Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lampiony na wesele - tak, nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z lampionami jakieś złe wspomnienia tylko.
Na jednym weselu były puszczane jako niespodzianka dla pary młodej (nie wiedzieli, że będą). Tylko że tuż za płotem był las i któryś tam stopień zagrożenia pożarowego z powodu długiej suszy. Nie wiem, kto to wymyślił. Kilka lampionów tuż po wypuszczeniu wiatr zwiał na dom weselny i tylko wszyscy z bijącym sercem patrzyli, czy nic się na zapali. Reszta poleciała na ten wyschnięty las, ale na szczęście nic się nie stało. Jednak to była wątpliwa rozrywka. Większość gości zamiast podziwiać lampiony, obserwowała, czy nie spadają na drzewa i czy nic się nie zapala.

Drugie doświadczenie miałam jako "odbiorca" spadających lampionów. Byłam na polu namiotowym i ludzie po drugiej stronie jeziora puszczali. W końcu te wszystkie lampiony zaczęły na nas spadać (a to nie jest tak, że one gasną w górze, a potem opadają po prostu na ziemię). A więc spadały na drewniane domki i namioty jeszcze się tląc. A rano był taki syf na polu namiotowym, że masakra. Najgorzej jak taki lampion spadł na dach domku albo zawiesił się na gałęzi drzewa i nie było jak go stamtąd ściągnąć.

A więc miałam tylko dwa doświadczenia z lampionami i oba były wątpliwą przyjemnością. Od tego czasu jakoś za nimi nie przepadam Confused

Może i ładne, ale to trzeba jakoś z pomyślunkiem zorganizować, a nie puścić, bez myślenia gdzie to poleci i gdzie spadnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz widziałam lampiony w akcji i powiem atrakcja fajna, ale średnio wygodna. Na tym weselu był pomysł, żeby młodzi najpierw puścili czerwone serce, a potem reszta.. Serce odpalić nie chciało się, więc już popsuło trochę plany. Z tego zapalnika strasznie kapie (wosk?), więc jak ktoś nieostrożny może zniszczyć ubranie/buty. Dużo nie chciało odpalić. Jeden poleciał na jakieś pomieszczenie gospodarcze obok hotelu - na szczęście były tam jakieś schodki, szybka akcja i udało się go zabrać... Ale gdyby był to wyższy budynek, bez dostępu byłyby niezłe jaja.. Jeden był chyba nieumiejętnie odpalany, przez co cały się spalił.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 26 Sty 2013, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za dobrze to brzmi Confused . Pięknie wygląda, ale jakieś ryzyko niesie Sad . My chcieliśmy puścić dwa, jeden z jednymi rodzicami, drugi z drugimi. Nie daleko jest las, więc chyba jednak będziemy musieli głębiej się nad tym zastanowić. I spytać właścicielkę jakie ona ma doświadczenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 14 Lip 2013, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie swietna atrakcja. Ale tylko przy dobrej i bezwietrznej pogodzie.
Bylismy na weselu gdzie z braku organizacji nie wyszło to zbyt dobrze. Na kilkanascie osób, były tylko 2 zapalniczki - radze więc aby każda z puszczajacych lampion osób miała przy sobie zapałki/zapalniczke. No i wiatr popruł szyki.

My lampiony zakupilismy, i bogatsi o wczesniejsze doswiadczenia wiemy mniej wiecej co i jak uśmiech
Mimo, ze w poblizu mamy las, to nad wszystkim bedzie czuwał leśniczy z tego rejonu uśmiech jak pozwoli - lampiony ida w gore!
Jak pogoda bedzie wietrzna, to poprostu zaopatrzymy sie w balony napełnione helem, karteczke - aby kazdy z gosci mogl napisac na niej zyczenie/marzenie i przywiazac do balonu.

Ale jednak lampiony są cudne. NO i jakie zdjęcia wychodza O.o bajka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas lampiony były uśmiech rodzice i siostra zrobili nam niespodziankę, właściciele sali zgodzili się tylko na kilka sztuk ale efekt i tak był super, niestety wiał wiatr i trochę popsuł plany
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group