Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kolor sukni a kolor... zębów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie stwierdziłam, że głupio to będzie wyglądało u mnie i kupiłam białą perłę - taki polski wynalazek, żel i wkładki. Jestem naprawdę zadowolona z efektów, jest dużo lepiej a myślałam, że to nic nie da! Również polecam wypróbować, choć na pewno paski wygodniejsze w stosowaniu.
Ja zaprzestałam na 1 tubce (są 2) nie chcę przesadzać, żeby nie kontrastować z paszczą mojego przyszłego Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leniczka napisał:
Ja zaprzestałam na 1 tubce (są 2) nie chcę przesadzać, żeby nie kontrastować z paszczą mojego przyszłego Twisted Evil

Zapodaj mu też i będziecie robić odblask na zdjęciach Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 28 Kwi 2012, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam żel wybielający, dokładnie taki sam jaki jest używany przez dentystów. 10 strzykawek o pojemności 5 ml kosztowało mnie 11£.

Dzisiaj przyszły mi także nakładki wykonane przez protetyka i powiem Wam są genialne, zapłaciłam za nie 25 £ z wysyłką, oddają idealnie kształt moich zębów przez co żel wybiela jeszcze skuteczniej.



serio polecam.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie nakładki jako aparat retencyjny po zdjęciu aparatu ortodontycznego uśmiech a jutro idę na ściąganie kamienia, piaskowanie i lakierowanie ząbków uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam paski blendamed, mam raczej biale zeby, ale po paskach efekt byl fantastyczny. Na co dzien stosuje paste wybielajaca blanx, jesli sie ja stosuje nie ma potrzeby powtarzania zbyt czesto zabiegu paskami, efekt utrzymuje sie dzieki niej duzo dluzej lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MADI napisał:
Ja polecam paski blendamed, :


Ale tu trzeba zaznaczyć, że paski blend'a'med bardzo nadwyrężają zęby.
Ja byłam w stanie zaaplikować je tylko dwa razy bo niestety, ból był zbyt duży i musiałam wszystko zmyć.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Nie 29 Kwi 2012, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze zalezy od wrazliwosci zebow, ja nie mialam takich problemow
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Kupiłam żel wybielający, dokładnie taki sam jaki jest używany przez dentystów. 10 strzykawek o pojemności 5 ml kosztowało mnie 11£.


z połowa Ci zostanie Wink
ja tak samo wybielam, identyko Wink
napisz jak Ci idzie/będzie szło - jeśli blenamed mocno uwrażliwiał, to przy tych strzykawkach z nadtlenkiem wodoru/karbamidu może być podobnie lol
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Czw 3 Maj 2012, 10:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od stężenia tej substancji czynnej. Może być 10, 15 albo 20% i przy wyższym stężeniu zęby bardziej wrażliwe mogą bolec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 2 Maj 2012, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
To zależy od stężenia tej substancji czynnej. Może być 10, 15 albo 20% i przy wyższym stężeniu zęby bardziej wrażliwe mogą bolec.


Bezpieczne stężenie nadtlenku wodoru to 16% tak by używać go bez osłon na dziąsła. Na rynku zwykle są dostępne stężenia poniżej 10%.
Póki co używam mojego 5% i jestem mega zadowolona. Jak trzymam 15-20 minut to bólu brak.

Raz na filmie usnęłam z nakładkami i obudziwszy się po 1,5 h odczuwałam lekki ból przy gorącym - zimnym, słodkim - kwaśnym, ale tutaj to wyraźnie mea culpa że miałam je na zębach podczas snu tak długo. Uczucie bólu minęło po nocy.

Co do blend - a - med to wyłam z bólu - i nie wiem czemu, ale musieli wpakować w paski coś ekstra co bolało. Swego czasu stosowałam jeszcze amerykańskie paski Crest - i było ok, ale po jakimś czasie (ok 2 tyg) zaczęły zęby boleć mega i musiałam odstawić.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group