Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oznaki ciąży.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sytuacja iście filmowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TicTac
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 186

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek już wie...na chwilę obecną jest przerażony i zagubiony jak ja, ale mówi, że damy radę jakoś...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co ci mogę zagwarantować to to, że wszystko się jakoś ułoży!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ojciec dziecka o tym wie? Jak zareagował? Jak Twoja rodzina przyjęła taką wiadomość?
Wiesz my, może Cie nie ocenimy, jednak ludzie, którzy wiedzieli co Cie spotkało, mogą gadać i to bardzo głośno...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TicTac
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 186

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia opisałam wyżej o ojcu. Moi rodzice jeszcze nie wiedzą. Ludźmi ja już się dawno nie przejmuje, ale gadane niestety będzie na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jestem jakaś dziwna i inna od pozostałych dziewczyn, ale dla mnie jest to trochę nie tak. Nie twierdzę że powinnaś wypłakiwać oczy i z nikim się nie spotykać, ale tak od razu miesiąc po śmierci ukochanego mężczyzny... Hop do łóżka, nich by jeszcze było, ale od razu dziecko?

Nie obraź się że nie głaskam Cie po głowie jak inne dziewczyny i że nie pisze że dobrze zrobiłaś. Po prostu tak mam, że jak mam coś w głowie to i na języku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w może i ja też nie rozumiem choć chyba rozumiem, ale prawda jest taka, że nie wiadomo jakby człowiek zachował się w podobnej chwili... Dziecko no cóż oni tego nie planowali, ono też się nie prosiło no świat.
Ja po prostu potrafię sobie wyobrazić jak wielkim przeżyciem jest strata ukochanego i jakie to są skrajne uczucia...
Przecież nie może dziewczyna zamknąć się na świat niestety musi żyć dalej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życie potrafi czasem zaskoczyć. Z jednej strony daje takiego kopa, że człowiek przestaje z bólu widzieć, a z drugiej nowe życie, które każe wstać, otrzepać kolana i iść dalej. Strasznie ciężko mi się klarownie wypowiedzieć, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Ale wiecie...nas też poniosło w noc poślubną, akurat we właściwe dni. A jakiś czas temu wszystko sobie pięknie zaplanowałam, że w wakacyjnym okresie porobię stosowne badania, bo jestem wegetarianką i chciałam się upewnić, że wszystko w moim organizmie jest ok. Żebyśmy mogli ze spokojem starać się o dziecko. I cały misterny plan może za chwilę pójść w kąt. Przepraszam za prywatę ale to najbliższe mi porównanie. Tic Tac przecież też tego nie planowała, stało się, będzie mamą. Jedna miłość odeszła, druga, maleńka, przyszła.
Cieszę się, że w popłochu nie szukali lekarza, który by ciążę usunął.
Tic Taczku dbaj o siebie, jakoś się to wszystko poukłada.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TicTac
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 186

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie umiem tłumaczyć się, argumentować, bo jestem w szoku, nie dowierzam i nie wiem co dalej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja rozumiem Tic Tak doskonale, sama kiedyś byłam w identycznej sytuacji jeśli chodzi o śmierc ukochanej osoby. Wielkie nadzieje, plany ogromna miłośc, plany ślubne także i jedna felerna noc, zła pogod ai wypadek samochodowy. Szymon niestety zginał na miejscu, pamięc po nim pozostała na zawsze. Też ukojenie znalazłam w ramionach jego najlepszego przyjaciela, nas nie poniosło aż tak, bo nie mogło, sytuacja na to nie pozwalała,
Tic Tak dbaj o siebie i dziecko, pamiętaj, że "Mama może wszysdtko" a Ty już mamą jesteś. I nie przejmuj się tym co ludzie gadająwykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group