Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka-co każda mama wiedzieć powinna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 260, 261, 262  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, nimfa dobrze prawi. W sumie koszule do spania mam na guziczki, ale strój dzienny to zazwyczaj koszulka na ramiączkach + jakaś luźna bluzka, którą podciągam do góry uśmiech i na noc też muszę się w takie zaopatrzyć, bo na te koszule do karmienia już patrzeć nie mogę... Dla mnie najgorsze są te, co mają guziki po dwóch stronach. Jakoś w nocy nie do końca chce mi się te guziki zapinać i jak rano wstaję, a tu klapa wisi, ze prawie pępek widać... Okropieństwo... Jak są guziki wzdłuż mostka to trochę lepiej. Natomiast te koszule na zakładki to dla mnie porażka numer jeden... Jak w ciąży jeździłam na usg to gabinet jest między ginekologią a patologią ciąży. ile my się wtedy z mężem naoglądaliśmy wychodzących cycków... Dostałam jedną taką koszulę i nie założyłam jej ani raz...
No i w sumie ślady z maści z lanoliną trudno się spierają więc nie warto inwestować w coś super fajnego na sam początek...

A jeśli o biustonosz chodzi to ja mam kilka do karmienia i wszystkie do dupy... Kupiłam i przed porodem i po i kurde, nie wiem, nie podchodzą mi. Powyciągały się, bo kupowałam bawełniane bez fiszbin, bo się bałam, ze mi będą coś ściskać, uciskać, będą się robiły zastoje i inne ceregiele... Teraz najbardziej mi odpowiadają takie nieusztywniane. Mam kilka z czasów, kiedy miałam podobną wagę jak teraz i są git
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest jakiś zakaz? Cyc zakrywa? Zakrywa (szczególnie, że i tak stanik jednak jest pod spodem). Tyłek zakrywa - zakrywa. Więc gdzie problem?
A te porodowe to jakie są? język w tych to pośladki widać dopiero Evil or Very Mad

btw. jak się za małe/za duże kupi to potem cyc wyłazi. Takie koszulki muszą być dobrze dopasowane.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeee że stanik pod spodem ? dobrze,że mówisz Wink zaskoczyło mnie to Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nosiłam w szpitalu biustonosza - jak tylko zakładałam to myślałam, że oszaleję... Właściwie to zaczęłam chyba z tydzień po porodzie, albo i później, jak wreszcie wyszłam z łóżka język ale ja to miałam meeega bejbiblusa, więc... oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
eeee że stanik pod spodem ? dobrze,że mówisz Wink zaskoczyło mnie to Very Happy


No jak inaczej zainstalować wkładki laktacyjne? Jak będziesz mieć pokarm to wycieki murowane. Przecież sobie sutków nie będziesz zaklejać taśmą klejącą uśmiech
A może to ja jestem taka, że mnie denerwuje mokra koszulka i te plamy i przesadzam.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam pokarm, pediatra twierdziła, że jak dla bliźniaków, a przecieków nie miałam. Kilka razy w domu mi się zdarzyło, zazwyczaj pod prysznicem i tyle uśmiech zużyłam może z pół paczki wkładek laktacyjnych - zakładałam tak na wszelki wypadek jak wychodziliśmy z domu, a ja miałam bluzkę w jednym kolorze oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Mar 2015, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zazdroszczę. Ja miałam żarcia w cyckach dla armii. Młody jadł z jednej piersi a z drugiej leciało....on się najadał a ja musiałam z drugiej piersi odciągać, bo inaczej nabawiałabym się zapalenia. Unormowało się dopiero po 3 miesiącach. Przynajmniej miałam pokarmu tyle zamrożonego, że bez problemu mogłam wyjść z domu i dziecko było obsłużone pozacycnie.
Natomiast każdy płacz, itp. powodowało, że nawet myślenie o obozach koncentracyjnych nie pomagało zatrzymać wycieków.
Zresztą, przy moim biuście nienoszenie stanika = tragedia. Nie wiem jak to jest mieć mały biust.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Pearl to są koszulki na zakładkę...

W domu też śmigałam w takiej na na ramkach cały dzien (tzn kiecce, w szpitalu za chłodno by mi było w takiej) a pod spodem to:

[img]http://i.pinger.pl/pgr52/cbcb060c002c35925220ea0b/[/img]

(w szpitalu też miałam ubrane mruga
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel - dzięki, poszerzyłaś moje horyzonty uśmiech faktycznie, to zupełnie co innego niż miałam na myśli.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jak ty pokazałaś, mojego biustu by nie trzymała uśmiech koszulka swoje, a biust wisi... :/
Szkoda, bo są ładne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 260, 261, 262  Następny
Strona 216 z 262

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group