Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 282, 283, 284, 285, 286  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Smile Jak ktoś ma dobre relacje z przełożonymi, a dodatkowo jest świetny w tym co robi, to na pewno nie ma się czym martwić.
Odpowiadałam przede wszystkim na pytanie only_hope korzystając z Twoich słów Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 8 Gru 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko co to za pewność z tym powrotem do pracy? Co prawda możesz wrócić, ale już następnego dnia możesz dostać wypowiedzenie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiłam z mężem długo. Zdecydowaliśmy, że nie zmienimy planów i będziemy starać sie o dzidziusia. Mężowi na dniach znacznie wzrosną kwaligikacje zawodowe, więc liczymy że znajdzie lepszą pracę niż ma teraz. To będzie aż 9 miesięcy żeby sie dobrze przygotować na potomka:) Mój zegar bilogiczny tyka, a akurat udało się unormować poziom hormonów tarczycy, więc to chyba dobry moment na dzidziusia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie, ze tak. Wszytskiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć...moja cudna firma na przykład tuż przed moim porodem została sprzedana, pozwalniali wszystkich pracowników (dobrze że udało mi się macierzyńskie załatwić). Siedzibę firma ma teraz w Warszawie (ja ze śląska - przypomnę) no i raczej nie będzie do czego wracać (dobrze jak mi świadectwo pracy wystawią Twisted Evil )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

only_hope napisał:
Rozmawiłam z mężem długo. Zdecydowaliśmy, że nie zmienimy planów i będziemy starać sie o dzidziusia. Mężowi na dniach znacznie wzrosną kwaligikacje zawodowe, więc liczymy że znajdzie lepszą pracę niż ma teraz. To będzie aż 9 miesięcy żeby sie dobrze przygotować na potomka:) Mój zegar bilogiczny tyka, a akurat udało się unormować poziom hormonów tarczycy, więc to chyba dobry moment na dzidziusia uśmiech


only_hope ja jak najbardziej , popieram ciebie i twojego męża, życzę powodzenia w staraniach , żebyście nie musieli za długo czekać.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 62

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M. jest zdania,że możemy zacząć sie starać juz przed ślubem, a mi to jakoś nie bardzo leży uśmiech on ma straszne parcie na posiadanie dziecka. Może dlatego że jego kuzyn zmarł młodo - niecały rok po slubie i się nie doczekał potomka Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Smutna ta historia, ale z drugiej strony nie wiem
czy łatwiej by było gdyby ona owdowiała z małym dzieckiem
na rękach...Rolling Eyes
Dziwne takie tłumaczenie...

Nie dziwmy się jednak "parciu na dziecko" u mężczyzn.
Przecież oni tak samo mogą pragnąć dzidziusia jak kobiety oczko
Mojemu P. śniło się dziś, że spaceruje po parku z naszą córką w wózku..
Sam był zdziwiony takim snem - ach ta podświadomość, co nie? uśmiech
To pewnie dlatego, że już nie może się doczekać język z oczkiem
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że faceci też mają swego rodzaju instynkt. Nasz kolega jeszcze rok temu się zarzekał, że dziecko to za jakieś 10 lat, a teraz jak patrzy na Antosia to widać po oczach, że już by chciał dzieciaczka uśmiech Z resztą teraz mówi o 2 wesoły

violinist83 ja chyba jeszcze nie pisałam, że też trzymam za Was kciuki oczko Mam nadzieję, że szybciutko Wam wyjdzie i niedługo mąż będzie paradował z wózkiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też jest tak, że narzeczony bardzo pragnie dziecka, oboje mamy takie same marzenia odnośnie założenia rodziny. Takie porozumienie mnie bardzo cieszy i dzięki temu jestem spokojna o nasz byt w przyszłości.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 9 Gru 2011, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że gdyby nie determinacja mojego męża, to do tej pory nie zdecydowałabym się na dziecko. Można powiedzieć, że to u niego obudził się instynkt. Ale dzięki temu, że tak nalegał jestem teraz najszczęśliwsza na świecie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 282, 283, 284, 285, 286  Następny
Strona 283 z 286

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group