Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Filip (wreszcie) po drugiej stronie brzucha
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam Kasiu jak boli to i darcie się normalne Twisted Evil , najważniejsze że już po wszystkim i Filipek jest już z Wami. Jestem pod wielkim wrażeniem, że jednak zdecydowałaś się karmić piersią. A mąż super, niech pomaga jak najwięcej i łapie kontakt z synusiem.
Ehhh ja chyba też już się starzeję kochana...bo coraz to więcej myślę o tym, że takie małe różowe stópki mogłyby się u nas pojawić Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starzeję?> Jeśli to 87 przy nicku to Twoja data urodzenia, to wypluj te słowa wykrzyknik


Ech..... wróciłaś....... opis porodu wrył mnie w ziemię..... że przeżyłaś naturalnie....... to medal jakiś się należy...... a brałaś jakieś znieczulenie??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to mój rocznik Karolino uśmiech Żeby była jasność, jak to mówi nasz Kasik żadnego "wścieku macicy" nie posiadam. Tylko co raz bardziej, dojrzewam do macierzyństwa Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, oficjalnie w wątku Filipkowym GRATULACJE dla Rodzicówuśmiech Czekam na fotkę, bo cioteczka lubi oglądać słodkie dzieciaczki:)
Byłaś dzielna i teraz obyś miała dużo samozaparcia w karmieniu piersią, bo to jest wg mnie super sprawa, do tej pory mój Młody cycoholikiem jest:p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do cyckowania się powoli przekonuję, choć ciężko mi (szczególnie jak rzychodzi pora karmienia to mam ochotę wysłać chłopa po mleko z puszki Twisted Evil )
Karolina, jak zaczęłam się drzeć o znieczulenie to lekarz stwierdził, że za późno ( a i tak pewnie nie byłoby anestezjologa na oddziale Evil or Very Mad ) poza tym na cesarkę się nie zgodziłam, co jak co ale natura sobie to jakoś umyśliła, no i pewnie do tej pory byłabym w szpitalu - nie dziękuję.
Chłop mój się świetnie spisuje, dziś wyprał ciuszki, choć boi sie nadal nosić małego bez rożka i przebierać też się boi. Ale tak jest swietny, gada z Fiflakiem, potrafi go lepiej uspokoić niż ja....
No i biedny zbidniał mi przez ten tydzień o jakieś 2 kilo (ja o 8 lol lol ) brzuch też mi zmalał, jedynie w dotyku taki flaczasty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie zaznaczam sobie wąteczek, zajrzę później, jak mi dzieciak zaśnie, albo chociaż ufo go porwie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulujęwykrzyknik! Jestem z Ciebie dumna!wykrzyknikuśmiechVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz czekamy aż znajdziesz baterie/ładowarkę czy co tam jeszcze masz i wrzucisz nam zdjęcie naszego małego bohatera Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia, jesteś. uśmiech Tak się cieszę, że ta cała nerwówka skończyła się tak pięknie. Dzielna jesteś niesamowicie, jak na mamę przystało. uśmiech
W zamkniętym wątku wyczytałam, że karmisz piersią. uśmiech Gratuluję.
Dużo sił Ci życzę i niech moc będzie z Tobą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Następny
Strona 2 z 87

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group