Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Welonka222
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepszy na odchudzanie jest ruch, ćwiczenia i odpowiednia dieta. Jak bierzesz suplementy, a prawie w ogóle nie masz ruchu albo objadasz się słodkim i tłustym to nie ma to sensu. Dobre przy odchudzaniu jest np. chodzenie na basen czy do sauny. Zwłaszcza sauna pomaga w odchudzaniu, bo pod wpływem gorąca i pocenia się, w ciele otwierają się pory, toksyny są usuwane z organizmu - w ogóle poprawia się kondycja, jest lepszy metabolizm. Już przy godzinnej sesji w saunie(z przerwami) można spalić 300 kalorii.
_________________
Saunowanie dla zdrowia i urody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że przy zrzucaniu dużej ilości kilogramów niestety mogą pojawić się rozstępy. Jak już udało nam się zrzucić tyle kg to warto wiedzieć, że są rożne metody na te rozstępy, sprawdźcie sobie np. https://www.poczuciepiekna.pl/. Tam znajdziecie informacje o zabiegach na rozstępy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Savar
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę wam się pochwalić - ostatnio udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karcia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Savar napisał:
Muszę wam się pochwalić - ostatnio udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

W jaki sposób Ci się udało? Byłaś na jakiejś diecie?
Ja od miesiąca zaczęłam się odchudzać, przyznam że nie jest łatwo odchudzać się jesienią ponieważ człowiekowi ciągle chce się jeść. U mnie bardzo dużo pomagają ciepłe posiłki. Bardzo polecam na śniadanie to musli https://onedaymore.pl/sklep/zdrowe-sniadania-na-caly-miesiac/. Wszystkie smaki są obłędnie pyszne, łatwo dostępne a co najważniejsze po takim śniadaniu jest się sytym przez wiele godzin! Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o diecie sokowej https://www.nuja.pl/dieta-odchudzajaca-66 a do tego aktywność fizyczna? Powinno wypalić, prawda? Myślałam dodatkowo nad zakupem rowerka treningowego, tak na czas, kiedy na dworze będzie zbyt chłodno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzałam się jakiś czas, ale to nie przyniosło żadnych rezultatów dlatego też postanowiłam, że konsultacja dietetyczna będzie dobrą opcją i na nią się zapisałam, nie żałuję. W salonie https://estimedik.com/ jest możliwość pójścia właśnie na taką rozmowę, warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orbitrek jest super jeśli chodzi o odchudzanie, według mnie jest to najlepszy sprzęt jaki można sobie kupić do domu. Ja mam go ze sklepu https://corciano.pl/ i jestem nim zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież schudnąć faktycznie można na różne sposoby, więc najrozsądniej byłoby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Wystarczy zajrzeć do https://michalwrzosek.pl/dieta/dieta-wege/ i przekonać się, że nawet wege może być smaczne i zdrowe. To już tylko kwestia podejścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niooskof
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ppm i cpm sobie sprawdzcie i trzymajcie sie kalorii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wedcrat
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie sprawdza się jak nic innego przy odchudzaniu. Do tego jakas darmowa apka na telefon do monitorowania i planowania biegów i kilogramy spadają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 329 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group