Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomysł na..suknię ślubną
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie to dużo poprawek jak na jedną sukienkę
Też za wszystko płaciliśmy sami, też se dołożyłam tiul pod suknię z allegro - wyszła masakra. A trzeba było zapłacić super krawcowej- nie polecam
biedny płaci dwa razy

wieczorem wrzucę porównanie mojej sukni alegrowej i ostatecznej nowej język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia_as
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 29
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorset nie modeluje, bo w ogóle nie był związany. Był tylko na tyle związany, żeby mi nie spadł. Samej niestety ciężko się samej odpowiednio związać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz w życiu warto zainwestować i uszyć prostą suknię od podstaw i czuć się kobieco i pięknie w dniu ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia_as napisał:
Gorset nie modeluje, bo w ogóle nie był związany. Był tylko na tyle związany, żeby mi nie spadł. Samej niestety ciężko się samej odpowiednio związać.


Na moje oko to taki materiał i taka konstrukcja to chyba nie wymodeluje za wiele nawet jak się zwiążesz ciaśniej. Jeszcze Ci wtedy więcej wałeczków wyjdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinia, miałam dokłanie takie samo podejście na rok przed ślubem- chciałam kupić jakąkolwiek pasującą rozmiarowo używkę z Allegro, albo zamóić te słynne szyte przez chińskie lamy język kopie za 400zł.
Kupiłam o wiele za drogo- z jednej strony nie załuję, bo źle nie wyglądałam, z drugiej jestem wściekła, bo zalega mi teraz ta suknia, za mniej niż pół ceny opchnąć jej nie jestem w stanie, czyli po prostu utknęłam.

Dla Ciebie to oznacza mniej więcej tyle- że na Allegro naprawdę można znaleźć suknie - w dobrych cenach.

Dziewczyny mówią całkiem szczerze- doceń to, bo większość rozmów internetowych między kobietami jest na zasadzie "ojojoj, jak pięknie wyglądasz! ( kobita 100kg), jakie masz śliczne dziecko ( tiaaa....) . A tutaj jest szczerze- z dobrej woli.

To zła sukienka. Takie fasony- jeśli chodzi o skromniejsze- już w latach 80tych szału nie robiły. Nie będziesz w niej wyglądać dobrze, a o to chodzi tego dnia. Żeby naprawdę dobrze wyglądać. Odstawmy na bok te pierdy- że jesteś wtedy najważniejsza na świecie, masz się czuć jak księżniczka i inne bzdury tego typu. Ale jedno jest bezsprzeczne- musisz wiedzieć, że zrobiłaś tyle, ile mogłaś, żeby wyglądać jak najlepiej. Nie zadowalaj się byle czym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
kinia_as napisał:
Gorset nie modeluje, bo w ogóle nie był związany. Był tylko na tyle związany, żeby mi nie spadł. Samej niestety ciężko się samej odpowiednio związać.


Na moje oko to taki materiał i taka konstrukcja to chyba nie wymodeluje za wiele nawet jak się zwiążesz ciaśniej. Jeszcze Ci wtedy więcej wałeczków wyjdzie.

Dokładnie tak.
Kiniu, wydaje mi się, że znajdziesz suknię o podobnym fasonie, ale o wiele lepszą jakościowo. Tu nawet nie chodzi o to, że ona jest już niemodna, bo ważne co się Tobie podoba. Istotniejszą rzeczą jest to, że ta po prostu źle leży.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:

wieczorem wrzucę porównanie mojej sukni alegrowej i ostatecznej nowej język

Nie wiedziałam, że przed Twoją suknią była jakaś inna allegrowa Shocked
Wrzucaj. język

Kinia, dziewczyny mają racje. Ta suknia po prostu nie leży i nie ma tu dużego pola do zmiany czegokolwiek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
wieczorem wrzucę porównanie mojej sukni alegrowej i ostatecznej nowej język

jestem przeciekawa wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia w tej suknie nie wyglądasz dobrze. Przeprasza, ale to moja subiektywna opina, ona Cię nic a nic nie modeluje, mało tego, poszerza tam gdzie nie powinna. I nie obraź się ale wygląda jak wyciągnięta z worka po 10 latach. Confused jakaś taka szara, nie dodająca Ci blasku.
Jeśli masz swój materiał, dobrą krawcową, to dokupienie podstawowego materiału an uszycie sukni będzie kosztować Cię grosze. serio.
Popieram ewelajn, najpierw zastanów się i podlicz ile będą kosztowały Cię poprawki, doszycia, przeróbki i podlicz ile kosztowałoby uszycie sukni od nowa. Jeśli koszt będzie się wahał 50-100 to chyba nie warto się w to pchać co? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram zdanie dziewczyn. Pomyśl, czy za parę lat nie będziesz żałować, że nie wyglądałaś lepiej w tym Dniu... W końcu na pewno nie raz będziecie wracać do zdjęć, we dwoje lub z dziećmi i z wnukami...Myślę, że lepiej odmówić sobie codziennych przyjemności, aby tego dnia czuć się wyjątkowo i żeby żadne niedogodności, wałeczki nie zakłóciły wewnętrznego spokoju i radości tych chwil...uśmiech

Poza tym rzeczywiście można sporo przepłacić i zepsuć suknię (Choć tej już raczej nie zepsujesz). lepiej poszukać na allegro albo w jakimś komisie i za parę stów Panie dobiorą do Ciebie coś odpowiedniego... ja na początku tez podchodziłam do tematu w ten sposób- jak najprostsza, używana, jak najtańsza, i ze suknia jest nieważna, ważne jest wydarzenie...Wszystko to do czasu, aż zaczęłam przymierzać suknie...i aż poczułam ich magię i to jak się można wyjątkowo poczuć w pięknej sukni. Tego dnia Ty będziesz gwiazdą, to jedyny dzień w życiu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group