Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DRUGA SUKNIA NA WESELE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 30 Maj 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tylko będę miała okazję zeskanować, to na pewno:) jak na razie to mogę opisaćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie pochwal sie nie tylko projektem ale zdradź jeszcze ile cię to będzie kosztować język Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo bo ja tez jestem ciekawa wesoły) ile Cię to wyniesie za samo szycie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 31 Maj 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochane dziewuszki uśmiech
a więc to jest tak. płacę ok. 1500. zapłaciłam 500 zł zaliczki, a resztę max. 1000 przy odbiorze. cena uzależniona od materiałów jakie wybiorę. w cenie mam: suknię, bolerko + gratis: welon i podwiązka.
a suknia będzie z szelką na szyję. z lekkim dekoldem , bo "mam czym oddychać", będzie szyta cała, ale będzie wyglądało jakby gorset był odcnany, bo będzie drapowane i krzywo, z jednej strony będzie przed biodrem się kończyć drapowanie a z drugiej będzie wchodzić na biodro, tak pod ukosem. spódniczka będzie z atłasu albo tafty a na to będą 2 lub 3 warstwy organtyny z żyłkowanej na samym dole, żeby się lekko falowała. a no i z przodu będzie do kolana, a z tyłu być moze będzie szyta na koło i ciut dłuższa.
i tak to mniej więcej wygląda. chyba nie umiem opisać... jak będę miała zdjęcie to dam tutaj:) to zobaczycie, a jak na razie musicie wysilić wyobraźnie;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja suknia bedzie na delikatnych szeleczka bo tez mam czym oddychać wesoły (miska D), no i mam do tego biustonosz:) a żeby niebyło widac szelek od stanika to poprosze o odjęcie szelek od biustonosza aby podkreślić ten od sukni... Gorset będe mieć, z szyty ze spódnicą kloszowaną... rozłożystą... a do tego buciki na 6 centymetrowym obcasie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k_s7
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 150
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm pięknie to opisujecie Very Happy na pewno nasze wszystkie suknie będą piękne Very Happy Very Happy Very Happy a tobie Sasetka zazdroszczę tych obcasików Crying or Very sad ja będę musiała mieć minimalny obcas Evil or Very Mad bo ja mam 180 cm a D. 185 cm więc żeby to jakoś dziwnie nie wyglądało to muszę sobie odpuścić ten obcasik Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k_s7 - ja też mam ten problem! Mam 180 cm wzrostu i nie mogę mieć jakoś superwysokich obcasów... Pocieszające jest to, że w takich wysokich obcasach nie umiałabym tańczyć, i pewnie bym się przewróciła z tą moją zgrabnością słonia w składzie porcelany... Very Happy Dobrze, że mój luby jest wyższy ode mnie... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Nie 15 Cze 2008, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie należe do wysokich osób a mimo to będę mieć malutki obcasik bo nie chcem się męczyć w butach na wyskoch obcasach, najchętniej bym kupiła sandały bo są najwygodniejsze a że będę mieć ślub latem to chyba się skuszę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja będę do końca wesela w mojej sukni ślubnej:)Na drugi dzień już będę w domu to sobie ubiorę jakąś letnia sukienkęuśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 32

PostWysłany: Wto 17 Cze 2008, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja już postanowiłam że na weselu do końca będę w sukni ślubnej muszę ją trochę ponosić w końcu jeden raz w życiu . Byłam ostatnio na dwóch weselach i żadna z panien młodych się nie przebierała . Jedynie się przebiorę jak coś na prawdę będzie mi dokuczało lub będzie mi strasznie niewygodnie albo coś mi się podrze albo bardzo uplami
_________________
a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group