Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja samodzielna kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ann_ napisał:
Ja nie zamierzam zatrudniać dekoratorki. Sama kupie kwiaty na giełdzie kwiatowej i poproszę moje przyjaciółki które pomogą mi z dekoracją.
I polecam takie rozwiązanie osobom które tną koszty:)
pozdrawiam


Też bym nie zatrudniała, gdybym miała kogoś kto ma zdolności że tak powiem florystyczne,potrafi robić ładne bukiety itp... No ale niestety...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu- ja robię sama, a mam zerowe zdolności- ale kwiaty to kwiaty, same z siebie są ładne. Jakoś będzie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale jest jeszcze taka sprawa, że jak pomyślę, że w dniu ślubu miałabym jeździć rano na giełdę i robić bukiety to jakoś mi się to nie widzi... Może wyolbrzymiam, ale wolałabym nic już nie załatwiać w dniu ślubu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem- ja chcę pojechać w piątek raniutko- i kupiować tylko takie gatunki trwalsze i tańsze język które spokojnie dotrwają w chłodzie do soboty.

U mnie jest wybór albo dekoracja tania samodzielna, kombinowana- albo dekoracji totalny brak. No to coś myślę język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub w piątek podczas długiego weekendu oczko Więc nie wiem jak to wtedy będzie, oczywiście zawsze można się przecież dowiedzieć. Ale damy radę, postaramy się wykombinować jakieś ładne i niezbyt drogie kwiaty, może wtedy inwestycja w dekoratorkę nie nadszarpnie naszych portfeli za bardzo... Zobaczymy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklepowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 9

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wszystkie Panie chcą dekorować same a gospodarka leci w dół! Dajcie ludziom zarobić to kiedyś do was wróci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale najpierw my musimy zarabiać, a jak nie- trzeba kombinować
_________________


Ostatnio zmieniony przez Karolina1984 dnia Sro 19 Paź 2011, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepowa napisał:
No tak wszystkie Panie chcą dekorować same a gospodarka leci w dół! Dajcie ludziom zarobić to kiedyś do was wróci.
Masz z tym problem? To może Wy, usługodawcy dajcie ludziom zarobić! Jak mi powiesz skąd mam wziąć kasę, żeby starczyło mi na wszystko co chcę mieć na swoim ślubie to spoko, mogę wtedy dać Ci zarobić oczko Większość ludzi nie śpi na worku z pieniędzmi, szukają sposobów na oszczędności i moim zdaniem średnio uprzejme jest krytykowanie tego. Rozumiem, ze każdy chce zarobić, ale niektórzy usługodawcy wręcz zdzierają z nas kasę (niepotrzebnie). Jeżeli ktoś ma zdolności, ochotę, czy też potrzebę obcięcia wydatków to niech SAM dekoruje kościół, SAM się maluje, SAM się czesze, a nawet SAM sobie szyję suknie - nikomu nic do tego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie- to wszystko, co się dzieje teraz z weselami, 20 lat temu nie istniało. Wtedy prawie nikt nie brał dekoratorki, wielu ludzi organizowało wesela w domach, remizach, u rodziny na wsi. Większość rzecy własnym sumptem.
Mi się np nie podoba to,że takie rzeczy jak restauracja, florystka, makijażystka- stają się teraz normą i często wywołuję wsród koleżanek zdziwienie- Jak to, ojejej, sama to robisz, ale nie boisz się pytajnik?
Czego mam się bać. Najwyżej nie będzie u nas jak w katalogu....
Zamawianie tak wielkiej ilości usług to powinna być jedna z opcji. A nie jedyna słuszna droga!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agattt, zgadzam się w 100%.
Nie każdy ma tyle pieniędzy by zatrudniać do wszystkiego usługodawców. Często trzeba z czegoś zrezygnować. Nie wiem jak jest u mnie w kościele z dekoracją. Możliwe, że sama będę dekorować ławki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group