Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja samodzielna kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... bardzo trafne spostrzeżenie ...nikomu tego nie życzę ale życie płata figle
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest samodzielne wykonanie dekoracji, ale poproszenie kogoś znajomego o przyczepienie ich. Można też dać parę zł siostrze w kościele czy komuś, żeby porozstawiała co trzeba (o ile wszystko będzie wcześniej przygotowane). Bo rozumiem, że chęć samodzielnej dekoracji bierze się z tego, ze chcemy mieć po swojemu i taniej. Tylko czy zawsze będzie taniej??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 3:09    Temat postu: Re: Do przemyślenia Odpowiedz z cytatem

florma_dekoracje napisał:
Nie chcę zabrzmieć tendencyjnie z tego względu, że sama zajmuję się dekoracją, ale wyobraź sobie sytuację, że w ostatniej chwili okazuje się, że na 3 godziny przed Twoim uroczystym ślubem ma mieć miejsce na szybko organizowany pogrzeb... I co wtedy? Nikt cię wcześniej nie wpuści dekorować kościół nim się skończą uroczystości żałobne, a na godzinę przed mszą to naprawdę nie jest odpowiednia pora dla Panny Młodej. Koszt dekoracji to także koszt świętego spokoju, a ten jak chyba wszystkim wiadomo jest zawsze niemały język


Tylko tak można odnieś się do każdego aspektu ślubu czy wesela. A na czymś oszczędzać trzeba.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 6:44    Temat postu: Re: Do przemyślenia Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:

Tylko tak można odnieś się do każdego aspektu ślubu czy wesela. A na czymś oszczędzać trzeba.
Wydaje mi się, że poprzedniczka zwróciła uwagę na ważną rzecz o której pewnie mało która dziewczyna by pomyślała. Warto to wziąć pod uwagę i zaplanować sobie tak, żeby nie było później niepotrzebnych problemów i nerwów.

Jak ktoś chce tak bardzo oszczędzać to po co w ogóle dekoracja koscioła? Bez tego przecież sa się obyć uśmiech Ładne kwiaty na ołtarz i juz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z agattt, My zew względów oszczędnościowych z wielu rzeczy po prostu rezygnujemy, bo te najważniejsze chcemy miec świetnej jakości. Np. kupujemy dobrą wódkę, na którą nic nie będziemy przyklejać; nie będziemy mieli dekoracji w kościele, a na aucie tylko symboliczną; nie będzie balonów ani fajerwerków, bo mamy ładną, pięknie oświetlona salę... Chcemy sobie oszczędzić zarówno komplikacji, jak i niepotrzebnych kosztów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 26 Wrz 2011, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisałam w odniesieniu do kogoś, kto wcześniej się wypowiadał na ten temat. Osobiście zrezygnowałam z dekoracji kościoła. Jak też z wielu innych rzeczy język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2011, 16:41    Temat postu: Re: Do przemyślenia Odpowiedz z cytatem

florma_dekoracje napisał:
Nie chcę zabrzmieć tendencyjnie z tego względu, że sama zajmuję się dekoracją, ale wyobraź sobie sytuację, że w ostatniej chwili okazuje się, że na 3 godziny przed Twoim uroczystym ślubem ma mieć miejsce na szybko organizowany pogrzeb... I co wtedy? Nikt cię wcześniej nie wpuści dekorować kościół nim się skończą uroczystości żałobne, a na godzinę przed mszą to naprawdę nie jest odpowiednia pora dla Panny Młodej. Koszt dekoracji to także koszt świętego spokoju, a ten jak chyba wszystkim wiadomo jest zawsze niemały język


Jeśli chodzi o tą kwestię to ja nie mam się czym martwić...u mnie w kościele pogrzeby się nie odbywają do tego celu jest kaplica cmentarna...Więc ja dekorację mogę beż jakichkilwiek problemów i zmatwień zrobi w piątek wieczorem uśmiech
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 18

PostWysłany: Czw 6 Paź 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od księdza. lepiej z nim ustalić na początku jakie to będą dekoracje.. bo np u mnie, ksiądz nie przepada za zbyt bogatymi dekoracjami kosciola!
ostatnio zwrócił na to uwagę na ślubie kolezanki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ann_
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 13

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tych pogrzebów, to ksiądz wie wcześniej kiedy i o której godzinie odbędzie się pogrzeb, takich rzeczy nie dowiaduje sie na 3 godz przed faktem!! wiec zawsze może poinformować młodych o takiej sytuacji.
poza tym... pracowałam kiedyś w kwiaciarni, gdzie dekorowaliśmy tez sale weselne , samochody i kościoły itp i uwierzcie, że szefowa trzepała na tym niezła kasę....Very Happy dlatego bardzo dobrze rozumiem opinie pani dekoratorki...każdy chce mieć prace....i nieźle zarabiać :d
ale prawda jest taka, ze wesele to droga impreza, nawet bukiet kosztuje więcej jeżeli powie się , ze ma być na ślub:p a na kwiatach na prawdę można sporo zaoszczędzić.
Ja nie zamierzam zatrudniać dekoratorki. Sama kupie kwiaty na giełdzie kwiatowej i poproszę moje przyjaciółki które pomogą mi z dekoracją.
I polecam takie rozwiązanie osobom które tną koszty:)
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 18 Paź 2011, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robię to samo, tylko z salą-a kościół odpuszczam...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group