Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - Warto uwiecznić ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataly
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 36

PostWysłany: Sro 11 Maj 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi to do niczego niepotrzebne uśmiech
Zresztą, gdyby ktoś się kręcił z kamerą obok nas, to bym wiedziała, że coś jest nie tak oczko
Nie mówiąc już,że poziom stresu u mojego Ł. podskoczyłby jeszcze bardziej, a i tak był zdenerwowany Very Happy

Ewentualnie z chęcią bym mogła otrzymać film z monitoringu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100%. Jest to do niczego niepotrzebne,w końcu to chwile tylko i wyłącznie dla nas i tak powinno pozostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Sro 15 Cze 2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne myślenie oczko
Ja byłam bardzo zaskoczona, kiedy mój P. klęknął i wyciągnał pierścionek. Była przy tym koleżanka, nawet na nią uwagi nie zwracałam (mój P. poprosił ją o sfotografowanie, ja nic o tym nie wiedziałam). Mamy pamiątkę do albumu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w sumie to czemu nie uwiecznić? W końcu to jedna z tych wyjątkowych chwil i warto mieć taką pamiątkę w albumie,zostaje na całe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atrasphotographypl
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 10
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie to maja być zaręczyny! Miałam taki przypadek, że przyszły Pan Młody oświadczył się swojej dziewczynie podczas skoków spadochronowych! Kamera towarzyszyła im od przygotowań do skoku, w czasie spadania oraz jak już znaleźli się na ziemi. Wtedy to obsługa przybiegła z szampanem, a On wyjął pierścionek! Mimo, że była to bardzo intymna chwila nikomu obecność kamery nie przeszkadzała. Film wyszedł naprawdę rewelacyjnie i został wyświetlony podczas zabawy weselnej, aby wszyscy goście również mogli go obejrzeć. Coś takiego zdecydowanie jest godne uwiecznienia! Myślę, że w takich chwilach obecność fotografa czy kamerzysty jest jak najbardziej wskazana!

Ale jeśli zaręczyny mają odbyć się przy porannej kawie, czy w czasie romantycznej kolacji tylko we dwie w jakimś górskim domku przy kominku, to obecność fotografa czy kamerzysty zepsułaby tą chwilę. Wtedy lepiej umówić się na sesje zaręczynową. To również może być wspaniała pamiątka!

Wszystko róbmy z wyczuciem i z umiarem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nataly napisał:
Też mi to do niczego niepotrzebne uśmiech
Ewentualnie z chęcią bym mogła otrzymać film z monitoringu Very Happy

hahahaha!wykrzyknik To ja też poproszę- z dworcowego lol lol lol

W życiu bym nie planowała fotografa, kamery i Bóg się co jeszcze na zaręczyny! Byliśmy tylko my i przypadkowi przechodnie i to była magiczna chwila. Jedyne zdjęcie jaki zrobiliśmy moją komórką- to po powrócie do domu nasze złączone dłonie z widocznym pierścionkiem. I to naprawdę wystarczy...

Oficjalną sesję zrobiliśmy sobie na Walentynki, po kilkunastu dniach znajomości, kiedy już wiedzieliśmy że chcemy być razem. Wyszła pięknie... Potem zrobiliśmy z najładniejszego zdjęcia obraz na płótnie 1m x 1m, dodaliśmy nasz ulubiony cytat i wisi na honorowym miejscu w mieszkaniu, przypominając nam o tym, by pielęgnować miłość...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukrecja
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 19

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..a ja sądzę że warto je jakoś dyskretnie uwiecznić Wink kto by nie chciał swojej miny zobaczyć język
_________________
www.forum-slubne.com.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe, moja na pewno do najinteligentniejszych w tym momencie nie należała... osłupiałam jak baran lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukrecja napisał:
..a ja sądzę że warto je jakoś dyskretnie uwiecznić Wink kto by nie chciał swojej miny zobaczyć język



Ja bym nie chciała - i tak będę pamiętać chwilę oświadczyn na zawsze uśmiech. W ogóle, w którym kierunku to zmierza - uwiecznienie zaręczyn, nocy poślubnej... najważniejsze jest to, co mamy w sercu, a nie obrazki na papierze czy w komputerze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśś
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 254

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej miny lepiej nie skomentuję.. heh

Nocy poślubnej nie chciałabym ani fotografować ani filmować.. Ale jeżeli ktoś chce zaręczyny to czemu nie? Nie wiedziałam, że będzie fotograf. Z resztą przy takiej chwili nie myśli się o tym kto stoi i co robi, jest tylko Ten Jedyny i Ja oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group