Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to tu i ja się wypowiem oczko
Mojego kochanego poznałam w szkole oczko Pod koniec roku zaczęłam z nim normalnie gadać [wcześniej za nim nie przepadałam xD Podobał mi się, lecz uważałam że jest taki jak inni - dziecinny]. Byłam z jego kumplem. Pamiętam, że gdy mojego byłego nie było przy mnie, a kumpel mnie szturchnął (tak lekko, na przywitanie xD) to mój luby się wkurzył i mnie obronił po prostu Very Happy Potem mój były ze mną zerwał, nawet nie osobiście. Ja byłam smutna, zamknęłam się w sobie. Moje kochanie wyciągnęło mnie na spacer. Otworzyłam się przed nim, wygadałam mu się, wyżaliłam. Na żadnego innego faceta nie mogłam tak liczyć jak na niego.. Po jakimś czasie, on wyznał mi miłość uśmiech Potem postanowiliśmy zostać parą (podobało mi się to, bo pierwszy raz facet aż tak o mnie zabiegał lol ) Wiem, że to nie jest zwykłe zauroczenie, bo przed każdym spotkaniem, mam motylki w brzuchu jak na początku uśmiech Narazie jeszcze pełnoletni nie jesteśmy, ale wiemy że chcemy ze sobą być uśmiech Poważnie rozmawiamy o wspólnej przyszłości. Po prostu - żyć nie umierać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam, że jesteście niepełnoletni uśmiech
My też byliśmy...
A podjęliśmy decyzję całkiem poważną i się jej trzymamy.
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Czw 31 Lip 2008, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wydaje mi się że to nie ma nic do rzeczy ile mamy lat oczko
Ale jesteśmy już pewni że chcemy ze sobą być (mamy po 17 lat.)
Ja nie chce byc z nikim innym Very Happy
Wkurza mnie tylko mój były, który sobie uświadomił, że jednak chce ze mną być... i próbuję mnie mu odbić xD Ale ja go kompletnie olewam, co mu się nie podoba ;d Ale ja wiem jedno, chce być z moim kochaniem, a nie z byłym i kropka;d
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Nie 10 Sie 2008, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tego sie trzymaj:) Ja byłam beznadziejnie zadurzona w takim jednym patafianie, który mnie genialnie wykorzystywał, aż zeszłego lata pojechałam z koleżanką do Anglii do sezonowej pracy. Zatrzymałysmy sie u mojego szefa, gdzie pracowałam rok wczesniej ale musiałysmy szybko sie stamtąd wynieść, bo miał rezerwację na ten pokój. I tym sposobem moja przyjaciółka wypatrzyła ogłoszenie, że jakiś Polak ma pokój do wynajęcia. Zadzwoniłam pod ten numer i trzask plask padłam trupem na sam dźwięk głosu jaki się odezwał w słuchawce. Pare dni później sie sprowadziłyśmy do rzeczonego domu i pokoju i zamieszkałysmy z wesołą gromadka Polaków. Pan "miły głos" okazał się byc singlem i skutecznie sprawił ze zapomniałam o tamtym. Po tygodniu juz bylismy parą. Ja pod koniec wrzesnia wóciłam do Polski kontynuować studia. On przyjechał za mną w grudniu z zamiarem pozostania w Polsce na stałe. Zaręczylismy się, planujemy ślub jak skończe studia i jednym słowem jest bosko. I tym sposobem mogę smiało mówić, że mam narzeczonego z ogłoszenia:D
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Sro 13 Sie 2008, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka napisał:
I tego sie trzymaj:) Ja byłam beznadziejnie zadurzona w takim jednym patafianie, który mnie genialnie wykorzystywał, aż zeszłego lata pojechałam z koleżanką do Anglii do sezonowej pracy. Zatrzymałysmy sie u mojego szefa, gdzie pracowałam rok wczesniej ale musiałysmy szybko sie stamtąd wynieść, bo miał rezerwację na ten pokój. I tym sposobem moja przyjaciółka wypatrzyła ogłoszenie, że jakiś Polak ma pokój do wynajęcia. Zadzwoniłam pod ten numer i trzask plask padłam trupem na sam dźwięk głosu jaki się odezwał w słuchawce. Pare dni później sie sprowadziłyśmy do rzeczonego domu i pokoju i zamieszkałysmy z wesołą gromadka Polaków. Pan "miły głos" okazał się byc singlem i skutecznie sprawił ze zapomniałam o tamtym. Po tygodniu juz bylismy parą. Ja pod koniec wrzesnia wóciłam do Polski kontynuować studia. On przyjechał za mną w grudniu z zamiarem pozostania w Polsce na stałe. Zaręczylismy się, planujemy ślub jak skończe studia i jednym słowem jest bosko. I tym sposobem mogę smiało mówić, że mam narzeczonego z ogłoszenia:D


