Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

moje dwie kreseczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii
Nie podziękuję, żeby nie zapeszać... dam znać jak potwierdzi lekarz oczko
Pozdrówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULACJE uśmiech Spokojnych 9 miesiecy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje Very Happy

Ja ostatnio coraz częściej myślę o dziecku. Czuję, ze jestem gotowa na bycie mamą, ale nistety sytuacja finansowa nam narazie nie pozwala Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San
Mu w sumie też nie dobra sytuacja, bo przeprowadzka nas czeka do 36m2 mieszkania (spłata kredytu), ja nie pracuje tylko mąż, ponieważ się uczę... jestem zmuszona wziąć urlop od edukacji (szkoda, bo do końca pozostało mi tylko pół roku) tak to zacznę nowy rok od nowa...
Jeszcze od września zaczęłam praktyki w szpitalach(cały czas przy promieniowaniu) także nie mogę fizycznie, bo to wszystko może zaszkodzić dziecku.
Ale jakoś się tymi rzeczami nie przejmuję... mamy ludzi którzy nas wspierają i pomogą w razie czego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu będziesz robiła przerwę od nauki skoro zostało Ci do końca tylko pół roku. Twoj dzidzius przyjdzie na świat pewnie w sierpniu. Zdązysz skończyc szkołe. A praktyki- fakt, gorsza sprawa- ale może jakbys dobrze zagadała to zaliczyli by Ci je, bez przychodzenia na nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie szkoda.... przy dobrym samopoczuciu dałabyś radę Wink A w takich sytuacjach uczelnia powinna pójść Ci na rękę, tylko pewnie trzeba trochę powalczyć w dziekanacie czy coś. Zawsze możesz odbywać praktyki, ale może nie w tym pomieszczeniu, gdzie jest promieniowanie.
Mam koleżankę na roku, która rodziła w czerwcu a we wrześniu wróciła na sesję poprawkową, zdała wszystko i od października chodzi normalnie na zajęcia. Jest szczęśliwa i pogodną mamą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Princess, nie rezygnuj ze studiów skoro zostało Ci ostatnie pół roku. Zrób wszytsko żeby nie brać dziekanki. Bo jak Małe się urodzi to napewno nie bedziesz juz miała czasu na naukę. A teraz jest najlepszy moment!!

Nie rezygnuj! Dasz radę, wszytsko da sie zrobić, tylko trzeba zagadać odpowiednio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u mnie na roku jest mnóstwo mam oraz kobiet w ciązy... zreszta zależy to od samopoczucia jak i samozapracia...
ja byłam w ciązy w wieku 18 lat wtedy chodziłam jeszcze do liceum. w sumie to jeździłam pociągem prawie 40km do szkoły bo taka wczesniej wybrałam. wstawałam o 5 rano a wracalam do domu czasem o 20 ze względu na brak połaczenia. Było ciężko ale wiedziałam i chciałam skonczyc szkole w terminie. jedynie z czego zrezygnowałam to z matury pisemnej (do ustnej to normalnie podeszlam w kwietniu) gdyz moj termin porodu wypadł na maj i nie chciałam juz ryzykowac. zresztą urodziłam w dniu matury z biologii ktora miałam pisac lol a do pisemnej spokojnie podeszłam w styczniu. na szczescie wszystko zdałam bez problemu choc z motywacj do nauki w styczniu juz bylo gorzej Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosia brawo za samozaparcie Cool Trzeba walczyć o swoje Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wrażenie, że bedąc w ciazy łatwiej skończyć liceum niz studia. przynajmniej tak jest wśród moich znajomych. jak ktoś był w ciazy podczas nauki w liceum to je kończył i to w terminie, ale studetki bardziej są skłonne wziać dziekankę. w końcu mają taką możliwość. szkoda, bo po dziekance z małym dzieckiem bardzo ciężko wrócić. człowiekowi już się tak nie chce, woli zająć się dzieckiem. moja kuzynka po dziekance nie wróciła, mimo, że tak się zarzekała.... oczywiście, każdy robi jak uważa, ale chyba nie warto planować przerwania studiów tylko ze względu na ciażę, kiedy się ma pół roku do końca. zrobisz jak uważasz, Princess, najważniejsze, żeby wszystko było ok z dzieckiem Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  Następny
Strona 2 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group