Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niewidoczny zarodek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire a powiedz mi w którym tyg ciąży byłaś bo ja byłam na koniec 6tyg to były tylko pęcherzyk ciążowy(10mm) i żółtkowy(3.8mm) a teraz w 9 tyg nadal to samo tylko większe są te pęcherzyki( ciążowy 20mm a żółtkowy prawie 9mm). Mam jeszcze jedno pytanie a przy pustym pęcherzyku bhcg rośnie tak jak przy normalnej ciąży czy tylko nieznacznie?
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze w 9 tyg powinien już być widoczny zarodek z serduszkiem.
Ale to jeszcze nic straconego.
Może ciąża jest młodsza i dlatego nic jeszcze nie widać.
Trzymam kciuki aby wszystko było oki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agasia...szczerze to skoro w 6 tc był pęcherzyk to 3 tygodniach serduszko powinno być już widać...no ale może słaby sprzęt...
takie czekanie jest najgorsze. Ja była pierszy raz w 6 tc nie było nic widać, 2 tygodnie później (2 tygodnie stresu później) był pęcherzyk i znowu miałam 2 tygodnie czekać...po tygodniu pojawiło się plamienie to się wbiłam do gina i było serduszko, ale słabo biło i znowu tydzień czekania....Tydzień później już się wszystko wyjaśniło, ale jak by nie było miesiąc czekanie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również radziłabym szybką wizytę u innego lekarza. Ze stresu się wrzodów nabawisz z tej niepewności...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agasia napisał:
lauraire a powiedz mi w którym tyg ciąży byłaś bo ja byłam na koniec 6tyg to były tylko pęcherzyk ciążowy(10mm) i żółtkowy(3.8mm)

Byłam na przełomie 5/6 tygodnia, a na następnym usg byłam jakoś 7/8 tydzień. Dziewczyny dobrze piszą, najlepiej przejdź się do jeszcze innego lekarza. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się też wydaje że może słaby sprzęt lekarz ma. Ja chodziłam do 3lekarzy na usg i naprawde sprzęt robi bardzo duża różnicę. Idź koniecznie do innego lekarza bo teraz napewno nerwy i stres nie są Ci potrzebne. Trzymam kciuki oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym radziła przejść się do dobrego lekarza, najlepiej z jak najnowocześniejszym sprzętem. Z doświadczenia wiem, że nieraz lekarz ma gorszy sprzęt, niby taka drobnostka a ile nas może stresu i nerwów kosztować...Ja na pierwszej wizycie u lekarza byłam w 5 tygodniu- był pusty pęcherzyk, powiedział mi, że już powinno być coś widać, ale może jest opóźnienie z powodu późniejszego cyklu. Następna wizyta za 5 tygodni, czyli 10 tydzień...
Ile przy tym stresu i ile się naczytałam o pustych pęcherzykach...A do tego zanikły mi objawy które miałam, m.in. mdłości. Na wizytę szłam jak na szpilkach (takich małych Very Happy ), ale na szczęście dzidzia przywitała mnie bijącym serduszkiem.
Z tego co tam czytałam o tych pustych pęcherzykach, to różnym dziewczynom lekarze radzili mierzyć poziom bHCG np przez trzy kolejne dni i sprawdzanie, czy rośnie odpowiednio do wieku ciąży.. Jeśli wzrosty były słabe, to było wszystko jasne.
Trzymam za Ciebie (za Was) kciuki Agasia! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 152
Skąd: Koluszki

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny byłam dzisiaj na bHCG wyniki w środę do prywatnego lekarza może uda mi się również w środę pójść ale czuję że chyba coś się ruszyło bo od samego rana wymiotuję i mdli mnie cały czas. Nadal zero krwawienia bóli brzucha a i mam zgagę. Mam nadzieję że to dobry znak to wszystko. Trzymajcie do środy kciuki uśmiech
_________________


Aniołek 06.11.2013r. 10 tydz smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oby to było to uśmiech tak,czy inaczej biegnij do dobrego lekarza oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, czekamy do środy na wieści uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group