Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub 4 wrzesień 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co należny do obowiązków świadka - zalęzy bardziej od regionu w którym mieszkacie. U nas alkoholem zajmują sie ojcowie. Oni roznoszą, sprawdzają, pilnują. W naszej sali mamy przygotowana chłodnię na alkohol, bo ciepła wódka jest nie do wypicia!
My na wódke nie zamawiamy żadnych ozdób. Dla nas wódka to wódka. Ale jedna z dziewczyn na forum ma wódke ze swoimi imionami (jest taka opcja na zamówienie) i bardzo ładnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wódkę i napoje zawozimy już w piątek popoludniu, i będzie schlodzone,
etykiet nie zamawialam zrobilam sama podwiązki na wódkę a muszki zamówilam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agniesia1412 napisał:
My wódkę i napoje zawozimy już w piątek popoludniu, i będzie schlodzone,
etykiet nie zamawialam zrobilam sama podwiązki na wódkę a muszki zamówilam

agniesia a możesz wstawić zdjęcie tych podwiązek? Jestem ciekawa jak wyglądają bo może ja do siebie na wesele też sama zrobięuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Wto 3 Sie 2010, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok.ale wstawie je w piątek jak zrobie zdjecie bo pozyczylam siostrze aparat i bede sie z nią wlasnie widziala w piatek
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 4 Sie 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heledorka napisał:
A zamawiacie etykietki weselne na wodke, czy tylko wstazeczke czy jak? Czy swiadek chodzi i pilnuje zeby nigdzie wodki nie zabraklo? Co jeszcze nalezy do obowiazkow swiadka? Czy macie mozliwosc w waszej restauracji, zeby wczesniej schlodzic wodke, czy dacie taka ciepla?
Kurcze, im blizej, tym wiecej pytan i problemow...
Pozdrawiam uśmiech

Na wódce albo nie będzie ozdób albo będzie mała wstążeczka. U mnie zwyczaj jest taki że wódką zajmuje się ojciec Pana Młodego. Z racji tego,że tata mojego P. nie żyje wódkę roznosić będzie jego brat.
Co do schłodzenia wódki to na sali jest chłodnia ale nie wiem czy i alkohol się zmieści ale myślę, że tak.
Obowiązkiem naszego świadka będzie obecnośc przy ołtarzu, później odbiór prezentów, kwiatów przy życzeniach a na sali bycie w poblizu w razie jakiegoś problemu. I nie przejmuj się ja mam to samo czym bliżej tym większy stres uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agniesia1412 fooootki prosimy uśmiech tez musze kupic cos na wódkę, albo zrobic uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sob 21 Sie 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jednak nie będziemy mieli nic na wódkę a zdjęcia też chętnie obejzę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno mnie na forum nie było a muszę się pochwalić swoimi dalszymi załatwionymi rzeczami Very Happy
A więc wczoraj byliśmy w kwiaciarni i zamówiliśmy bukiety, kosze dla rodziców na podziękowania, wystrój kościoła i kwiatki w butonierki. Pani nas lekko opieprzyła, że późno trochę to robimy i nie bardzo chciała ale nasz urok osobisty ją przekonał lol
Wczoraj również byliśmy u zespołu aby wszystko dopiąć na ostatni guzik i ustalić oststewcznie wszystko co ich dotyczy, poszło szybko.
Poza tym nie wierzę, że za 10 dni będę żonąwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak kasiula Wink coś sie mi wydawalo ze ktos tu sie częściej udzielał i zniknał język z oczkiem
no to rzeczywiscie pozno sie wybraliscie do kwiaciarni Very Happy hehe co prawda ja dzis dopiero bylam , ale juz 2mies temu bylam powiedziec co i jak Very Happy a dzis sie dogadałam juz na dokładnie uśmiech dla świadkowej wybralam jednak cos na rękę uśmiech (nie bedę jej sukienki przynajmniej niszyczyć przyszywaniem kwiatka Smile )

jakie kosze zamówiłaś? z duzymi uchwytami czy takie normalne , jaki kolor pytajnik

teraz sie mi przypomniało że nie mamy tych zawieszek na wódkę Shocked
10 dni Shocked jak ten czas leci Very Happy mamma mia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 25 Sie 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w mojej kwiaciarni zamówienie na kwiaty do ślubu przyjmują w tygodniu przed ślubem uśmiech Bo i tak po kwiaty jadą w środę, więc wcześniej nawet nie bardzo chcą zapisywać uśmiech No bo kwiatów nie przywiozą wcześniej, bo zdechną uśmiech

Pani pewnie chciała pokazać "ileż to ona ma zamówień" Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group