Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy biuściastych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na kręgosłup narzekam tylko jak śpię na niewygodnym łóżku (np. zbyt miękkim jak dla mnie). Jeśli chodzi o piersi, to nie zauważyłam dotychczas u siebie bólu pleców, którego mogłyby być przyczyną. Powiedzcie mi Panie Mające Czym Oddychać ... czy któraś z Was trafiła na jakiś fajny, godny polecenia biustonosz sportowy? Ale taki, który naprawdę TRZYMA piersi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczunia186 napisał:
Ja na kręgosłup narzekam tylko jak śpię na niewygodnym łóżku (np. zbyt miękkim jak dla mnie). Jeśli chodzi o piersi, to nie zauważyłam dotychczas u siebie bólu pleców, którego mogłyby być przyczyną. Powiedzcie mi Panie Mające Czym Oddychać ... czy któraś z Was trafiła na jakiś fajny, godny polecenia biustonosz sportowy? Ale taki, który naprawdę TRZYMA piersi?


Nie próbowałam, ale sądząc po opiniach najlepiej rozejrzeć się za shock absorberem. Ja się przymierzam od dłuższego czasu, ale zawsze jak przychodzi do czego, to wolę sobie codzienny biustonosz kupić, a do sportu używam kombinacji biustonosz + sportowa bluzka z usztywnieniem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako jednostka dużo jeżdżąca konno mogę powiedzieć, że dla mnie najlepszy był Reebok i Gatta. Miałam kilka różnych, ale te wspominam najlepiej, a Reeboka teraz często noszę, bo to ostatni, do którego moje powiększone piersi się mieszczą. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex89
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 357
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny temat uśmiech Ja też niestety nie mam miłych doświadczeń z Triumphem. Kiedys babeczka na siłę wciskała mi 80 D bo miseczka jest ok, nie kupiłam ,ale innym razem skusiłam się na 75 D i niby ok. Aż odkryłam świetny sklep we Wrocławiu (fakt, biustonosze trochę kosztują) i okazało się, że mam 65 G. język
Zgadzam się z Lusillą, że wolę mieć parę dobrych biustonoszy niż duzo, ale niedopasowanych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex- brawo dla Ciebie i dla twojego biustu! Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laseczki macie tutaj link :
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

i teraz brać w dłoń centymetr i mierzyć się! Raz raz oczko Zobaczycie jakie kiepskie rozmiarówki teraz nosicie,a jakie powinnyście mieć uśmiech

Ja po dobrym zmierzeniu się awansowałam w rozmiarach ;p nie chwaląc się mam 70F język kupiłam kilka staników i leżą idealnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszło mi 80E...tylko czy w moim stanie to miarodajny wynik?pytajnik?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz biust może Ci jeszcze troszkę urosnąć,bo jak urodzisz i zacznie się laktacja,to ło matkoboska ;p ale tak hmm po 2 m-cach karmienia już możesz spokojnie kupić biustonosze w rozmiarze jaki Ci wyjdzie uśmiech chyba,że chcesz spróbować to kup teraz taki i zobaczysz na jak długo Ci starczy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a takie biustonosze na allegro to mają rozmiarówki takie jakie są naprawdę, czy takie jak na ryneczku można kupić, czyli komu jaka metka się przyszyje...

czy lepiej iść normalnie do sklepu i wydać troszkę kasiorki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 7 Paź 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lll

Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Pią 21 Lis 2014, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group