Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam sobie o czasie oczekiwania na te Wasze suknie i nie dowierzam ....
Wyobraźcie sobie, że My z moim jeszcze wtedy narzeczonym miesiąc i jeden dzień mieliśmy na przygotowania ślubu. Nie mieliśmy kompletnie nic...ani nauk...ani poradni, ani zapowiedzi ani ubrań, zaproszeń, nic kompletnie nic...i wymyśliliśmy sobie ślub że ma być za miesiąc i to na dodatek w Archikatedrze Warszawskiej. Jak poszłam na drugi dzień szukać sukni to każda jaka mi się podobała mogła być moja i to nie koniecznie z wystawy- Panie w salonach zabrały się za mnie szybko bo w końcu czasu nie było, ale wszędzie mówiły że jak najbardziej w trzy tygodnie sie wyrobią z uszyciem uśmiech
Nie wspomnę jak mili księża i siostry nam pomogli z przygotowaniem na szybko ślubu abyśmy się wyrobili z czasem.
Ale to miła historia jak sobie teraz pomyslę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynika z tego, że jesteś urodzona pod szczęśliwą gwiazdą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna po prostu wie czego chce i zna swoje ograniczenia. Very Happy No i super dziewczyno. Lubie takie osoby. Mysmy sie z calymi przygotowaniami tez wyrobili w dwa miesiace i na dwa miesiace przed data juz bylo tylko czekanie. Zamiast wrzesnia moglam spokojnie poczatek sierpnia sobie wyznaczyc bo juz wszystko bylo zorganizowane. Joasiu 100% poparcia!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie dodałam ważnej rzeczy - w sumie w dwa i pół tygodnia mieliśmy już wszystko prawie dopięte, spowiedź tylko dzień przed ślubem no i buciki ostatecznie dzień przed ślubem choć kilka dni wcześniej dwie pary miałam zakupione do ślubu ale te mi najbardziej pasowały.
A ślub był w piątek a nie w sobotę- też tak chciałam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez wiem ze wyrobilabym sie z suknią w miesiac.. i pewnie gdyby slub wypadal w mniej chwytliwych niz letnie miesiacach to zorganizowalibysmy to w miesiac.. Gorzej z goscmi.. nie wiem czy byluiby zachwyceni z takiego zapraszania na ostatnia chwile, zwlaszcza ze ci z zza granicy pewnie by nie przybyli..
Ale z drugiej strony nie odliczalabym 300dni.. Wszystko ma swoj urok uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii my mieliśmy w bardzo chwytliwy miesiąc bo w sierpniu uśmiech
A zaproszenia wysłaliśmy rzeczywiście na ostatnio chwilkę ale rodzinka nie była zaskoczona bo mówiliśmy i planowaliśmy ślub cywilny więc wiedzieli że w sierpniu. Tylko do cywilnego nic nie przygotowywaliśmy i naszedł nas plan na kościelny i tak dlatego w miesiąc trzeba było na szybciutko uśmiech

My to zawsze się śmiejemy że na wariackich papierach żyjemy uśmiech [/b]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna25 napisał:
A nie dodałam ważnej rzeczy - w sumie w dwa i pół tygodnia mieliśmy już wszystko prawie dopięte, spowiedź tylko dzień przed ślubem no i buciki ostatecznie dzień przed ślubem choć kilka dni wcześniej dwie pary miałam zakupione do ślubu ale te mi najbardziej pasowały.
A ślub był w piątek a nie w sobotę- też tak chciałam uśmiech



My skonczylismy zamawiac w trzy tygodnie (to bylo jakos miedzy swietami a nowym rokiem) nie wszyscy pracowali i dlatego sie przeciagnelo. Chcielismy dac sobie troszke czasu na to aby nacieszyc sie troszke narzeczenstwem i dlatego rozciagnelismy to nieco. Ale i tak koncowe czekanie juz mi sie straaasznie dluzylo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tylko dowód, że jak się chce to przy odrobinie szczęścia można wszystko w miesiąc czy dwa załatwić Smile a wesele robiliście??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy przyjęcie dla około 20 osób, ale nie dlatego że mało czasu, tak od zawsze chcieliśmy że dla najbliższych tylko, zresztą jak bym chciała duże wesele to i tak w tym samym czasie i też zaproszenia na ostatnią chwilę bym wysłała. I małe też nie było ze względu na koszty bo w sumie za te osoby wyszło tyle jak inni za 50-70 osób płacą , ponieważ restauracja nasza dość wykwintne i drogie bardzo dania serwuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i super
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 22 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group