Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piosenki w podziękowaniu dla Rodziców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Już chyba pisałam o tym, u nas było "Nie liczę godzin i lat" uśmiech

Jak dla mnie ta piosenka jest za mało dziękczynna, trochę nie w klimacie tego zwyczaju. My chcemy piosenkę typowo dla rodziców.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My początkowo gdy jeszcze nie wiedzieliśmy, że w ramach podziękowań, będziemy kręcić teledysk, chcieliśmy odtworzyć piosenkę Anny Jantar - Radość najpiękniejszych lat. Z tym, że nie mieliśmy zamiaru tańczyć w kółku z rodzicami, a tylko powiedzieć parę słów i puścić lampiony. Piosenka miała być tylko tłem. Finalnie podziękowania przybrały formę teledysku, a utwór do niego okazał się zupełnie inny - Pictures of you.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
agattt napisał:
Już chyba pisałam o tym, u nas było "Nie liczę godzin i lat" uśmiech

Jak dla mnie ta piosenka jest za mało dziękczynna, trochę nie w klimacie tego zwyczaju. My chcemy piosenkę typowo dla rodziców.
Nie szukałam piosenki "dziękczynnej" oczko Uważam, że nadaje się kazda piosenka, która sprawi rodzicom przyjemność. "Nie liczę godzin i lat" to ulubiona piosenka moich rodziców, bardzo mi się z nimi kojarzy, rodzice męża też ją lubią. No a poza tym ma wg mnie bardzo pasujące do sytuacji przesłanie. "Nie liczę godzin i lat, to życie mija, nie ja" - życie płynie, dzieci dorastają i zakładają swoje rodziny a rodzice są ciągle młodzi duchem i pełni zycia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam było absoultnie obojetne jaki kawałek bedzie lciał. Byle nie oklepane "Cudownych rodziców mam"...
Mój mąż zgłosił ten fakt dziewczynom z zespołu i one wybrały jakiś utwór. Po dzien dzisiejszy nie wiem co to było i jakoś srednio go nawet pamietam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my najpierw chcielismy cos oryginalnego, szukalismy, myslelismy i w koncu stwierdzilismy, ze nic nie jest tak wymowne jak "Cudownych rodziców mam", a ze i moi i malzonka rodzice sa naprawde cudowni to stanelo na tym. I nawet obylo sie bez lez!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karlajn napisał:
w koncu stwierdzilismy, ze nic nie jest tak wymowne jak "Cudownych rodziców mam", a ze i moi i malzonka rodzice sa naprawde cudowni to stanelo na tym. I nawet obylo sie bez lez!


Moja Mama uwielbia tę piosenkę, ale właśnie ze względu na to, że na pewno rodzice by się przy niej wzruszyli , odrzuciliśmy ją dość szybko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Mani_ani napisał:
agattt napisał:
Już chyba pisałam o tym, u nas było "Nie liczę godzin i lat" uśmiech

Jak dla mnie ta piosenka jest za mało dziękczynna, trochę nie w klimacie tego zwyczaju. My chcemy piosenkę typowo dla rodziców.
Nie szukałam piosenki "dziękczynnej" oczko Uważam, że nadaje się kazda piosenka, która sprawi rodzicom przyjemność. "Nie liczę godzin i lat" to ulubiona piosenka moich rodziców, bardzo mi się z nimi kojarzy, rodzice męża też ją lubią. No a poza tym ma wg mnie bardzo pasujące do sytuacji przesłanie. "Nie liczę godzin i lat, to życie mija, nie ja" - życie płynie, dzieci dorastają i zakładają swoje rodziny a rodzice są ciągle młodzi duchem i pełni życia uśmiech


Podpisuję się rękami i nogami uśmiech Właśnie z tego względu u nas też była ta piosenka uśmiech Co do "Cudownych rodziców mam" to u mnie niestety wywołuje pewne złe odruchy ze względu na swoje oklepanie i to, że często nie odzwierciedla faktycznych relacji rodziców z młodą parą. Ale to tylko moje zdanie i absolutnie nie mam na celu krytykowania osób, które tę piosenkę wybierają uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że piosenka na podziękowanie dla rodziców nie musi być taka typowo "dziękczynna", równie dobrze może się sprawdzić utwór, który rodzice lubią, kojarzący się z czasami ich młodości (jeśli obie pary rodziców są w podobnym wieku). Może też być piosenka z "przesłaniem", czymś co byśmy chcieli rodzicom "przekazać". My sobie ostatnio żartowaliśmy, że zadedykujemy rodzicom na przyjęciu "Najtrudniejszy pierwszy krok" i żeby DJ powiedział coś odnośnie tego, że najtrudniej jest dziecko z domu wypuścić i żeby się tego nie bać język (szczególnie teściowie mają problem "wypuścić" P. język)
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas była piosenka Cliver - Podziękowania dla rodziców , http://www.youtube.com/watch?v=v_pTpAhoJiE zagrana na żywo przez zespół, troszkę bardziej dynamicznie niż oryginał, żeby nie było zbyt rzewnie oczko Tekst jest odzwierciedleniem tego, co chcieliśmy przekazać Rodzicom w tamtej chwili uśmiech

Bardzo ładna i nieoklepana jest też piosenka Walc dla rodziców - tu akurat średnie wykonanie, ale piosenka bardzo ładna oczko http://www.youtube.com/watch?v=cnRPCt8u79k
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:

Bardzo ładna i nieoklepana jest też piosenka Walc dla rodziców - tu akurat średnie wykonanie, ale piosenka bardzo ładna oczko http://www.youtube.com/watch?v=cnRPCt8u79k


Mnie ona również bardzo się podoba i ją wybraliśmy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group