Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Klub Hula-hoop ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 2 Sie 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziś sobie Hula i na razie tylko wypróbowałam. Na razie nie umiem kręcić nim za długo, tak z 2-3 min i opada, ale liczę na to, że cwiczeniami uda mi się osiągnąć lepszy wynik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

halo dziewczyny i jak tam efekty?? kręcicie dalej?? bo ja mam zamiar kupic ale wcześniej chętnie posłucham coś na temat rezultatów uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh też jestem ciekawa, czy hula jest faktycznie skuteczne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wydaje misię że to czy hula działa czy nie, zalezy od kręciołka (Very Happy ) tj. osoby kręcącej wesoły jeśli ćwiczy się regularnie to efekty są język a jak nie to nie ma język z oczkiem

ja kręce hula prawie codziennie. na początku w tali gubi się kilka centymetrów Very Happy (co mnie bardzo ucieszyło bo zaczełam krecic 2miesiące przed ślubem oczko , potem niestety (stety!) musiałam zwężać sukienkę) a teraz, ,mimo regularnego kręcenia juz nie chudnę w oczach, ale dalej widać efekty - zgrabniejsza talia uśmiech i lepsze samopoczucie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak masz rację, ze wszystkim tak jest z fitnessem z dietą itd. ja jestem leniem ( na fitness chodze 3 razy w tygodniu ale dlatego że jestem w grupie -więc ćwiczyć się chce -to mobilizuje) kupiłam skakankę ale za bardzo obciązyła moje chore kolano więc poszła w kąt smutny
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kupiłam skakankę i dobrze że mi o niej przypomniałyście. Jak będzie pogoda to wyskoczę poskakać. Ach teraz bym wyszła ale leje Sad Więc mogę do klubu dołączyć, ale ze skakanką lol jestem ciekawa jak długo będzie trwał mój zapał.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zarówno skakanka jak i hula są problematyczne ze względu na to, że mam małe mieszkanie i nie mam gdzie się z tym pomieścić.
Zastanawiając się nad skutecznością hula, miałam na myśli to, że nie angażujemy wszystkich mięśni ciała (tak mi się przynajmniej wydaje, jeśli się mylę, proszę o uzasadnienie) i spektakularnej utraty wagi się nie spodziewam. Co innego fitness- ćwicząc 3 razy w tygodniu przez 3 miesiące schudłam 6 kilo i to bez większej zmiany przyzwyczajeń żywieniowych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julita, wszystko zależy czy chcemy schudnąć ogólnie, czy wyszczuplić konkretne partie ciała. W przypadku hula hop nacisk kładziemy na talię - i to własnie tam będziemy tracić centymetry.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group