Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak usadzić gości przy stole?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my to jeszcze mamy taki problem, że chcielibyśmy żeby koło nas usiedli świadkowie ale są nimi moja siostra i jej nażeczony wiec głupio mi troche ich rozsadzic Embarassed dlatego chyba posadzimy obok siebie rodziców
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my mamy posadzić obok siebie świadków..
tylko teraz wahamy się czy robić winietki na stoły czy nie...
nie wiem czy sadzanie ludzi na konkretnych miejscach jest dobrym pomyslem...
moze tylko miejsce dla rodzicow babc i siostr zarezerwowac? a pozostali niech usiada jak sobie zycza??

kurcze, to niezly dylemat...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nadal jestem za tym aby nie podpisywać miejsc
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 32

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie wiem czy zrobimy winietki z jednej strony nie chcę nikomu rozkazywać gdzie mają usiąść. z drugiej strony chcę aby był jakiś prządek i nie będę musiała prosić gości by się przesiadali bo ja chcę obok siebie tego czy tamtego albo rodzice cchcą siedzieć blisko ( i wypada by siedzieli blisko nas bo to oni głównie płacą i organizują to wszystko ) jestem w kropce. Jak pomyślę o tym że będę musiała rozplanować gdzie każy ma usiąść przy robieniu winietek to od razu mam przed oczyma miny tych którzy będę szukali swego miejsca i patrzyli jak daleko ich od siebie posadziliśmy i obok kogo. Od razu mam tego dosyć- czuję się jakbym klasyfikowała ludzi
_________________
a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się Beatko,
tez mam dylemat, identyczny jak Twój...
byłam na weselu bez winitek i niestety rodzice Pana Młodego siedzieli obok mnie i moich roidzcow (moja mama jest chrzestna) a rodzice panny mlodej przy niej siedzieli... wiec tak niefortunnie w szystko dlatego ze mlodzi sie wepchneli zeby blizej pary....

tez nie chcialabym nikomu narzucac, ale nie chce by rodzice, babcie i siostry nasze usiedli daleko.... to tez ich dzien... no a winietki tylko dla nich beda glupio wygladaly....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja mam pomysł! przed weselem ustalmy tylko z rodzicami, świadkami i chrzestnymi gdzie mają siedzieć a reszta gości niech siada gdzie chce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byłaby myśl.. tylko w praktyki wiem, że ustalenia nic nie dają... jak było na weselu mojej mamy chrześniaka.. goście się wepchnęli i co kłocić się nie wypada o miejsce.. a mi byłoby przykro mieć mamę daleko od siebie...

ale chyba stawianie kartek tylko dla nich ... goście powinni zrozumieć... eh nie wiem..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że te winietki to bardzo dobry pomysł! Byłam na dwóch weselach: na jednym były winietki, a na drugim nie było i myślę, że jednak lepiej jest je mieć na stołach. To wprowadza jakiś porządek i, broń Boże, nikt nie czuł się żadną winietką urażony - wszyscy usiedli na swoich miejscach i poszło to bardzo sprawnie. Gdy byłam w czerwcu u mojej kuzynki, to jak goście weszli do sali, zrobiło się duże zamieszanie i, o mały włos, a rodzice państwa młodych siedzieliby na samym końcu stołu! Ja byłam świadkiem i zupełnie nie wiedziałam, gdzie mam usiąść, w końcu na szybko posadzili mnie przy młodej pani, co nie bardzo mi się podobało, bo chciałam siedzieć przy moim narzeczonym. Myślę, że błąd tkwił w tym, że nikt wcześniej nie pomyślał w ogóle o tym, jak mają siedzieć goście. Jeśli już nie było winietek, to można to było zorganizować inaczej, np. świadek lub świadkowa (czyli ja) mogliśmy wskazywać gościom miejsce i pomagać ich jakoś usadzić, ustaliwszy to wcześniej z młodą parą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz rację Marzeno, ale jest jeszcze ta kwestia ze jak decydujemy sie na winietki - to posadzimy ludzi obok osob z ktorymi moga sie czuc źle... ciezko mi bedzie usadzic ich tak by ktos nie czul sie pokrzywdzony...

a jak juz sie zdecydujemy na winietki to mozna wraz z zaproszenem przeslac rozklad stolow i zaznaczyc kto gdzie siedzi...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Ja myślę, że na tyle znam moich gości i wiem, kto kogo lubi bardziej lub mniej Wink A w razie wątpliwości można wcześniej zapytać takiego gościa, czy mu odpowiada towarzystwo Wink A poza tym, według mnie, winietki są bardzo eleganckie! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Następny
Strona 2 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group