Jak fajnie oczko

Niestety były już podjął wszystkie środki ;< Ehh... i w tej chwili moje kochanie się do mnie nie odzywa... nie no po prostu pięknie.. ;<
Nie dość że były grozi mi że mu coś zrobi to jeszcze się pod niego podszywa w rozmowie ze mną.... ;< ;< ;< Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to niefajnie... Tylko nie rozumiem dlaczego twój obecny chłopak się boczy?
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Czw 14 Sie 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylka napisał:
No to niefajnie... Tylko nie rozumiem dlaczego twój obecny chłopak się boczy?


Wiesz sama tego nie rozumiem... ;/ Ale naprawde bardzo mnie swoim zachowaniem irytuje, bo co go to obchodzi i dlaczego włazi do naszego życia w brudnych buciorach. Jeszcze troche a naprawde nerwy mi puszcza i oberwie z glana lol lol lol
Troche jestem spokojniejsza bo moje kochanie sie odezwalo oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasik__
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15 Sie 2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że coraz częściej ludzi łączy internet oczko Ja dzieki internetowi znalazłam sowją miłość uśmiech.Weszłam sobie na czata (www.czat.pl/onet wybaczcie za SPAM ) do jednego pokoju weszłam zalogowałam sie i pisałam z innymi z mojim M. pisało mi sie najlepiej na "priv" wymienilismy się numerami GG po tygodniu wymienilismy sie numerami telefonów a po nie całym miesiacu wymienilismy się fotami,potem on zaproponował spotkanie za pierwszy i drugim razem jego pruśb zgodziłam sie..i nie żałuje bo teraz jesteśmy już rok:)
Pozdrawiam wykrzyknik! ;*
_________________


pseudomin szkolny: Kasior wykrzyknik Very Happy ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 15 Sie 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasik__ napisał:
Widzę że coraz częściej ludzi łączy internet oczko Ja dzieki internetowi znalazłam sowją miłość uśmiech.Weszłam sobie na czata (www.czat.pl/onet wybaczcie za SPAM ) do jednego pokoju weszłam zalogowałam sie i pisałam z innymi z mojim M. pisało mi sie najlepiej na "priv" wymienilismy się numerami GG po tygodniu wymienilismy sie numerami telefonów a po nie całym miesiacu wymienilismy się fotami,potem on zaproponował spotkanie za pierwszy i drugim razem jego pruśb zgodziłam sie..i nie żałuje bo teraz jesteśmy już rok:)
Pozdrawiam wykrzyknik! ;*


Ja mojego przyszłego męża poznałam także przez internet! po 2 miesiącach od pierwszej rozmowy byliśmy zaręczeni a teraz zostało nam 15 dni do ślubu.. no już prawie 14.. 2 tygodnia!wykrzyknik!Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Pon 18 Sie 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kejti napisał:
Marylka napisał:
No to niefajnie... Tylko nie rozumiem dlaczego twój obecny chłopak się boczy?


Wiesz sama tego nie rozumiem... ;/ Ale naprawde bardzo mnie swoim zachowaniem irytuje, bo co go to obchodzi i dlaczego włazi do naszego życia w brudnych buciorach. Jeszcze troche a naprawde nerwy mi puszcza i oberwie z glana lol lol lol
Troche jestem spokojniejsza bo moje kochanie sie odezwalo oczko


Heh... uśmiech Ważne żeby twój obecny chłopak stał przy tobie murem i nie powinno go obchodzić ze ten czy tamten sie o coś fulta. Nie powinno go obchodzic w tym sensie że przecież to z toba jest i tobie ufa.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 4 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group