Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nurtujące nas pytania :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 155, 156, 157  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że na wszystko jest odpowiedź ale nie zawsze ją znamy język

Więc moza któraś ma problem z prztłuszczającymi się włosami?? Ja muszę codziennie myć smutny a wieczorem i tak już tłuste. Stosowałam różnych szamponów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
Myślę że na wszystko jest odpowiedź ale nie zawsze ją znamy język

Więc moza któraś ma problem z prztłuszczającymi się włosami?? Ja muszę codziennie myć smutny a wieczorem i tak już tłuste. Stosowałam różnych szamponów.


Zalezy od wielu czynników: dieta, kosmetyki, zwyczaje
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutko przede wszystkim szybko przetłuszczające się włosy moga być wynikiem jakiś zmian hormonalnych..
Myj głowę szamponami ziołowymi np z pokrzywy,lopianu,czarnej rzepy itd
nie pachną zbyt ładnie ale są dość skuteczne.

Tu masz domową maseczkę ja ją używam i jest ok Very Happy

Ubij białko na pianę, połącz z żółtkiem, papkę pozostaw na wilgotnych włosach przez ok. 20 min. Głowę owiń folią i ręcznikiem. Na sam koniec dokłanie spłucz i umyj głowę delikatnym szamponem.

i raz na 2/3tygodnie wcieram sok z 2-3cytryn rozcienczony w polowie szklanki wody. zostawiam na 15-20min i spłukuję uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diety nie stosuję, raczej jem wszystko. kosmetyki też myślę że normalne, obecnie Timotej. A zachowanie tzn??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
diety nie stosuję, raczej jem wszystko. kosmetyki też myślę że normalne, obecnie Timotej. A zachowanie tzn??
Nutka, ja używałam Timoteja długo, bo one tak ładnie pachną itd. Ale później P. mnie namówił na Pantene i zauważyłam różnicę- myję głowę co 2 dni, a to już spora róznica, włosy odpoczywają też od suszarki. Mam wrażenie, że po prostu Timetei przesusza skórę głowy i ona odpowiada nadmiernym wydzielaniem tłuszczu. Spróbuj tego, albo po prostu czegoś ziołowego.
Ten pantene którego używam teraz to:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio napisał:
diety nie stosuję, raczej jem wszystko. kosmetyki też myślę że normalne, obecnie Timotej. A zachowanie tzn??


dieta tzn. to co jesz, a nie czy się odchudzasz. Ostre produkty, czekolada mogą zwiększać przetłuszczanie się włosów. Kosmetyki: czy mocno drażniące ( np.niektóre szampony do włosów przetłuszczających się sprawiają, że skóra produkuje jeszcze więcej sebum w akcie "obrony" ). Czy używasz dużo kosmetyków do stylizacji, które obciążają włosy, czy co dzień używasz lokówki, prostownicy, czy suszysz włosy gorącym powietrzem. Zwyczaje: czy często dotykasz włosów, bawisz się nimi, przeczesujesz ręką włosy. Nie na każdego te czynniki mają wpływ, ale są jednymi z głównych.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
NutkaMisio napisał:
Myślę że na wszystko jest odpowiedź ale nie zawsze ją znamy język

Więc moza któraś ma problem z prztłuszczającymi się włosami?? Ja muszę codziennie myć smutny a wieczorem i tak już tłuste. Stosowałam różnych szamponów.


Zalezy od wielu czynników: dieta, kosmetyki, zwyczaje


Często właśnie głupia rzecz, a mająca duży wpływ.. Codzienne mycie. Im częściej myjesz, tym więcej sebum się wydziela.. Najlepiej byłoby, gdybyś przez jakiś czas je trochę przetrzymała i myła rzadziej.. Na początku będzie ciężko, ale po kilku razach powinno się unormować. Chyba, że coś innego jest przyczyną.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz pamietam że przez 4dni nie myłam włosów żeby je przetłuścić i dać odpocząć, ale rezultatu nie było.
Moje włosy na oczy nie widziały [prostownicy ani lokówki, suszarka owszem ale nie po każdym myciu.
Dieta - słodycze rzadko, częściej ostre rzeczy.
Szampony przezróżne wypróbowane - najlepszy Zjaja.
Odrzywki domowe - stosowałam takiej z jaja, oliwy z oliwek i z cytryny - efekt miekkie lśniące ale cytryna rozjaśnia.
Podsumowanie - myslę że to hormony mogą mieć wpływ więc jest szansa że to się zmieni uśmiech
A po ślubie zrobie trwałą język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale 4 dni a potem nic? Bez sensu aż tak je brudzić, popróbuj myć co drugi dzień, ale tak z miesiąc.. Potem już powinno to być naturalne. Mi to pomogło;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 3 Sty 2012, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka chciałabym ale bardzo niekomfortowo czułabym się w brudnych włosach w pracy :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 155, 156, 157  Następny
Strona 3 z 157

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group