Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, tylko że u mnie właśnie chodzi o to, żeby Ci co nie byli na ślubie i weselu zobaczyli tę imprezę całą, gości którzy byli, trochę zabawy. Jak najbardziej cieszą oczy te filmy, ale obawiam się, że moja babcia byłaby zawiedziona czymś takim
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmu z wesela trającego 3-4godziny lub 500-1000 zdjęć nie da się obejrzeć bez znudzenia.
Druga sprawa to pytanie - dla kogo ma to być pamiątka?
Dla babci, znajomych czy dla młodych?
Rodzina obejrzy raz lub dwa razy a Wy powinniście oglądać zdjęcia i film z przyjemnością i bez zażenowania (pijani goście) po wielu latach dlatego należy wybierać fotografa i operatora którzy posiadają zmysł estetyki i odpowiednie umiejętności a nie wybierając najtańszego w okolicy.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak nas nie stać na drogiego, a chcę mieć kamerzystę, bo chcę przeżyć jeszcze raz ten dzień, to biorę tańszego uśmiech Fotograf jest wyśmienity ;p, wiem że będę zadowolona ze zdjęć. Film chcę na pamiątkę, żeby puścić dzieciom za kilka lat, albo będąc babcią oglądnąć moje wygibasy na parkiecie uśmiech Moja przyszła szwagierka puściła taki filmik swoim dzieciom. 2 godziny ogłądały, tańczyły i pytały się gdzie one są uśmiech Cieszyły się na widok rodziców uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodkie:)

No i to jest właśnie bardzo dobre wyjście atino.
Też jesteśmy właśnie w trakcie myślenia nad kamerzystą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1000 zł to nie jest dużo, w naszym przypadku (tyle kamerzysta kosztuje), a pamiątka na całe życie. Co z tego że będę przewijać, dla mnie to nie problem, mogę przewinąć i tak nie będę często tego oglądała. A jak mi się nie będzie w ogóle podobać to wyrzucę albo dam mamie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem i za kamerzystą i za fotografem. To jedyne pamiątki, które będą mogły po latach przypomnieć nam ten dzień. Kwoty są zawrotne za te przyjemności, ale to raz na całe życie uśmiech
Z tego co mówią młode małżeństwa, to mało co się pamięta i rejestruje tego dnia z powodu nerwów. A tak to na spokojnie można sobie obejrzeć całą historię tego dnia z tej, czy innej perspektywy Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:
Macie drogie Panie rację. Nie da się oglądać z przyjemnością filmu ze ślubu i wesela nakręconego przez kogoś z gości (amatora) lub operatora za 1000zł gdyż z całą penością będzie to człowiek doroabiający w soboty do ślubu i nie ma dośiadczenia w filmowaniu i montażu a do tego dysponujący amatorskim sprzętem. Prawda jest taka, że jakość musi kosztować.

Dobry kamerzysta i fotograf mający odrobinę gustu nie będzie uwieczniał pijanych gości.

Czy tych fimów nie ogląda się z przyjemnością?
http://vimeo.com/11535799
http://vimeo.com/26009012


Szczerze mówiąc miałam wrażenie, że oglądam zwiastuny jakichś podrzędnych komedii romantycznych. Jakość obrazu świetna, zgoda, sposób filmowania pierwsza klasa jak z Hollywood... Lecz czy to pasuje do ślubu?? Trąciło mi to sztucznością i kiczem.

Jeśli się zdecyduję na film, zamówię go "u operatora za 1000", a zdjęcia u fotografa za podobną stawkę. Mamy już nawet z narzeczonym namiar na małżeństwo, które w tych cenach podjęłoby się utrwalenia dnia naszego ślubu. Zaznaczam, że już oglądałam zdjęcia i film wykonane przez tę parę i wiem, że będę zadowolona.
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi by było szkoda pieniędzy na 10 minutowy szybki filmik. Płacić dużo za prawie cały dzień i całą noc kamerzyście, który z tylu godzin splecie tylko 10 min. O ile w ogóle trwało by tyle. Ja lubię oglądać wesela, niekoniecznie siebie, ale co tam, raz się żyje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Swiderski napisał:
Macie drogie Panie rację. Nie da się oglądać z przyjemnością filmu ze ślubu i wesela nakręconego przez kogoś z gości (amatora) lub operatora za 1000zł gdyż z całą penością będzie to człowiek doroabiający w soboty do ślubu i nie ma dośiadczenia w filmowaniu i montażu a do tego dysponujący amatorskim sprzętem. Prawda jest taka, że jakość musi kosztować.

Dobry kamerzysta i fotograf mający odrobinę gustu nie będzie uwieczniał pijanych gości.

Czy tych fimów nie ogląda się z przyjemnością?
http://vimeo.com/11535799
http://vimeo.com/26009012



Znowu się zaczyna. Proszę zapoznać się dokładnie z pierwszym postem. Stękanie dotyczące branży to w działach Wideofilma, nie u nas!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Mi by było szkoda pieniędzy na 10 minutowy szybki filmik. Płacić dużo za prawie cały dzień i całą noc kamerzyście, który z tylu godzin splecie tylko 10 min. O ile w ogóle trwało by tyle. Ja lubię oglądać wesela, niekoniecznie siebie, ale co tam raz się żyje uśmiech

Nikt nie daje w cenie 2000-3000zł filmu 10minutowego. Zazwyczaj jest krótki teledysk z całego materiału, teledyski przygotoań, ceremoni oraz wesela + zmontowany film dla lubiących posiedzieć dłużej przed ekranem.
Uważam, że jeśli film ma być pamiątką na całe życie należy wybrać taką firmę która robi w stylistyce która będzie Wam odpowiadać bez względu czy będzie to 500zł czy 5000zł.

Cytat:
Znowu się zaczyna. Proszę zapoznać się dokładnie z pierwszym postem. Stękanie dotyczące branży to w działach Wideofilma, nie u nas!

Wypowiedź poniżej poziomu dna pozostawię bez komentarza.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group