Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pocałunek po przysiędze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktykuje się jak najbardziej. Osobiście częściej widziałam na ślubach, że to właśnie ojciec prowadzi Pannę Młodą do ołtarza, niż kiedy Młodzi szli razem. Druhenki to też raczej nie rzadkość.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałam, że to zależy od księdza Smile

Podoba mi się całowanie obrączek oczko

A ja do ślubu to wolałabym iść razem z moim ukochanym. Pamiętam jak moja znajoma wchodziła do Kościoła trzymając się za ręce. Właśnie nie pod rękę tylko za ręce takie to było urocze jakby dwoje nastolatków szło buja w obłokach
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam pod rękę - bardzo elegancko i dostojnie to wygląda. A za rękę, to zależy jak partner trzyma. Podejrzewam, że mój zacząłby machać rękoma, jak w przedszkolu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Tak myślałam, że to zależy od księdza Smile

Podoba mi się całowanie obrączek oczko

A ja do ślubu to wolałabym iść razem z moim ukochanym. Pamiętam jak moja znajoma wchodziła do Kościoła trzymając się za ręce. Właśnie nie pod rękę tylko za ręce takie to było urocze jakby dwoje nastolatków szło buja w obłokach


O! Trzymanie się za ręce! To jest to! NIgdy nie widziałam, ale wyobrażam sobie, że może wyglądać rzeczywiście uroczo...uśmiech! hhmm nam by to pasowało chyba... Ja dalej nie jestem zdecydowana co do tej kwestii, z kim do ołtarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio oryginalnie jest jak młodzi idą razem, bo przeważnie to najpierw wchodzi pan młody z druhnami po obu stronach, a później ojciec prowadzi córkę do ołtarza uśmiech

Co do pocałunku - tylko przy obrączkach się spotkałam, z "możesz pocałować pannę młodą" jeszcze nie miałam na żywo do czynienia oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz napisał:
Ja zamierzam pod rękę - bardzo elegancko i dostojnie to wygląda. A za rękę, to zależy jak partner trzyma. Podejrzewam, że mój zacząłby machać rękoma, jak w przedszkolu.


ha ha

to się uśmiałam a najgorsze że sobie to wyobraziłam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my idziemy razem do ołtarza, na pewno uśmiech chociaż moja mama upierała się, żebym szła z tatą, ale jakoś tego nie czuję... I ja byłabym skrępowana, i on... Nie ma sensu się aż tak rozczulać uśmiech I na pewno pójdziemy pod rękę, nie za rękę... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda napisał:
KathyLaPoz napisał:
Ja zamierzam pod rękę - bardzo elegancko i dostojnie to wygląda. A za rękę, to zależy jak partner trzyma. Podejrzewam, że mój zacząłby machać rękoma, jak w przedszkolu.


ha ha

to się uśmiałam a najgorsze że sobie to wyobraziłam uśmiech

Jeszcze wyobraź sobie, że jesteśmy sporych gabarytów, a na nosach podskakują nam okulary lol

Ksiądz też mówił, że wychodzi po parę do wejścia do Sanktuarium. Tato pewnie próbowałby mnie rozśmieszyć, ale ja nie czuję jego poczucia humoru, więc prowadzenia do ołtarza jakoś nie widzę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rękę super uśmiech pod rękę tak ' oficjalnie' ale fakt faktem elegancko:)
Może i my za rękę wkroczymy uśmiech
Jakby mnie tata prowadził, to młody czekający przy ołtarzu na bank miał wątpliwości czy mnie odda albo czy ja nie zwieje Very HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 14 Kwi 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny u mnie w parafii nie praktykuje się takiego prowadzenia, stąd, sądziłam, że jeszcze ta moda do Polski nie przyciągnęła.
Ja bardzo lubię właśnie coś takiego, szczególnie, że wiem że dla taty będzie to dość ciężki dzień - jakby nie patrzeć, jestem jego jedynym dzieckiem Very HappyVery Happy

TŻ się nie obrazi jak chwilkę poczeka na mnie język
Gdybym miała wkraczać wraz z nim byłoby dokładnie tak- że dzieciuch by się zaczął wygłupiać język

Co do całowania, mam nadzieję, że nie będę musiała całować obrączek, rąk i tak dalej. Uważam, że w takim miejscu jak kościół, lekki buziak w usta będzie wystarczająco.
Reszta buziaków w noc poślubną, niech TŻ czeka
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group