Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzjer/kosmetyczka Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulla12
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 24 Cze 2010, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak fryzjer w Warszawie to tylko w salonie Empire (centrum). Długo nie mogłam znaleźć dobrego fryzjera, a ten salon znalazłam przez przypadek i zostałam ich wierną klientką. Dużym plusem tego salonu jest także to że można tam zadbać nie tylko o włosy ale i o całe ciało, oferują wiele zabiegów na buzię i całe ciało. Osobiście polecam zabiegi relaksujące, między innymi masaż czekoladą, po prostu istne niebo na ziemi^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola87r
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2010, 3:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzilam wiele adresow i ufam teraz przede wszystkim Denique
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa83
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 13 Gru 2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy macie jakieś informacje na temat nowego centrum urody Chanta'l na Karolkowej 50? Nie mogę znaleźc ich strony internetowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pon 27 Gru 2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa83 napisał:
Dziewczyny czy macie jakieś informacje na temat nowego centrum urody Chanta'l na Karolkowej 50? Nie mogę znaleźc ich strony internetowej


A to całkiem blisko mnie uśmiech Tydzień temu zauważyłam, że się otworzyli. Też jestem ciekawa opinii. Jednak strony nie znalazłam, jedyne co to fb http://www.facebook.com/pages/Centrum-Zdrowia-i-Urody-Chantal/146201732098691
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dririn
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 24 Sty 2011, 0:49    Temat postu: Re: fryzjer/kosmetyczka Warszawa Odpowiedz z cytatem

dominh napisał:
Witam,
Poszukuję dobrego fryzjera i kosmetyczki/wizażystki w Warszawie (ew. Konstancin, Piaseczno). Proszę polećcie mi jakieś dobre salony. Z góry dziękuję i pozdrawiam


Ja korzystam z usług Anny Zajdel, robiłam u niej do tej pory makijaż permanentny i hialurox - jestem bardzo zadowolona z poziomu usługi. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lil
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 178
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lut 2011, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam naprawdę dobrej fryzjerki w Warszawie, ewentualnie mogłaby się też zajmować wizażem. Z dojazdem do domu.
Mam już jedną wizażystkę/fryzjerkę zaklepaną ale chciałabym mieć kogoś w razie co, takiego godnego polecenia jak by tamta dała niestety ciała.

Jak znacie kogoś takiego, to piszcie tutaj albo PW.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allday
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2011, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w Warszawie, to często zachodzę do salonu na merliniego 4 . Według mnie to całkiem dobry salon ze wspaniałymi kosmetyczkami.
Mam zaufanie do tego salonu i póki co nie planuję szukać innego język
Pani Zajdel, która tam pracuje, potrafi naprawdę super wykonać zabieg a i pogada miło przy okazji z klientką oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka112
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 22

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś może podać orientacyjną cenę czesania ślubnego... Szukam czegoś niedrogiego Sad mój budżet ślubny i tak jest już mocno nadszarpnięty
_________________
[url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s1.suwaczek.com/20110723580113.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mmagda
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 6 Cze 2011, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny, skoro już inwestować, to może na dłużej, i po nocy poślubnej obudzić się u boku męża nadal śliczna i świeżaoczko
Czytałam, że salon Anny Zajdel jest rewelacyjny, dziewczyny są mega zadowolone z efektów i ból jest znośny. robiła to któraś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziuta
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 8 Cze 2011, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie P.Ania jest jedną z najlepszych specjalistek w warszawie.Profesjonalna,miła.Gorąco polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group