Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś nieszablonowego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria123
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 25

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pomoc, jak cos to bedę się odzywać uśmiech
A nie sądziłam, że zajmuje to aż tak dużo czasu!

Ja jestem na etapie szukania pomysłów, koniecznie chcę wykorzystać nasze wspólne zdjęcia z rodzicami z dzieciństwa i dodać też jakieś humorystyczne podziękowania. Nie chcę też by wyszły za długie, ach trochę pracy przy tym będzie ale pamiątka zostanie na całe życie! uśmiech
_________________
"[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem krótką instrukcję, w jaki sposób sprawnie z rzutnika wyświetlić prezentację na przyjęciu.
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=474729#474729
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urszulanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałabym nakręcić film dla rodziców jako podziękowanie uśmiech i chciałabym poznać Waszą opinię na temat mojego pomysłu.
Ostatnio szukając prezentu dla rodziców znalazłam dyplomy ukończenia studiów rodzicielskich i myślicie, że mogłabym włączyć wybrane przedmioty do filmu jako podziękowanie, a potem wręczyć dyplomy? Chcę trochę urozmaicić podziękowanie uśmiech
tu wklejam link gdzie są dyplomy wraz z przedmiotami: http://www.podziekowaniadlarodzicow.pl/dyplomy/1/56/Dyplomy-dla-Rodzicow.html

Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kiepski pomysł. Na pewno sama nie zdecydowałabym się na takie dyplomy. Przerost formy nad treścią, w moim odczuciu oczywiście. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria123
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 25

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urszulanka moim zdaniem to ciekawy pomysł, choć wszystko zależy jakie przedmioty wybierzesz i od tego jak to zmontujesz. Jeżeli wiesz, że Twoim rodzicom spodobają się dyplomy to możesz im je podarować, czemu nie uśmiech
_________________
"[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie pomysł fajny uśmiech też zamówiliśmy dyplomy z tej strony, znając moich rodziców i narzeczonego wiem, że im się bardzo spodoba uśmiech oczywiście nie dostaną tylko dyplomów
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Pią 22 Mar 2013, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję wykonań podziękowanie w formie filmu. Przy czym polecam nasze usługi : http://vimeo.com/user13160731.
Jeśli się Państwo zdecydują do końca kwietnia, dodatkowy rabat!

Wojtek 792 454 123
Karolina 795 893 634
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 22 Mar 2013, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaarotkaa napisał:
Proponuję wykonań podziękowanie w formie filmu. Przy czym polecam nasze usługi : http://vimeo.com/user13160731.
Jeśli się Państwo zdecydują do końca kwietnia, dodatkowy rabat!

Wojtek 792 454 123
Karolina 795 893 634

Shocked pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milushka83
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon 1 Kwi 2013, 12:06    Temat postu: podziękowanie, obraz ze zdjęcia na płótnie? Odpowiedz z cytatem

jezeli chcecie wykorzystać zdjęcia, to może zdjęcie drukowane na płótnie i nabijane na krosno, wygląda jak prawdziwy obraz, a jest robione indywidualnie dla każdego?pytajnik my swoim rodzicom daliśmy takie, nawet firma w której to robiliśmy robiła drobne poprawki i wyretuszowała to i owo uśmiech

nie wiem jak sie tu wkleja zdjęcia, więc daję link:
http://www.tapetowyswiat.pl/

obrazy robiliśmy 70x50cm, z naszymi zdjęciami, rodzice byli zadowoleni. Obrazy przyszły kurirem w ciągu tygodnia, dobrze zabezpieczone. uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2013, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urszulanka napisał:
Też chciałabym nakręcić film dla rodziców jako podziękowanie uśmiech i chciałabym poznać Waszą opinię na temat mojego pomysłu.
Ostatnio szukając prezentu dla rodziców znalazłam dyplomy ukończenia studiów rodzicielskich i myślicie, że mogłabym włączyć wybrane przedmioty do filmu jako podziękowanie, a potem wręczyć dyplomy? Chcę trochę urozmaicić podziękowanie uśmiech
tu wklejam link gdzie są dyplomy wraz z przedmiotami: http://www.podziekowaniadlarodzicow.pl/dyplomy/1/56/Dyplomy-dla-Rodzicow.html

Co o tym myślicie?


Moim skromnym zdaniem jest to nieco...infantylne. A nawet bardzo. Mnie takie papierki kojarzą się chociażby z 18 znajomych. Zdjęcia są ok.
_________________
www.sklepjubilerski.com - pierścionki zaręczynowe, obrączki, biżuteria. Dla forumowiczów ciekawe promocje i upusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 20 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group