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamika88 napisał:
Oby było tam coś żółtego i zielonego bo te kolorki najbardziej lubię u dzieci lol

Haha, a ja wręcz odwrotnie język

gosia86 napisał:
Roboczo nazywamy malucha Zygfryd oczko. Mąż rzucił w żartach i zostało. Tylko babcie zgrzytają zębami oczko.

Gosieńko, bo tak zostanie język u mojego męża na szkoleniu jest facet, któremu urodził się synek dwa czy trzy tygodnie temu. Nazwali go Anatol Mścisław. Anatol dlatego, że bardzo im się podoba Tolek, a Mścisław (Mścichu, Mścisiek) mówili do brzucha odkąd kiedyś na zakupach w supermarkecie usłyszeli, że "Imieniny obchodzą: Mścisław..." No i tak zostało - historia autentyk uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to ja będę z tych nie modnych mam uśmiech
Opasek nie mamy, bo dla mnie to nie praktyczne zimą uśmiech
Sukienki mala ma aż 2 język jeansową i materiałową i to tylko dlatego, że kupiłam je za grosze w lumpku.
A tak to wole śpiochy i pajace. Grunt to wygoda uśmiech znajdą się też spodenki, dresiki, sweterki i chyba ze dwie tuniczki uśmiech
A w gości się nie będziemy wybierac, bo nie mamy do kogo oczko

Ale róż w ilościach hurtowych Very Happy i biały, ale to już mniej, bo nie lubie takich ubrań.
No ale, zazwyczaj co znalazłam niebieskie albo zielone - to wszystko z autami i samolotami. Czerwone też kiepsko mi było znaleźć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sukienki nie kupiłam ani jednej język Toska ma kilka, ale wszystkie dostalam i o ile w upały były super, bo przewiewne i wygodne, to teraz nie zakładam jej w ogóle, no bo co - jeszcze jakieś rajstopy bym jej musiała zakładać? Ja stawiam na wygodę i ubieram ja tak samo po domu jak i gdy gdzieś wychodzimy. Takie maleństwa są śliczne same w sobie, nie ważne co mają na sobie uśmiech Ale ja to w ogóle mam alergie na takie 'dorosle' ubranka dla niemowląt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 27 Sie 2014, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla napisał:
J Ale ja to w ogóle mam alergie na takie 'dorosle' ubranka dla niemowląt.


Ja mam podobnie oczko
Nie mam zamiaru stroić takiego niemowlaka w Bóg wie co.
Adam też nie był strojony, ale wtedy nie panowała taka moda.
Grunt to wygoda i dla dziecka i dla rodzica uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 353, 354, 355 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 354 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group