Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam sie z Wami podzielić moja dzisiejsza radością. Nie odebrałam jej jeszcze, bo jest kilka poprawek, ale zrobiłam zdjęcia, żeby sie juz Wam pochwalić.

Oto moje cudo:
http://img196.imageshack....783/1094361.jpg


I z bliska zeby było widać detale:
http://img40.imageshack.us/img40/6346/1094360.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img196.imageshack.us/img196/8783/1094361.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmmmm ładna, taka delikatna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
tak naprawdę kupujecie buty gdzie tylko wam się podoba. w zwykłym sklepie znajdziecie buty typowo ślubne, mozna zawsze zapytać Smile


No ja kupilam w Rylko, choc generalnie bardzo nie lubie kupowac tam butow, ale byly ze skorki co wazne i z odkrytymi paluszkami. Poza tym jestem wysoka i tego samego wzrostu z moim narzeczonym a niewiele firm produkuje buty slubne na stosunkowo niskim obcasie.. Poza tym dziewczyny buty slubne moim zdaniem w wiekszosci sa brzydkie, ale czy to wazne, rzadko kiedy widac je spod sukienki, nigdy chyba z zadnego jeszcze slubu nie pamietam, jakie panna mloda miala buty, wiec chyba naprawde nie warto sobie zaprzatac glowy:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, że pewnie pomyślicie, że mi się już na głowę rzuciło, ale nie byłabym soba, gdybym wam nie pokazała sukni, które aktualnie mi się podobają Cool to taki miks tego co mi się wcześniej podobało i które podoba mi się nadal z nowo 'odkrytymi' sukniami "Wink











_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, Tobie sie na zoladek rzucilo, nie na mozg, wiec nie masz sie co martwic...
Czy szperalas w moim folderze z sukniami? Wink Mam tam polowe wybranych przez Ciebie modelow lol
Zanim sie na 100% zdecydowalam na swoja mialam 3 inne faworytki:







Najbardziej chcialam pierwsza, ale okazalo sie ze moj biust bedzie wygladal jak nadmuchany balon w tej sukience, bo te kwiaty na biuscie optycznie go jeszcze powiekszaja. Ja nie jestem deska, wiec niestety suknia odpadla smutny
Pozniej zostala ta druga i trzecia, ale w miedzyczasie zakochalam sie w swojej obecnej i ta juz zostala uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jakbym poszperała w Twoim katalogu to ciekawe co bym jeszcze znalazła, Coni Wink bo najwyraźniej mamy podobny gust, jeśli chodzi o suknie Smile

ja póki co nie mam faworytek, wszystkie są takie piękne... jakbym miała którąkolwiek z nich tobym była szczęśliwa Very Happy nawet przekonałam się do sukni bez ramiączek, wierzę, że jeśli taką akurat wybiorę to będzie dobrze dopasowana i mi się nie zsunie Wink ale na koło nie zgodzę się nigdy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIss spora galeria Very Happy Myślę, że jak zaczniesz na poważnie z czegoś wybierać, to najpierw musisz przeprowadzić wstępną selekcję Cool Z 5 - 10 da się jeszcze wybrać, ale przy tej ilości podobają się prawie wszystkie i człowiek głupieje lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ciekawe jakbym poszperała w Twoim katalogu to ciekawe co bym jeszcze znalazła, Coni Wink bo najwyraźniej mamy podobny gust, jeśli chodzi o suknie Smile

ja póki co nie mam faworytek, wszystkie są takie piękne... jakbym miała którąkolwiek z nich tobym była szczęśliwa Very Happy nawet przekonałam się do sukni bez ramiączek, wierzę, że jeśli taką akurat wybiorę to będzie dobrze dopasowana i mi się nie zsunie Wink ale na koło nie zgodzę się nigdy.


Pewnie znalazlabys cos jeszcze i mialabys jeszcze wiekszy metlik w glowie uśmiech Jesli chodzi o suknie, to rzeczywiscie gust mamy podobny. Ja tez nigdy nie chcialam sukieki z kolem. Co do sukni bez ramiaczek - to tak naprawde jak sa dobrze dopasowane, to sie nie zsuna. Chociaz to glupie uczucie, jak sie nie jest przyzwyczajonym do takiego kroju pozostaje, niestety.

Miss, masz jeszcze troche czasu i na pewno w koncu sie na jakas zdecydujesz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkie są piękne, ale moj typ to bez ramiączek, odcinana pod biustem, i do dołu gładka. No ubustwiam takie suknie.
Na mnie niestety tak pięknie nie wyglądała jak na tych modelkach, bo one są szczuplutkie z odpowiednim naświetleniem- tak że ta sukienka wygląda zjawiskowo :0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 21 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group