Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak trafiłyście TU na nasze forum? :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja troszkę podglądałam już od listopada zeszłego roku, a trafiłam, bo mi google jako pierwsze wyrzuciło. Nigdzie indziej nie myszkowałam, jakoś nie miałam motywacji i nie byłam aż tak zainteresowana tematem. A potem na dobre wsiąkłam dopiero około lipca czy coś takiego uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam chyba "co powinno się załatiwć przed ślubem", no i jestem. Wujek Google okazał się niezastąpiony język
Też myślałam jak można mieć tyle postów (nigdy wcześnie nie logowałam się na żadnym forum), a tu i na moim koncie coraz więcej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, ja też się dziwiłam na początku; to mój debiut forumowy, nic mnie nigdy tak nie wciągnęło Very Happy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi google pomógł. Wpisałam chyba forum ślubne bo takiego szukałam, to było chyba pierwsze które mi wyskoczyło. Zalogowałam się jakiś czas po zaręczynach i oto jestem oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też szukałam czegoś w stylu " jak to załatwić " albo jakie dokumenty trzeba uśmiech okropnie mnie to wszystko przerażało

a teraz czuje się jak AA Very Happy mam tematyczną grupę wsparcia i nikomu nie muszę kwiczeć o ślubie, bo jesli ja pękam z dumy , że zarezerwowaliśmy salę i komuś o tym chcę koniecznie powiedzieć, to jestem wielce zdziwiona, że nikogo to nie interesuje ! a to taki sukces Smile

także dobrze, że jest gdzie sobie popisać o ślubach i sukienkach aż do znudzenia uśmiech

i nie zamęczam przyszłego małża Very Happy bo jego rozważania nie interesują tylko konkrety uśmiech tylko przedstawiam efekty przemyśleń
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn dokładnie uśmiech Czasami aż energia rozpiera i sie lata jak na skrzydłach, bo znalazło sie fotografa, wybrało zaproszenia, czy głupią wstążkę język Tutaj można się wyżyć, bo ludzie w "realu" rzadko kiedy rozumieją uśmiech Nawet koleżanka, która rok temu za mąż wychodziła niby zawsze się pyta o rzeczy ślubne, ale ma już temat za sobą i nie przeżywa jak ja oczko
Nie mówiąc już o biednym P., który chyba Bogu dziękuję, że mam to forum bo by go chyba szlag trafił, jakbym zamiast Wam jemu pokazywała wszystkie kwiatki, buty i suknie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
ewelajn dokładnie uśmiech Czasami aż energia rozpiera i sie lata jak na skrzydłach, bo znalazło sie fotografa, wybrało zaproszenia, czy głupią wstążkę język Tutaj można się wyżyć, bo ludzie w "realu" rzadko kiedy rozumieją uśmiech Nawet koleżanka, która rok temu za mąż wychodziła niby zawsze się pyta o rzeczy ślubne, ale ma już temat za sobą i nie przeżywa jak ja oczko
Nie mówiąc już o biednym P., który chyba Bogu dziękuję, że mam to forum bo by go chyba szlag trafił, jakbym zamiast Wam jemu pokazywała wszystkie kwiatki, buty i suknie język


Jakbym widziałam nas obydwoje... Mój reaguje tylko na słowa "chciałabym żebyśmy takie mieli" Chyba ze strachu Very Happy
K. cicho w myślach na pewno dziękuję Bogu,że mam to forum Very Happy lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak Wy- mogę się wygadać na tematy ślubne- co było mi bardzo potrzebne, a nie zamęczałam najbliższych swoją monotematycznością uśmiech
Wiele pomysłów tutaj znalazłam.

Skierowałam tutaj swoją przyszłą bratową- może i Ona się tu zagnieździ uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja trafiłam tu jakoś przypadkiem. Szukałam opinii o sali i tu był jeden zamknięty wątek. Potem zaczęłam sobie czytać Wasze rozmowy i stwierdziłam, że chcę dołączyć do Was, bo tak tu miło uśmiech.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłam przez stronę główną w zakładkę z forum uśmiech
Tak z ciekawości zajrzałam,później jakaś dyskusja mnie zainteresowała
no i wsiąkłam Very Happy Embarassed
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group