Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mój mąż i jego była...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie nie wiem ale coś kolo 24...wiem zachowanie jak 17latka... gardzę takimi "dziewczynami"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
chciałaby żeby on jej kupił torebkę i aparat cyfrowy.. a później jak Ł.przestał się odzywać to zapytała "co się stało i czy aby na pewno dostanie tą torebkę" mój Ł. zastanawiał się gdzie on miał kiedyś oczy...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ale niby dlaczego on miałby jej kupować torebkę, aparat cyfrowy, czy cokolwiek, nawet gumę do żucia?
Rany, ale tupet...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie.. później znów po jakimś czasie zaczęła pisać do niego ale on jej "pojechał" i się skończyło..najciekawsze w tym wszystkim jest to że ona wiedziała że Ł. już jest ze mną a i ona miała chłopaka z którym jak twierdziła jest szczęśliwa i przecież nikt nie musi o niczym wiedzieć.. jak mnie irytują takie istoty... Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
kasia_90 napisał:
chciałaby żeby on jej kupił torebkę i aparat cyfrowy.. a później jak Ł.przestał się odzywać to zapytała "co się stało i czy aby na pewno dostanie tą torebkę" mój Ł. zastanawiał się gdzie on miał kiedyś oczy...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ale niby dlaczego on miałby jej kupować torebkę, aparat cyfrowy, czy cokolwiek, nawet gumę do żucia?
Rany, ale tupet...


nheledore ja sądze, że za seks język

Aż ciężko uwierzyć, że takie pomysły mają 24-letnie dziewczyny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie by się chciała tak "odwdzięczyć"... niektóre dziewczyny są tak puste że aż zaskakuje oczko na szczęście mam inteligentnego narzeczonego i ją upokorzył oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo mój poprzedni facet np. pisał do swoich byłych (3) że je kocha...i teraz z jedną z nich jest..ciekawe czy teraz też do innych pisze że je kocha..nie wiem jak można komuś włazić z buciorami w związek....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
nheledore napisał:
kasia_90 napisał:
chciałaby żeby on jej kupił torebkę i aparat cyfrowy.. a później jak Ł.przestał się odzywać to zapytała "co się stało i czy aby na pewno dostanie tą torebkę" mój Ł. zastanawiał się gdzie on miał kiedyś oczy...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ale niby dlaczego on miałby jej kupować torebkę, aparat cyfrowy, czy cokolwiek, nawet gumę do żucia?
Rany, ale tupet...


nheledore ja sądze, że za seks język



"Kup mi dżinsy, zrobię ci loda"? lol


To, że ją upokorzył "jadąc" po niej, to też wcale nie za fajnie, bo takie sprawy można inteligentnie załatwić, ale mniejsza o większość. Ja się dziwię, że Twój narzeczony mógł być z kimś takim i że miłość strasznie zaślepia...
Dobrze, że się ocknął.
Ale dziewczyna głupiutka... ojeju...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba bym pustaka uszkodzila :/
Moj maz na szczescie nie mial zadnej dziewczyny przede mna, a ja z bylym nie utrzymuje zadnego kontaktu. Nie wiem jak nisko trzeba upasc zeby do exa tak wypisywac :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha ale się uśmiałam uśmiech nie chciałam nazywać rzeczy po imieniu ale jak widzę samo się nazwało uśmiech to właśnie wyglądało na coś w stylu galerianki...no ale on z nią był jakieś 5lat temu więc mogła "przybrać na głupocie" oczko dziewczyna jest pustą lalą i nic tego już nie zmieni..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Chyba bym pustaka uszkodzila :/
Moj maz na szczescie nie mial zadnej dziewczyny przede mna, a ja z bylym nie utrzymuje zadnego kontaktu. Nie wiem jak nisko trzeba upasc zeby do exa tak wypisywac :/

jakbym miała ją "na widelcu" w tamtej chwili to też nie wiem jak bym się zachowała język ja niestety mam szczęście do takich "byłych moich chłopaków" bo co chwilę się jakaś uczepi. innym razem znów inna dziewczyna "była" pisała do mojego Ł. że "jej zimno i ma przyjechać ją ogrzać" także nie wiem czy ja mam do takich sytuacji szczęście czy jestem przewrażliwiona i to tylko żarty.. Rashel[b] aż ci zazdroszczę że nie masz "byłych swojego mężczyzny" oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group