Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja zdjęciowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja miedzy slubem a weselem to dla mnie swego rodzaju nieporozumienie, tak jak i dluga sesja zdjęciowa podczas wesela.[/quote]


A dlaczego nieporozumienie? U nas dzialalo takie "nieporozumienie". Zero stresu i problemow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, że nieporozumienie.... Ja jako gość na tym weselu, a było to wesele mojej przyjaciółki(nie jakiejśtam koleżanki, tylko prawdziwej przyjaciółki) czułam się tak jakby zignorowana... Państwo Młodzi przyjechali z kościoła, zjedli, zatańczyli i po prostu zniknęli na kilka godzin... Wszyscy tylko dopytywali gdzie Młodzi, i gdzie Młodzi. Ja zapraszam gości na wesele i czuję się za nich odpowiedzialna i chcę zrobić wszystko, żeby czuli się dobrze. Tak jakbym zaprosiła na kolacje znajomych do domu i sobie wyszła na jakiś czas, zostawiając ich z jedzeniem i muzyką uśmiech No chyba niebardzo oczko

P.S. Oczywiście to tylko i wyłącznie MOJE ZDANIE(no i może jeszcze paru znajomych z tegoż wesela), a każdy może myśleć inaczej i szanuję to oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie - dokladnie jak napisala Madziex - nieporozumienie, dlatego, ze jesli zaprasza sie gosci na przyjecie weselne, to moim zdaniem niegrzecznie jest sie na nim nie pojawić tylko w tym czasie biegać po łące i cykać fotki. Mozna to zrobic przed cala uroczystoscia, tj przed slubem, kiedy goscie nie czekają na młodą pare z toastem, albo w innym dniu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z kolei w Anglii taki schemat to normalka. Wiekszosc par ma sesje zdjeciowa w dniu slubu. Przeciez jak sie chce gosci tez mozna do zdjec wlaczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie sesja w innym dniu to już nie sesja ślubna język Nie ma innej opcji i albo zrobimy sobie fotki kilka godzin przed ślubem (jesli będzie mocno po południu) albo podczas wesela.... może faktycznie niektórzy mogą sobie pomyśleć że nieładnie tak zostawiać gości, ale z drugiej strony to powinni wykrzesać troche zrozumienia, no bo raz w życiu jest taka okazja do zdjęć wykrzyknik A noc i wesele długie, to nawet na te 2 godzinki zostawić gości można i nikt sie nie powinien pogniewać Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas plener będzie w innym dniu uśmiech
z takich powodów a nie innych. Nie uśmiecha mi się zostawiać gości samych na 2 godziny czy dłużej i nie dlatego, że nie znalazłabym u nich zrozumienia, bo generalnie, pary młode tak właśnie robią ale dlatego, że ja bym się z tym źle czuła. To raz. A dwa, szkoda mi tego opuszczania gości, zabawy i już uśmiech

Może mam takie zdanie a nie inne dlatego, że fotografka jest zajebistą babeczką i nasz plener to będzie całodniowa wycieczka tu i tam, na pełnym luzie, z lunchem w południe i miłą kolacją wieczorem uśmiech Sesja najpewniej skończy się zabawą w jeziorze i ciężko, żebym przemoczona i zmasakrowana Wink wróciła w takim stanie do gości. W naszym przypadku, grzeczna i ułożona sesja plenerowa odpada uśmiech Poza tym, fotografka planuje przylecieć do nas, tutaj, na sesję narzeczeńską a to jest w ogóle czadzior lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie sie marzy taka dluga plenerowa sesja.. i to jakies 100km od Radomia - moze jeszcze uda mi sie namówic kamerzyste i fotografa albo chociaz jednego z panów zeby wybrał sie z nami na zamek.. Chociaz, jak sie nie zgodzą, to mamy kogo zabrac w roli pstrykacza-nie-tak-do-konca-amatora oczko
Metka fajnie macie umówioną sesje.. bez pospiechu, w roznych miejscach.. napewno wyjda sliczne klimatyczne fotki uśmiech
Sadie - ja nie mowie ze tak sie nie robi bo sama mowisz ze w Anglii jest taka tradycja, w Polsce tez coraz wiecej par realizuje zdjecia w plenerze w ten sposob. Ale ja mam swoje zdanie na ten temat dlatego tez sama sie nie zdecyduje na takie rozwiązanie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy organizuje sobie sesję jak uważa za najlepsze uśmiech chociaż czasem plany i zamierzenia idą w łeb i trzeba coś zmienić... chociaż żadnej z nas nie życzę tego absolutnie!

Liziii, pogadaj z fotografem. Wydaje mi się, że teraz bywają bardzo elastyczni, jeśli chodzi o miejsca, bo jest duża konkurencja w ich zawodzie i im lepsze portfolio i bardziej oryginalne, tym lepiej dla nich, bo to też dobra reklama ich pracy i lepsza oferta uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez bym nie chciala podczas wesela
wychodzic na zdjecia,wole sie pobawic:)
Lizziii, jesli mozna zapytac o jaki zamek chodzi?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tak jak pisałam tez bedziemy mieli całościową sesje poślubie, dokładnie nie wiem kiedy moze kilka dni.... i w sumie fotograf nam sam to zaproponował gdyż właśnie wtedy jest to prawie całodniowa sesja gdzie wybieramy rózne miejsca by miało lepszy efekt Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 4 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group