Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak trafiłyście TU na nasze forum? :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafilam tu przez stronę www.slub-wesele.pl, siedzę patrzę a na górze napis FORUM no to sobie weszlam oczko Jestem tu z Wami i jest tak milutko, że nie chce się stąd wychodzić oczko Zawsze mogę zapytać o radę i zawsze otrzymam od Was pomoc oczko

Dziękuję, że jesteście! ;**
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zaręczynach pomyślałam że może warto znaleźć forum tematyczne i tak je wygrzebałam uśmiech To moje 1 i jedyne forum uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku szukałam krawcowej do uszycia sukienki na ślub.Wówczas znalazłam konkurencyjne forum ślubne.Znalazłam tam informacje,których szukałam i tyle. Koniec mojej przygody z forum. Very Happy

Teraz szukałam informacji o ślubie cywilnym,pamiętałam,że kiedyś logowałam się na takie forum tematyczne ,ale zamiast tamtego znalazłam to...się zalogowałam.Oto i jestem. lol

Mimo,że ślub mnie obecnie nie dotyczy i nigdy nie sądziłam,że się zadomowię na forum o takiej tematyce to...jestem Wink uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśś napisał:
Ja trafilam tu przez stronę www.slub-wesele.pl, siedzę patrzę a na górze napis FORUM no to sobie weszlam oczko Jestem tu z Wami i jest tak milutko, że nie chce się stąd wychodzić oczko Zawsze mogę zapytać o radę i zawsze otrzymam od Was pomoc oczko

Dziękuję, że jesteście! ;**
dokładnie tak samo ja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam forum ślubnego żeby móc sobie ulżyć w gadaniu o ślubie, bo na półtora roku przed uroczystością nikt mnie nie chciał w domu słuchać, a i mi było głupio tak się tym ekscytować, kiedy nikt inny tego nie robił oczko najpierw podglądałam forum regionalne, ale tam pojawiało się może z 10 postów dziennie na całym forum - nie bardzo stwierdziłam i zaczęłam szukać forum o szerszym zasięgu. Tutaj trafiłam przez przypadek - wujek Google się też do tego przyłożył - najpierw podczytywałam, potem się zarejestrowałam i wsiąkłam totalnie - dzień bez forum to naprawdę rzadkość uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiścier po zaręczynach na następny dzień zaczęłam już szperać po necie szukając info odnośnie sukienek, dekoracji itd i właśnei inspiracje ślubne skierowały mnie TU uśmiech a dokładniej wujek Google uśmiech no i jestem uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też nie było zbyt oryginalnie.
W poszukiwaniu inspiracji ślubnych przekopywałam Internet, trafiłam na stronę naszego portalu, zauważyłam link do forum i wlazłam. uśmiech Z tydzień podczytywałam, później się zalogowałam i zaczęłam pisać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dokładnie jak u Inki Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam u wujka google figurek na tort:)
I właściwie to przez właśnie tego wujka jestem tutaj, bo mnie tu pokierowałuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam forum ślubnego niecałe 2 miesiące po zaręczynach. Na pierwszy rzut oka spodobały mi się chyba 3, nawet założyłam konta, ale już po pierwszym dniu stwierdziłam, że to jest najfajniejsze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group