Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Klub Hula-hoop ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie czytam wasze posty i się zastanawiam czy by czasem sobie takiego hula nie sprawić. W dzieciństwie umiałam się tym obsługiwać i nawet dobrze mi szło (dużo kręciłam nim na tańcach) ... Dzięki takiemu sprzęcikowi można sobie wymodelować całkiem ładną talię uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslicie, żeby z Lubego zrobic nauczyciela? Pomysł niegłupi... Tylko czym ja mu sie wypłacę? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Myslicie, żeby z Lubego zrobic nauczyciela? Pomysł niegłupi... Tylko czym ja mu sie wypłacę? oczko


Ewka to chyba było pytanie retoryczne pytajnikwykrzyknikpytajnik Very Happy coo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje też było retoryczne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Czw 22 Lip 2010, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
... Dzięki takiemu sprzęcikowi można sobie wymodelować całkiem ładną talię uśmiech


Lady, a jak działą hula hop na mięśnie dolne brzucha pytajnik bo podczas kręcenia mam wrażenie ze tylko te wyższe mięśnie pracują ... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko takie wrażenie,bo podczas kręcenia pracują wszystkie mięśnie gładkie brzucha,z tym,że jeśli chcesz spalić zarówno tkankę z brzucha jak i z bioder musisz odpowiednio kręcić hula na brzuchu i na biodrach. Wtedy przyniesie to odpowiedni efekt. Dodatkowym plusem jest to,że jak się ćwiczy to się człowiek lekko poci i spalanie tkanki jest o wiele szybsze. No i minimum trzeba nim kręcić 25 minut. Max do 30-40. Nie dłużej,bo jak będziesz kręcić hula przez godzinę czy dwie to przyniesie takie same efekty jakbyś ćwiczyła tylko pół godziny,więc męczyć się nie warto. Przed ćwiczeniami dodatkowo musisz zrobić sobie krótką 5-minutową rozgrzewkę,żeby rozgrzać mięśnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 23 Lip 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w dzieciństwie tez kręciłam całymi dniami uśmiech a w tamtym roku kupiłam sobie znów i teraz w trakcie oglądania jakiegos filmiku kręcę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martusia_87 czyli kręcisz często uśmiech i jak tam figurka? chyba nie masz na co narzekać? ;> zauważyłaś poprawę na lepsze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniq_
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 43

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewka, a u nas bylo na odwrót Very Happy Moj nie umie hulać Very Happy no i ja go uczyłam Very Happy oboje w jednym kółku Very Happy no coż...skutek marny Very Happy ale zabawa lol lol lol że hoho Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maartusiaa_87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 1013
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 30 Lip 2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na brzuszek akurat narzekac nie mogę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group