Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podłoga drewniana
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat niedawno znalazłam świetny tartak, więc zostawię Wam namiary https://tartakmirotki.pl bo ceny mają naprawdę rewelacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1105

PostWysłany: Pon 27 Lut 2023, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak mogłabym przywrócić dawny blask mojej podłodze w domu. Koleżanka wspominała mi, że na rynku są ciekawe produkty takie jak na przykład olej do podłóg i jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek na nich pracowaliście. Dajcie mi znać, a chętnie poznam wasze zdanie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że parkiet to rozwiązanie elegancki i ponadczasowe. Dlatego warto pomyśleć właśnie o montażu parkietu w biurze. Bardzo dobrym wyborem będzie cyklinowanie i układanie parkietów Wrocław: http://solum-cyklinowanie.pl/ . Polecam skontaktować się z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3924

PostWysłany: Wto 14 Mar 2023, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłoga była moją zmorą chciałam drewnianą to każdy straszył mnie cyklinowaniem, więc zaczęłam myśleć o płytkach ale chciałam mieć jednolitą podłogę w całym domu i tyle fug do szorowania to był by koszmar. W jakimś katalogu widziała podłogę bez łączeń i zaczęłam drążyć temat aż trafiłam do https://www.jakposadzki.pl/. Objaśnili mi na czym polega posadzka żywiczna pokazali możliwości kolorystyczne i stanęło na tym rozwiązaniu. Uwinęli się sprawnie i pracowali bardzo sumiennie a ja teraz jestem zachwycona efektem. Podłogą zachwycają się wszyscy, jest mega łatwa w utrzymaniu, przyjemna i komfortowa dzieci mogą na niej szaleć. Gdybym poszła w inne rozwiązanie bardzo dużo bym straciła a tak nie potrafię wymienić nawet jednej wady tego rozwiązania bo ich nie ma ale zalet wiele. Polecam każdemu kto chce wolny czas spożytkować w inny sposób niż ciągłe sprzątanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 15 Mar 2023, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś nie przeraża podłoga drewniana, zastanawiam się właśnie pomiędzy parkietem a deską barlinecką. Chcę mieć właśnie podłogę, którą w razie potrzeby będzie można wycyklinować i znów mieć, jak nową. Oglądałam wczoraj zarówno jedną, jak i drugą propozycję https://interno-torun.pl/ w tym właśnie sklepie, ale doprawdy nie wiem, jakie mają ceny, i jak to się przekłada na jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Pią 9 Lut 2024, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego Moduelo24, który w ofercie posiada najróżniejsze panele podłogowe i akcesoria do nich, w tym np. mardom decor . Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tamarok5
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2024
Posty: 4

PostWysłany: Pią 9 Lut 2024, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślisz, ta dyskusja może wpłynąć na rzeczywisty światowy kontekst?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1100

PostWysłany: Wto 20 Lut 2024, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że już od jakiegoś czasu poszukuję rozwiązań, jeśli chodzi o podłogi i chyba ostatecznie postawię na taką propozycję, jak podłoga drewniana, ponieważ to ponadczasowe rozwiązanie. Pięknymi podłogami zajmie się dla Ciebie firma https://parquets.com.pl/ , która przyjedzie i wszystko wymierzy oraz współpracują z dobrymi parkieciarzami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 642

PostWysłany: Sro 13 Mar 2024, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z panelami podłogowymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. meister rb 400 s w naprawdę atrakcyjnej cenie. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group