Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wypadałoby..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Natalia_2013 napisał:
Ja bym brała uśmiech Nawet teraz ;p o ile szybko nie zmieniają Ci się upodobania. Mi co dwa dni podoba się inna kiecka uśmiech


No właśnie, że ja nie mam z tym problemu uśmiech Mnie się mało co podoba, jeszcze nie było takiej sukni, która wywarłaby na mnie takie wrażenie jak TA... Naprawdę, jak dla mnie jest piękna i olśniewająca. Kosztuje 1000zł. A widziałam, że na innych stronach, inne panie identyczną, używaną sukienkę sprzedawały dwa razy drożej.
Ja jestem w niej po prostu zakochana, ale tak się zastanawiam- czy to aby nie za szybko? W końcu to jeszcze całe 1,5 roku...
Ale z drugiej strony... może nie być już takiej okazji.... a też nie chce mi się innej sukni szukać uśmiech
Ja sobie już pół roku temu myślałam. Że ach, szkoda, że nie jest do sprzedania, bo jest piękna. Jej zdjęcia oglądałam już z 30 razy (i nie przesadzam język). A tu co? Dziś włączyłam stronę aukcyjną i co? Do sprzedania jest! Jeszcze bardziej się w niej zakochałam uśmiech
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem... Ale wiem jedno. Dziękuję Wam za komentarze, naprawdę wiele mi pomogłyście. Jestem bardziej przychylna do tego, by ją miećwykrzyknik uśmiech


Wiesz co... gdybym miała taką sytuację i tak się zachwyciła - kupiłabym i dwa lata przed ślubem Very Happy Serio. Ja mam coś takiego, że MUSZĘ POCZUĆ, jak poczuję, to ta rzecz i żadna inna uśmiech a jak czasami odwlekałam zakup i okazja przepadała - bardzo, bardzo żałowałam... Czekam, jak teraz coś takiego weźmie mnie na konkretną suknię uśmiech

Powodzenia i szczerzę życzę udanego podjęcia decyzji uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....:)))
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Pią 10 Lut 2012, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool

no właśnie ;> on ma nic nie wiedzieć i mieć później piękną niespodziankę Very Happy a jeśli sama uważasz, że to za wcześnie, to po co go stresować ;p akurat suknia ślubna to coś, o czym przyszły mąż ma się dowiedzieć i zobaczyć w dniu ślubu Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool


To skonsultować nie mogę tego z mężem przyszłym?uśmiech Chcę tylko zapytać co o tym sądzi... Czy jechać na przymiarkę, czy nie... uśmiech Sukni mu pokazywać nie będę uśmiech Bo ważne, że mnie się podoba. Chcę tylko wiedzieć, co on o tym sądzi. Czy jechać na przymiarkę, czy jeszcze się wstrzymać.
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Kasztanowa napisał:
Ona =) napisał:
Muszę to z przyszłym mężem:) dzisiaj skonsultować. Pewnie uzna, że to za szybko... Ech nie wiem...

Z jakim przyszłym mężem!! Twisted Evil Z mamą, siostrą, koleżanką - TAK, ale NIE z narzeczonym!! Cool Cool Cool


To skonsultować nie mogę tego z mężem przyszłym?uśmiech Chcę tylko zapytać co o tym sądzi... Czy jechać na przymiarkę, czy nie... uśmiech Sukni mu pokazywać nie będę uśmiech Bo ważne, że mnie się podoba. Chcę tylko wiedzieć, co on o tym sądzi. Czy jechać na przymiarkę, czy jeszcze się wstrzymać.


Jeeeeeeeeeeeeedź! o nic się nie pytaj Very Happy jeszcze Ci powie, że za wcześnie takie rzeczy wymyślasz i kolejna, ale tym razem najważniejsza osoba Cię zgasi ;p Z chłopami to różnie bywa. Przymiarka nikomu nie zawadzi, a Ty będziesz miała pewność
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam, dziewczyny... ja tam do tego tak nie podchodzę:) Owszem, suknię lepiej będzie jak zobaczy w dniu ślubu, ale powiem szczerze, że za bardzo nie mam z kim tego skonsultować... więc padło na niego:)
A on tej dziewczyny nie zna i nawet nie bedzie wiedział, o kogo chodzi o o jaką suknię chodzi:)
Naprawdę przyszły mąż nie ma wiedzieć, kiedy jego żona kupiła sobie suknię?:D Kurcze... ale wpadłam... nie wiedziałam he he :)
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia_2013
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 584
Skąd: Legionowo (Warszawa)

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona =) napisał:
Eee tam, dziewczyny... ja tam do tego tak nie podchodzęuśmiech Owszem, suknię lepiej będzie jak zobaczy w dniu ślubu, ale powiem szczerze, że za bardzo nie mam z kim tego skonsultować... więc padło na niego:)
A on tej dziewczyny nie zna i nawet nie bedzie wiedział, o kogo chodzi o o jaką suknię chodzi:)
Naprawdę przyszły mąż nie ma wiedzieć, kiedy jego żona kupiła sobie suknię?Very Happy Kurcze... ale wpadłam... nie wiedziałam he he uśmiech

Nie, nie, nie chodzi o to, że ma nie wiedzieć, kiedy kupiłaś itd. Tylko szkoda, jak np. powie "e, za wcześnie, nie jedź.." i Tobie zrobi się przykro ;p A tak, to pojedziesz, przymierzysz i będziesz wiedziała, czy ją chcesz i wtedy już na luzie możesz mówić komu chcesz uśmiech Ale rób jak uważasz Very Happy :*
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła


Ostatnio zmieniony przez Ona =) dnia Pią 10 Lut 2012, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona =)
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 207

PostWysłany: Sob 28 Sty 2012, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalio, widzę, że Ty też "trzynastką" jesteś... hihi uśmiech
Dlaczego akurat czerwiec? uśmiech
_________________

"Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..." Karol Wojtyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group