Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Sob 31 Maj 2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
A siostry jak nie tak samo zupełnie, to chociaż kolorystycznie się ubiorą oczko

Zobaczymy jak to wyjdzie, ale bardzo bym chciała, żeby trzymały się jednego koloru przewodniego, czyli brązów i beżów. uśmiech Choć też nie chciałabym, żebyśmy się kolorystycznie "zlały", bo ja w tych odcieniach chcę mieć sukienkę. oczko Sądzę, że do tego czasu coś sensownego ustalimy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutka239
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny...powiedzcie mi jak u was wygląda sytuacja z kotylionami? Nie mogę znaleźć takiego tematu.

My postanowiliśmy, że nie będziemy kupować kotylionów dla gości. Będą je mieli na pewno rodzice...no i własnie kto jeszcze? Mamy świadka i świadkową, jedną drużkę i jednego drużbę. I tak sobie myślę czy kupić dla rodzicow i drużbów/świadków takie same...będzie to dobrze wyglądało?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
belcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba to już z mody wychodzi. ale jak sie zdecydyjesz to chyba gościom nie.
_________________
Dekoracje do domu http://amdecor.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lusesita
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro 25 Cze 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem tu nowa:D W przyszłym roku wychodze za maż i ja mam pewnien problem ze świadkami. Mam kilka opcji jeśli chodzi o naszych świadkow i jest taki problem, ze moj narzeczony, choć nie mowi chce zeby swiadkową była jego siostra. Kiedyś sie z nią przyjaźniłam, natomiast teraz nie żyjemy w takich relacjach i ja nie bardzo z jednej strony bym chciała by mi swiadkowała a zdrugiej wiem, ze ona jest obrotna i ta fukncje ogarnie... Hmmm mam mały dylemat tym bardziej, ze np. moja siostra, o któej też mysle zeby świadkowała, wystrzeliła tak przy narzeczonym, żeby własnie jego siostra wiedzac, jakie mam relacje z nia.... No nie wiem... Mama narzeczonego też sugeruje zeby to ona była świadkowa a ja... hmm.... no nie wiem. Ja uwazam, że swiadkowie powinni być bliscy parze młodej...
_________________
Gdyby ktoś 3 lata temu powiedział, że będę planować slub z mężczyzną, z którym wówczas sie spotykałam, wyśmiałabym go. M<3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeremi
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 2

PostWysłany: Nie 13 Lip 2014, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie świadkiem był brat
_________________
Pozdrawiam
Jeremi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie jak to rozegrać ..
mój M. ma siostrę, a ja jestem jedynaczką, która w swoim najbliższym towarzystwie ma tylko przyjaciółkę ..

nie chcę, żeby siostra poczuła się obrażona, ale nie mam nikogo na stanowisko świadka i bardzo chcę, by świadkową była moja przyjaciółka .. co byście zrobiły w takiej sytuacji? pewnie powiem to wprost i przestanę się przejmować, ale już widzę na sobie ten wzrok "teściowej" ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka ma siostrę - tak samo jak jej narzeczony. Zdecydowali więc, że będą mieć dwie świadkowe zamiast parki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle Mani_ani podała Ci wzorowe rozwiązanie uśmiech

Sama wojowałam z teściową, bo oboje mamy braci, mało tego świadkową jest moja przyjaciółka. Była awantura, że z mojej strony obie osoby (bart jest mój świadkiem) - zaważyły pozytywne relacje między mną a świadkami, a negatywne między moim partnerem, a jego bratem... a teściową w kosmos, zasadniczo leję na nią język. Olej teściową to Ty i Twój partner musicie się porozumieć, jeśli się ktoś fochnie... cóż... ani ziemia się nie zawali, ani nic... Omówcie za oraz przeciw uśmiech Trzymam kciuki za rozwiązanie owego problemu uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani i sereni dzięki uśmiech
przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że mogą być dwie kobiety świadkowymi! Choć równowaga musi być, więc wolałabym tego uniknąć uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 14 Lip 2014, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym jedną dziewczynę zrobiła świadkową a drugą starszą druhną jeśli macie drużbów. Jeśli nie, to drugą zrobiłabym starościną, jeśli macie starostów na weselu Wink Ale nie poszłabym w stronę dwóch dziewczyn jako świadkowych, dla mnie to zbyt awangardowe, ale co kto chce, to Wam ma się podobać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141, 142, 143  Następny
Strona 140 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group