Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

razem czy osobno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 17 Lis 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damo, nie na Pradze Smile nie ta strona Wisły Wink
Ale ostatnio koło Wileńskiego byłam- może mnie widziałaś na terenie fabryki Koneser Wink
A do rodzinki mam kaaaawał. 500km.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 17 Lis 2010, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla ja mam 2500 tyś km język

więc nie masz tak źle oczko język

mi się czasem tęskni za takim spontanicznym wypadem do domu. tak na dzień ,dwa...jak to na studiach bywało. w dobie neta i telefonów... w zasadzie ta odległość ginie .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 17 Lis 2010, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Damo, nie na Pradze Smile nie ta strona Wisły Wink
Ale ostatnio koło Wileńskiego byłam- może mnie widziałaś na terenie fabryki Koneser Wink
A do rodzinki mam kaaaawał. 500km.


Ano własnie w tamtych okolicach i tak mi się wydawało... oczko

Dorotko, wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne język z oczkiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 17 Lis 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak, ale na latanie nie ma fajnych promocji w terminach kiedy ja mogę rodzinę odwiedzić a pociągiem jedzie się 5-7 godzin. Jechać tylko na weekend się nie opłaca. Mordęga. Ostatnia przerwa to 3 miesiące. Tyle mnie w domu nie było. Za długo.
Ja jestem bardzo rodzinny człowiek. Niestety rodzina męża jest hmmmmmm. Oni się nie odwiedzają....
Dorotko, pewnie,że jak pomyślę, iż inni są za morzami,oceanami i dzieli ich od najbliższych tysiace km, to nie mam tak źle. Ale mimo wszystko, zbyt duża odległość nie jest dobra... Ale sama wybrałam taki los Smile Dobrze, że mam koty, które lubią podróże Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
Lusilla ja mam 2500 tyś km język

więc nie masz tak źle oczko język

Wiesz, ja mam 4 razy bliżej, niż ty, ale tak naprawdę w kontaktach z rodziną jest podobnie. W domu bywam tylko kilka razy w roku i nie ma szans, żeby wpaść do rodzinki na dzień czy dwa. Podróż pociągiem zajmuje mi 10 godzin Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję Wam dziewczyny smutny Szkoda że nie możecie tak spontanicznie wpaść do domku na weekend Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damo, serio mnie widziałaś? A w jaki dzień? Wink

Co do weekendu,niestety nie da się tak wpaść spontanicznie,ale jak jest dłuższy weekend, to wtedy tak Wink Np. oststnio mi się udało. Nakłamałam rodzicom, że muszę pracować ale mama i tak się domyśliła, że przyjadę. Mimo wszystko jakaś niespodzianka była Smile Teraz czekam do świąt!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 18 Lis 2010, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy do moich rodziców 300 km. Zależy w jaki dzień i o której godzinie, ale tak około 5 godzin samochodem, bo pociągiem, to masakra.. na szczęście ostatni raz pociągiem jechałam ze 2 lata temu uśmiech Teraz też jedziemy dopiero na święta, a ostatnio byliśmy w długi weekend. Nie lubię jeździć na 2 dni, bo zwyczajnie za mało czasu na cokolwiek. A wszyscy chcieliby żeby się z nimi spotkać, a zwyczajnie nie da rady smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 17
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 15 Gru 2010, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po ślubie zamieszkamy u moich rodziców, na pewno będzie ciężko ale to niestety konieczność - w dniu ślubu będziemy jeszcze przed obroną licencjatu. Nasze zarobki są na tyle duże że co miesiąc coś tak zostaje, ale my nie pracujemy zimą. Chcemy też się budować, K. dostanie ziemię więc już jakiś początek a i tak na pewno będzie to duuużo kosztować, nie mówiąc już o tym ile potrzeba będzie pieniędzy na rozkręcenie firmy po studiach. Także trzeba będzie zacisnąć zęby i przez jakiś czas pomieszkać u rodziców, mam tylko nadzieję że to nie będzie bardzo długo czas Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 12 Mar 2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko sami.. Nie jestem w stanie zrozumieć osób, które po ślubie będą mieszkać z rodzicami.. Nawet, jeżeli są najlepszymi rodzicami, to jednak w codziennym życiu mogą powstawać konflikty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 17 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group