Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje dwie kreseczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 20 Sty 2010, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jest sobie cieżko pomieścić w głowie że w brzucu mogą się zmieścić bliźniaki, a co dopier troje, czworo, albo szcześcioraczki Shocked Niech każde waży po te 2kg- razem waga samych dzieci to 12kg, gdzie w pojedyńczej ciązy jest to 3kg. a jaki ona musiała mieć gigantyczny brzuch- bo niech każde ma po te 40cm!! Boże przecież to nie do wyobrażenia jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 20 Sty 2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ze slawna octomama? Miala 6 dzieci z in vitro, zachcialo sie jej jeszcze jednego i tym razem urodzila 8-raczki. Brzuch miala ogromny. Nie umniejszajac wielkosci dwoch opon samochodu osobowego!! Zdjecia mozna w necie znalezc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 22 Sty 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w poniedziałek u lekarza i maluszek rośnie jak na drożdżach. Ma już 7 cm i miałam badanie USG przezierności karku, o którym wcześniej Wam pisałam...Najpierw przez powłokę brzuszną, nie było dobrze widać więc później dopochwowo. Lekarz ocenił NT na 0,4 cm więc jest LEPIEJ niż dobrze...
Cieszę się strasznie!wykrzyknik widać wyraźnie już obrys małego człowieczka: główka, nóżki, rączki, kręgosłup... Następnym razem będzie już wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka.
Zrobiłam w końcu zdjęcia mojego kochanego brzuszka

Oto i my:


_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 24 Sty 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że u Was wszystko ok. Ślicznie wyglądasz, brzuszek powoli zaczyna sie zaokrąglać, no i zarąbista laska z Ciebie jest. Zgrabniutka, szczuplutka. Oby tak do końca ciąży.

Ja jestem z siebie dumna, bo wchodzę w spodnie sprzed ciązy. Fakt, nie dosuwam sie suwakiem i nie zapnę guzika, ale w udach nie przybrałam dużo.

Czekam na kolejną relację. U mnie niestety dzidziuś nie chce pokazać co tam ciekawego kryje między nóżkami. Ale pytałam lekarza o to badanie przezierności karku. Powiedział, że neistety nie ma tak dobrego sprzetu, ale kazał sie nie martwić, bo są też inne wyznaczniki tego czy dzidziuś rozwija sie prawidłowo np: długość kości udowej, nosowej, obwód główki i brzuszka. I powiedział że jakby coś było nie tak, to wysłął by mnie napewno na specjalistyczne badania. Uspokoił mnie trochę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 25 Sty 2010, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w spodnie sprzed ciąży tez bez problemu wchodzę... zapinam zamek ale guziki już ledwo ledwo...
Pomyślałam więc, że muszę sobie kupić spodnie ciążowe...No i kupiłam!
Ale jak na razie spadają ze mnie :-/ Pojechałam na zakupy w sobotę i cały czas musiałam je podnosić!
Po domu chodzę w dresach jak Ty (natalia_w) a na wyjścia ubieram leginsy i spódnice na gumce.
Wczoraj idąc do kościoła założyłam płaszcz, który wcześniej nosiłam... ale jak wieczorem go ubrałam to aż się zdziwiłam - strasznie był opięty!
I to nowy płaszcz - kupiłam go na tą zimę w październiku i już nie ubiorę!
Very Happy SZOK!

Mówisz, że wszystko w porządku... no i oby tak dalej było! Smile
pozdrawiam
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam skierowanie na badanie w kierunku toksoplazmozy...
myślałam, że w ośrodku zdrowia będzie można zrobić za darmo... a tu 60zł! na 2 przeciwciała Shocked
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo, a to mnie zaskoczyłaś. Ja nie miałam robionych badań na tokso, ale wiem że u nas są darmowe, jeżeli ginekolog je zleci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie szczepilam przeciwko rozyczce specjalnie na wypadek gdyby sie nam przytrafilo.. Bo nie przechodzilam tej choroby;/
A na toksoplazmoze tez w sumei mglabym sie zaszczepic, bo chyba jest cos takiego.. Badania powinni robic damrowo - to przesada 60zł płacic..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania na toksoplazmoze powinny byc wykonywane najlepiej przed ciążą.. Szczepionki nie ma.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee..słabo. wydawalo mi sie ze jest. No nic, zrobi sie "przed" wszelkimi probami uśmiech bo to chyba trzeba przeleczyc jesli sie ma, prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 17 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group